Dobrý gynekolog profesionál v Brně, poraďte

funnysunny
5. pro 2013

Ahojte babulky, poradte prosim nejakeho dobreho gynekologa v Brne. (naj muza) Pozerala som aj na stranku znamylekar.cz, no pisem aj tuto pre rosirenie obzoru 🙂 Dakujem.

akashka
5. pro 2013

Gynekologie orlí 10, dr. Janča 😉

sarunatko
5. pro 2013

Já jsem spokojená s MUDr. Strmiskovou na Tyršové, jinak jak píše @akashka MUDr. Janča nebo Unzeitig na Orlí.

zunem
5. pro 2013

Chodím k mudr. Přívarové - Herčíkova. A taky spokojenost.

blahova_andrea
5. pro 2013

Já chodím k MUDr. Fellerovi na Českou, ale nemám s čím porovnat. Doporučila mi ho kdysi máma, která měla dr. spoustu a tohoto už si nechala a měnit nechce 😉

vendy26
5. pro 2013

jednoznačně Karel Nevrlka v židenicích😉

fialka1122
5. pro 2013

Stejně jako @vendy26 ! je to treti doktor, ktereho jsem vyzkousela a uz odtud nikdy neodejdu..Akorát co vím, tak nebere nové pacientky.. ale třeba je něco nového.. kdyžtak zavolat 😉

kessa
5. pro 2013

MUDr. Karel Nevrlka- jednoznačně špička- jak po odborné, tak po lidské stránce 😉 A vůbec je u nich v ordinaci pohodčka i sestřičky jsou super 🙂 Akorát mám pocit, že má plno, ale za zkoušku nic nedáš.

jawuna
12. pro 2013

MUDr. Bílková v Sanatoriu Helios, je moc fajn

sanchezova
12. pro 2013

Karel Nevrlka to je pro mě nejlepší gynekolog a taky je gynekologie v centru Reprofit , tam jsou taky výborní, já sice chodila o patro výš skrz umělé oplodnění, ale všichni jsou tam skvělý 😉

tamarat23
12. pro 2013

MUDr.Snopková, Pekařská, naproti nemocnici. Neznám lepší.🙂

adelka21
12. pro 2013

MUDr. Nevrlka je dobrý, jestli bere tak nevahej🙂 🙂 🙂 🙂 Doporučuji se rozhodně vyhnout MUDr.Miličkové na poliklinice Viniční, byla bys hodně zklamaná, já si tam připadala u ní jako obtížný hmyz, takže nebrat🙂 🙂 🙂

neominka
17. pro 2013

MUDR. Simona Kubickova na Orli v Brne

asineda
17. pro 2013

Mudr. Šula v Heliosu🙂

simirek1
6. led 2014

Navštěvuji již prvním rokem REPROFIT v Brně, krásné prostředí, milý a odborný personál! 🙂 Konkrétně chodím k MUDr. Pospíšilové. Nevím, zda přijímají nové pacientky, ale po telefonické dohodě to zjistíte.
Takže za mě DOPORUČUJI REPROFIT !!!

karrison
6. led 2014

Doporucuji Centru ambulantni gynekologie na Orli 10, je tam vice lekaru a lekarek,ja chodim konkretne k Mudr. Jancovi a je super

maudn
6. led 2014

Mudr. Strmisková, jsem u ní tři roky a dvě těhu a nemůžu si ji vynachválit

skavenka
22. led 2014

Pan doktor Havránek 🙂 skvělý přístup,milá sestřička výborné vybavení

selvinka
20. únor 2015

@asineda Ahoj, prosím tě, čtu, že jsi spokojená s Dr. Šulou z Heliosu. Dělá při každé návštěvě v těhotenství UTZ a jak u něj probíhá kontrola v těhotenství? Já jsem u svého dr. byla v těhotenství z jeho péče docela zklamaná, utz všehovšudy 3 a jinak nic. Jen jsem si tam přišla pomalu pro razítko do průkajdy a bylo :/ A ráda bych někam jinam. Moc díky!

majruska
20. únor 2015

Dr Páral - Gynline - Koliště. je to už můj 6. gynekolog 😀 a tohoto jen tak nevyměním! Kdo ho zná nechce jinam - lidský přístup a přitom je opravdu odborník

petraudr
20. únor 2015

Já taky doporučuji Mudr. Strmisková, je fakt výborná 😉

letadlo13
21. únor 2015

Taky MUDr. Strmisková 😀

telu
21. únor 2015

Mudr. Páral -gynline. Úžasný clovek a odborník 🙂