Bodavá bolest při vyvrcholení

sketcha1989
16. srp 2016

Ahojky,
pár měsíců trpím tím, že při dráždění mám nepříjemný pocit, když vyvrcholím, mám bodavé bolesti v klitorisu. Dále mě občas svědí levý stydký pysk, ale není to hrozné-opravdu jen občas. V roce 2013 jsem podstoupila porod císařským řezem + sterilizaci(podvázání). Volat gynekoložce budu, až si vyřeším současný problém se srdcem, kdy se mi měnil karsiostimulátor. Děkuji za odpovědi.

verun654
16. srp 2016

Ja taky mívala to co ty , akorát to bylo tím ze ,jsem mela klitoris dost citlivý vzrušením, jakobych měla husinu takový pocit ale místo toho hodně trčí poštěváček a píchání způsobilo i to ze partner mne špičkou jazyka více tlačil, nevim jak u tebe,zkus třeba jiné polohy , u mne to bodavé vyvrcholení občas také bolí ale už to přešlo a když už to citim znovu tak se mi to zalíbilo ten pocit ,schválně si ho zmáčknu dovnitř pičky a čekám az ten pocit přejde a masiruji znovu ale vice zlehka, a když už zkus konopnou mast ,mi to dost pomohlo,jak co ti sedne chce to zkusit

sketcha1989
autor
16. srp 2016

@verun654 Děkuji za reakci 🙂 Já to mám v jakékoliv poloze, bohužel :-/ Gynekologii budu moct řešit až cca za měsíc, ale tu konopnou mast vyzkouším, moc děkuji 🙂

verun654
16. srp 2016

Já mam po domácku vyrobenou mast , ale určitě i v drogérií budou s větším obsahem náruživé látky ,která to zlepši ,uvidi se, později napiš jak to dopadlo ☺