Jakou hračku koupit 8mi měsíčnímu mimi?

boobinka
22. bře 2009

Dnes mi přišel tento mail...
Děti začínají v osmém měsíci života vyžadovat hračky, které mohou nějakým způsobem sami ovládat. To je vhodná doba dát dítěti složitější hračku s různými páčkami, knoflíky, které může mačkat, otáčet a hýbat s nimi do stran.

Máme 8 měsíců a většina naších hraček jsou pískácí, šustící plyšáci...
Jakou hračku tedy zvolit? Líbí se mi geomag geobaby...

roana
22. bře 2009

Hmm, to vypadá zajímavě.
U nás vedou šustící knížky, taky knížky do vody a hlvaně cokoli, s čím se dá do něčeho mlátit 😀 .
Co třeba takovej xylofon?
http://www.4kids.cz/shop/productdetail.aspx?pk=...

dnada
22. bře 2009

boobinka - mail tgi přišel z rodiny.cz ,že 🙂 už sem taky přemýšlela a hledám na netu něco takového vhodného pro toho lumpa co mám 🙂 Unás teda vede míček,takový šáša,má kulatý břicho a houpe se ze strany na stranu a zvoní jako rolničky a pak plyšáky rád likviduje a strašně se mu líbí kopat do zavěšených věcí 😀 Taky máme od fisher prince telefon na kolečkách ,to se mu taky líbí ale pořád to není ono 🙂

boobinka
autor
22. bře 2009

xylofon se mi líbí, ale myslím, že by ještě nepochopil jak s paličkou 😉

právě jsem objevila zábavný stolek: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20987916&tab=4

a i když to není to co jsem hledala, tak se mi zalíbil geomag: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20900972&tab=2

pořád to nejsou ty páčky a knoflíky 😒

roana
22. bře 2009

Na páčky bych se vybodla, ten geomag je výbornej. Taky Lamaze a jejich chytrý hračky jsou dobrý...

telullah
22. bře 2009

Ahojte, jsem vůbec netušila, že něco takového jako je Geomag existuje. Díky za tip, je to užasné.

Roana- ty stránky jsou hodně dobré. Malá má dva měsíce, ale už teď koukám na nějaké kousátka. Děsím se prvních zoubku.

roana
22. bře 2009

tellulah - to bych neděsila, naše malá je má od 4. měsíce a včetně bradavek kouše do čehokoliv, stačí kousátko za 50 Kč z lékárny.
Pak nám pomohl i měkký zubní kartáček, ale na to pozor, aby si pak nemysleli, že je to hračka.... Jo, a takový gumový návlek na prst je bezva...

mispuli
22. bře 2009

jestli můžu,geomag teď dostala míša k 1. narozeninám,je to hezký,zajímavý,ale moc ji to nebere,spíš nechápe,že to funguje na ty magnety,když si ji ale vezmu k sobě a hrajeme si s tím společně,tak se jí to líbí. V osmi měsících u nás pořád vedly kousátka,protože jí teprve lezly zuby a taky ji hrozně bavil pes od lamaze,šustící uši,cinkací nožka...

telullah
22. bře 2009

Tak já jsem si taky říkala, že kousátko koupím v lékarně, ale na těch webovkách byli tak roztomilé,že jsem skoro neoddolala.... Zarazil mě až tatík 😀

andy80
22. bře 2009
dnada
22. bře 2009

andy - to sme na tom podobně,fisher princ je super...mám už asi 10hraček,jako zatloukací želvu,vkládačky,kolýbajícího medvídka atd. a teď se mi líbí ta mluvící knížka-učíme se říkanky,ta vířivka se mi taky líbí , pak to chodítko a ten mluvící telefon jen nevím pro co se rozhodnout 😎 😎 😎

jandaj
22. bře 2009

Ahoj holky.
Tak já jsem teď objednala tohle. Moc se mi to líbí.

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17771198
a už máme doma tenhle telefon a je taky moc super:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18086697&tab=1

andy80
22. bře 2009

dnada: tu mluvící knížku asi koupíme k roku. Interaktivní chodítko máme taky (bohužel ne Fisher Price - přinesl nám Ježíšek 😀 ) . Akorát jsme to chodítko moc neužili. Malá u něj chodila asi od 8 měsíce a od 10 měsíců chodí sama. Ale je fakt, že i teď si s ním hodně hraje. Máme tam na tom nějaké hračky, takže jí to ještě nějakou dobu vydrží.

jandaj: to nářadíčko je taky super a ten mluvící telefon taky.

telullah
23. bře 2009

Některé hračky jsou fakt užasné a krásné, ale občas mě vyděsí cena. Už teď se těším, až budeme kupovat stavebnici Chevu. Synovec si s ní krásně vyhrál.

garfie
23. bře 2009

a znáte některá takový ten válec, co se přes něj dítě válí a učí se tak lozit? Nevím přesně jak to vypadá, ale kamarádka si to děsně pochvalovala.

andy80
23. bře 2009

garfie: jj, máme doma taky. Obě děti si s ním dost vyhráli. Mám ho ještě po Jiříkovi. Je to asi týden, co nám začal ucházet, ale zase když si vezmu, že vydržel válení se dvou dětí 4 roky, tak to byl dobrý kup.

shaula
23. bře 2009

Jo, ten máme taky, zrovna včera jsem ho vytáhla, že ho nafouknu a dám klukům. Ale nevím přesně, co s ním (dostali jsme ho), poradíte?

andy80
23. bře 2009

shaula: neboj, oni si kluci poradí. Malá se po tom válela nebo strkala válec před sebou při lezení

dnada
23. bře 2009

tak o tom válci slyším poprvé 🙂

andy - no malej si mi teprv stoupá na nohy tak,že když ho chci položit tak natáhne nohy a nee a stojí i když ho pustím tak srtojí pár vteřin sám. Jinak ještě neleze,už asi 3 týdny se jenom houpe na kolínkách,proto sem přemýšlela o tom chodítku,za prvé až se postaví sám,tak s ním mže chodit a je na něm i dost hezkých hraček a myslím že se dá ta rukojeť sklopit a je z toho takvé vozítko 🙂

telullah - jo cena je u některých hraček celkem vysoká,ale radši koupím ověřenou značku(ještě když malej všechno ojídá) než něco nekvalitního☹

majaaita
23. bře 2009

V tom období bylo u nás oblíbené: bubínek, začínal s clemmy kostkama, rumba koule, šustivé knížky.
Válec jsme neměli, ale hodně kamarádek si ho chválí. Starší lezl od sedmého měsíce, mladší má taky slušně našlápnuto, takže zatím ho nekupuju.

wensdy
23. bře 2009

my máme hrací knížku pd Fisher price,chtěla jsem válec,ale stačila nam dvoulitrová flaška s trochou vody,navlékací kroužky, knížky ale nejlepší jsou CDčka ,jo a v postýlce má medvídka

garfie
24. bře 2009

wensdy: to je dobrej nápad s tou lahví, zkusím to. Jinak jsem ten válec našla na netu a není extra drahej, cca 200 Kč.

telullah
24. bře 2009

dnada- o tom žádná. Pro dítě rozhodně nakupovat v obchodech a to, co je ověřené. Nechápu maminy, co nakupujou hračky u Vietnamců na tržišti.
Jinak u nás je zatím tou nejlepší hračkou dudlík 🙂