Lego. Jaké jste koupili dětem?

hakanka
14. dub 2009

Ahoj, synek si začal hrát u kamarádů s legem, tak mu chci nějaké koupit k druhým narozeninám. Zjistila jsem, že je to fakt věda, spoustu druhů, součástek, balení. Jaké jste koupili vašim dětem? S čím si nejvíc vyhrají? Máte typy na internetový obchod, zajímavé slevy, akce? Předem dík.

jituska
14. dub 2009

Ahoj, určitě pro ty malé prcky je Lego duplo. Kupuji přes net, je to levnější. My máme zatím Lego duplo Zoo, Lego duplo cirkus, jsou tam i zvířátka a pak máme ještě Továrnu s Maxem a Rolíkem z Bořka stavitele. Te´d plánuji kupovat Popelářské auto a Supermarket.

zutom2
15. dub 2009

ahojky určitě lego duplo........moje holčička si vyhraje nejvíce se zvířátky a s kostkami.......teď k narozeninám 2 mám pro nii ještě velkou zoo letošní novinku........Jinak se dáá spousty věcí koupit i jednotlivě...........nakoupily jsme tak někkterá zvířátka, okýnka, podložky........

astrane
16. dub 2009

U nás taky vede Duplo-máme hrady a rytíře a Dinosaury 😉 😀 A taky farmu...taky kupuju přes net,většinou na Moře lega 🙂

mandragora
16. dub 2009

Mému synovi je 14 měsíců a máme zatím lego primo a taky si vyhraje,ale už pomalu kupuju i Duplo,hodně přes MMB,jsou tam i slevy i kupuji použité.Doma to umeju a je to 🙂

leonik
16. dub 2009

my máme lego duplo Přátelská Zoo a Supermarket, dcera si s tím hodně vyhraje. Kupovali jsme v kamenném obchodě 🙂 Ještě máme Lego Belville, ale ty nejmenší kostičky.

niki2
17. dub 2009

Syn dostal k druhym narozeninam traktor s privesem, kravicku a ovecku. Ted mu bude v lete pet a Lega uz mame nekolik krabic 😀 Uz si s tim zacina hrat i mladsi, je to fakt uzasny. Vsechno ma duplo.

johankadl
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jancip
5. bře 2014

@hakanka Syn dostal v necelých dvou letech duplo kreativní auta. Je to super. Hraje si s tím hodně.

jancip
5. bře 2014

Až teď se dívám, že to je už pěkně stará otázka 🙂

kocour1
12. bře 2014

Já jsem své rok a půl staré dceři zatím koupila dvě malé sady Lego - duplo...výhoda je, že se dají kombinovat, pasuje to k sobě a mají moc hezké a nápadité varianty. U nás teď nejvíce frčí duplo safari - jsou tam malá zvířátka a autobus, do kterého je pořád dává a jezdí s nima po bytě🙂

ninkadrs
22. dub 2015

Já nakoupila lego tady http://www.hracky-4kids.cz/stavebnice-lego/ - mají tam strašnou spoustu druhů, taky jsem nevěděla co vybrat dřív 🙂 ale nakonec jsem teda povybírala, dokonce i víc než jsem chtěla 😀 tak se mi to zalíbilo, že jsem to vzala i pro strýčka příhodu, a pár kamarádkám, teda jejich dětem k narozeninkám, kam byla ta naše parádnice taky pozvaná

teja86
27. dub 2015
Uživatel teja86 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od teja86.

@ninkadrs taky tam nakupuju poměrně často 🙂 Brala jsem tam lego pro synovce i neteř. Tobík dostal lego duplo, takovou tu základní sadu a k tomu se mu případně budou dokupovat další kostičky a neteř už je větší, tak ta dostala plážový dům nebo něco podobného 🙂 Je fajn, že je to baví a často si s ním hrají