Svítící želvička. Která je lepší?

5. říj 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
kjajule
16
Registrovala se 24. února 2008 na modrykonik.cz. Přidala 1512 příspěvků. Má 14 přátel. Mělník.
 Přemýšlím o koupi svítící želvičky pro našeho lumpíka, tak by mě zajímalo jaké s ní máte zkušenosti existují hrající i různě svítící i v různých velikostech, tak která je lepší. Také jsou v různých cenových relacích tak kdo už máte její koupi za sebou poradte jak a kde nejlépe koupit. Za všechny tipy , zkušenosti a rady moc díky emoticon
24. lis 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kjajule
16
Registrovala se 24. února 2008 na modrykonik.cz. Přidala 1512 příspěvků. Má 14 přátel. Mělník.
 Zajímalo by mě taky jak dlouho vydrží ty 3AAA barerie, nebo jestli někdo má tu co se k ní dá přikoupit ten adapter a má jí přímo v zásuvce...
25. lis 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kjajule
16
 nikdo nemá ? emoticon
25. lis 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucenek
25
Registrovala se 22. ledna 2007 na modrykonik.cz. Přidala 24131 příspěvků a 17 inzerátů. Má 35 přátel.
 máme tu berušu je to to samé...ty baterky vydrží cca dva měsíce při každodenním svícení, cca po 45min se samo vypne, o apateru nevím ale vzhledem k výdži baterek mě přijde zbytečný
25. lis 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristi
267
Registrovala se 7. července 2005 na beremese.cz. Na modrykonik.cz přidala 12261 příspěvků a 3 alba. Má 135 přátel. Region Praha.
 já už ji objednala, je krásnáááááááááá
25. lis 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kjajule
16
 Oni právě jsou i s tím adapterem ale jestli vydrží tak dlouho tak je to opravdu zbytečné já měla strach abych obden nenabíjela baterky jako střelená už takhle nabíjím do všeho možného...emoticon
A jako přesně máte?
25. lis 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evcafrank
6
Registrovala se 14. srpna 2006 na modrykonik.cz. Přidala 14951 příspěvků a 33 inzerátů. Má 18 přátel. Praha 1.
 @kjajule my máme tuto :http://www.kamilka.cz/index.php?main_page=product_info&products_id=4185, syn jí dostal loni od Ježíškaemoticon, baterky jsme v ní měnili poprvé až nedávnoemoticon je fakt, že přes léto jsme jí nepoužívali (¨v době, kdy chodí spát je ještě v létě světlo), ale i přes to je to věrnej kámoš na spaníemoticon
25. lis 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kjajule
16
 @evcafrank přesně tuhle jsem viděla na mimiaukci dražit tak kolem 200-250,- jen by mě zajímalo jestli je to ta samá nebo nějakej šunt...cena je to hezká ale nevim nevim...:-/
25. lis 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evcafrank
6
Registrovala se 14. srpna 2006 na modrykonik.cz. Přidala 14951 příspěvků a 33 inzerátů. Má 18 přátel. Praha 1.
 @kjajule tak to neporadím emoticon možná bych to riskla.....
25. lis 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kikimaruska
56
Registrovala se 28. listopadu 2006 na modrykonik.cz. Přidala 5246 příspěvků a 34 inzerátů. Má 64 přátel. Ústí nad labem.
 Máme želvičku, kterou mám v albíčku. Kupovaná na MMB, cena byla 230 kč. Je v reálné barvičce, dá se zapnout na plynulé měnící se barvy-modrá, zelená, oranžová, nebo svítí samostatně. Je k ní návod (ale jen anglicky) a brožurka, kde a jak hledat jednotlivá znamení, která na z krunýře svítí. Modrá barva je nejhezčí a nejintenzivnější, zelená je také pěkná, ta oranžová je nejslabší a nejméně intenzivní (neodpovídá obrázku na krabici, že je krunýř celý oranžový). Naše želvička nehraje...a krom hvězdiček je tam i měsíček a po prvním vyzkoušení jednu noc z ní jsou nadšeni všichni, včetně mě, babičky a dědy... Moc hezká věcička, tak snad vydrží.
25. lis 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kikimaruska
56
Registrovala se 28. listopadu 2006 na modrykonik.cz. Přidala 5246 příspěvků a 34 inzerátů. Má 64 přátel. Ústí nad labem.
 Jo a je to ta želvička co dala odkaz evcafrank...má i originál krabici, jen tam chybí český návod, na což tedy prodejce upozorňuje v prodeji. Ta cena je opravdu ale někde jinde, než 799 Kč...to bych za ní nedala... emoticon
25. lis 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kikimaruska
56
25. lis 2010 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kjajule
16
 @kikimaruska Díky už zkouším dražit tak uvidíme jak dopadnu... emoticon
Mě se moc líbí a malej usíná vždy při nějakém světýlku tak by to byla příjemná změna a i spestření emoticon
25. lis 2010 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kikimaruska
56
 @kjajule : o my ji už jednu noc vyzkoušeli. Takže se vypíná jak má po těch 45 minutách..no a svítila nám asi 3 hodiny emoticon , malýmu se to hrozně líbilo a mě i rodičům taky. Opravdu to promítá na všechny stěny a pro mě bylo pro oči nejpříjemnější dát jen jednu neměnící se barvu, mám nejraděj tu modrou a pozorovala sem ty hvězdičky...Měla sem dřív nalepovací hvězdy, co fosforeskovaly po nasvícení a ta želvička takto právě svítí, ale ty hvězdičky i měsíček jsou uplně všude... emoticon . Ráno k ní Kuba hned šel a divil se, že nic není vidět...pak jsem ji ale schovala a dostane ji až na Vánoce....vyzkoušet se musela emoticon
25. lis 2010 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kjajule
16
 emoticon koukám taky musíte vše vyzkoušet...my s manželem když něco koupíme tak na to vždycky taky juknem...posledne když jsme kupovali k narozeninám plastovou autodráhu tak jsme ji celou rozbalili a sestavily... emoticon magoři no...
Ale tu želvičku fakt nechám až na vánoce... emoticon Ted ještě abych ji za nějakou slušnou cenu vydražila... emoticon
25. lis 2010 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kikimaruska
56
 No já se bála, abych zas nekoupila nějakou šidku...protože mám docela smůlu na výrobky. Ale objednávala sem ji s kamarádkou...tak by mohla vydržet emoticon. No mamka sama říkala, že by si ji klidně taky koupila a pouštěla před spaním...ani mi ji nechtla vrátit, když se s malým kochali... emoticon ... No, když by ta cena šla nějak hodně nahoru v aukci, tak bych to nechala a koupila ji za cenu pevnou... emoticon . Já viděla nedávno u Vietnamců tu růžovou želvičku, snad i hraje, ale moc se mi nelíbila a chtěli za ní 450 kč emoticon .
25. lis 2010 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kjajule
16
 Já jsem si dala strop abych nekoupila pak dražší než se dá sehnat normálně tak uvidíme...emoticon
25. lis 2010 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kikimaruska
56
 Tak ať dobře pokoupíš emoticon , a jakou sis vybrala, tu růžovou nebo modrou hrající, nebo tu "přírodní" nehrající?
25. lis 2010 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kjajule
16
 Tu přírodní nehrající ty barevné mi přijdou takový jakoby placatý... emoticon
A malej má tři hrací medvědy tak hrající asi ani nepotřebujem...emoticon
Jediný co teda nechápu je, proč dělají některý ty želvy s adapterem do USB...nepřijde mi moc běžné že by malý děti měly vedle postele nebo v pokojíčku Pc....trošku divný no... emoticon
Adapter do zásuvky chápu ale USB...to mi hlava nějak nebere.... emoticon
25. lis 2010 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kikimaruska
56
 USB? No vidíš, o tom ani nevím. Ta naše má dírku kulatou na adaptér. Chtěla bych ho taky dokoupit...jen musím zjistit jaký. Zkoušela sem dát do želvy adaptér co mám na chůvičky-pasoval tam ten ze základny, ale nedělalo to dobrotu. Barvy svítily všechny najednou, nedalo se přepínat a nereagovalo na vypnutí...takže sem to dala pryč a musím sehnat ten správnej. Na baterky funguje správně, jak má.
25. lis 2010 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kjajule
16
 U některých želviček píšou že funguje na adaptér 5v ale že není součástí tak zkus nějaký ten emoticon
Abych ti neradila ale špatně já a elekrtika to je jak španělská vesnice...emoticon
26. lis 2010 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kikimaruska
56
 No já to nikde nenašla, jaký mám shánět...a v tom aglickým návodu jsem se ještě nevrtala, jen sem ho přeletěla, zda tam nebude nějaké číslo...ten co je na chůvu nevím jaký byl, ale želvě se nelíbil emoticon ...tak pak zkusím sehnat ten správnej.
26. lis 2010 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
agnitas
Registrovala se 11. září 2010 na modrykonik.cz. Přidala 19 příspěvků. Plzeň 1-Lochotín.
 Varování před podvodníky - firma TheNewToy (web svitici-beruska a svitici-zelvicka)
"Upozorňuji na nekalé praktiky fiktivní firmy TheNewToy (webu svitici-beruska a svitici-zelvicka) Tato pofidérní společnost, se odkazuje na neexistující sídlo v Anglii a na svých stránkách prodává čínské plagiáty, které se běžně prodávají na různých slevových serverech a vietnamských tržnicích. Firma hrubě porušuje autorská práva Cloud B Inc. a zneužívá originální fotografie. Hračky, které prezentují na obrázcích na eshopu i facebooku neodpovídají vůbec skutečné podobě hraček, které dostanete poštou. Nyní dokonce ukradla video z webových stránek firmy Pexi s.r.o., ze kterého mají zákazníci nabýt dojmu, že se jedná o originální zboží. Pokud se Vám již povedlo si zboží od nich objednat, pokuste se jej neprodleně vrátit, nikdy nevíte z čeho se to v těchto ilegálních továrnách vyrábí, a objednejte si originál. Důrazně varujeme před nákupem u firmy TheNewToy.cz , která zcizila kompletní image americké firmě "The New Toy" , se kterou nemá zcela nic společného!" http://klidneusinani.pexi.cz/klidneusinani/...
http://www.rodina.cz/nazor17220899.htm
I já jsem si naběhla a před rokem koupila u nich svítící želvičku (svítila cca měsíc). Negativní komentáře na FB mažou rychlostí blesku a když se před cca 3/4 rokem jejich podvodné praktiky provalily a dost se o tom psalo na internetu, na čas se stáhli. Teď znovu svoje podvodné stránky obnovili, doufaje, že se na vše zapomnělo, a čínské šmejdy, které vydávají za originál, prodávají dál.
5. říj ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí

Populární alba