Golfky Jané Energy. Máte zkušenost?

kajule
1. dub 2008

Ahoj, omlouvam se jestli tady uz takova diskuze existuje...ja ji nenasla. Rada bych se ale zeptala jestli je tady nekdo mate a jaky s nima mate zkusenosti popr. jestil byste mi doporucili nejaky jiny. 😉

petraluk
1. dub 2008

Ahojky, já je tedy nemám, ale kámoška ano. Jsou super lehký, dobře ovladatelný. Jediná chyba, strašně malý košík a když je v poloze vleže, tak se tam skoro nedostaneš. Taky jsem o nich uvažovala, ale nakonec váham mezi Moon Buggy Kiss 4wheels nebo herques rally 😉

kajule
autor
2. dub 2008

Ja prave porad vaham, pac ten kosik celkem hodne uziju, tak uvidime uvidime.

krista
17. bře 2009

llllucka • 1d • Dnes ve 13:26
Nikde jsem vysloveně toto téma nenašla,takže se ptám,těch,co ho mají,jaké mají tyhle golfky plusy a mínusy.Díky moc

krista
23. bře 2009

kristynna • 1d, 13tt • Dnes v 09:23
Ahoj, přemýšlím o koupi golfek pro naši roční chodící holčičku. ZAtím mi z toho vyšli Jané energy a budu ráda, podělite-li se o zkušenosti.
Očekávám od nich: kvalitu, aby vydržely i na druhé dítě, ale ne za 10 tisíc, větší lůžko pohodlné lůžko na spaní, lehké do města, ale pokud možno s většími koli - bydlíme na vesnici, tak abychom se dostali aspoň od zastávky domů. 😀 Chtěla jsem spojené rukojetě, pro snadnější manipulaci jednou rukou a nakládání do mhd, což tyto nesplňují. Budu ráda za typy. Díky.

lennis
23. bře 2009
krista
9. dub 2009

cikousek • Dnes v 08:30
Přemýšlím o koupi těchto golfek, zaujaly mě především svou hmotností. Chtěla bych je jen na takové popojíždění do města, do MHD apod..Sporťák do terénu mám 🙂 Jenže někde na netu jsem četla, že ta váha 5,6 kg je bez koleček a boudičky je to pravda?? Prý ve skutečnosti má komplet cca 7,5 kg. A ještě jeden dotázek, jde na tento typ golfek sehnat nánožník??? Stačil by nějaký UNI.. Děkuji za reakce

minea
9. říj 2009

I já uvažuju o těchto golfkách. Pokud je tu někdo, kdo je má, můžete pls odpovědět na otázky o příspěvek výš? Díky.

josefa
12. črc 2010

ahoj, nevite jakou maji jane energy nosnost?

nicol153
14. říj 2013

@josefa Zdravím tenzo golfáč mám je lehký má 5,6kg, je to jeden z nejlehčích kvalitních kočárků. Nákupní košík. Dá se odepnout.Potah stříšky i sedátka lze vyprat.Rozměry složeného kočárku 109 x 29 x 30 cm (dxšxv)Rozměry v pojízdném stavu 80 x 48 x 109 cm.Hmotnost 5,6 kg. PROSÍM 😉

nicol153
14. říj 2013

@minea Nejoblíbenější barva Marine-modrozelená - vhVáží 5,6 kg, je to jeden z nejlehčích kvalitních kočárků.Původní cena 4450 kč + doplňky .Prostorná originál pláštěnka. Moskytiéru - síť zakončenou gumou. Sluneční univerzální černá clona Taška na kočárek, použitá na převoz v letadle.Není originál je trochu menší, ale narvala jsem ho do ní. Má kolečka, poutko na tažení + uši, že jí můžete vzít normálně do ruky. Polohování nohou i zad. Záda 5 poloh až do lehu. Je tedy vhodný už od mala. Bezpečnostní pásy - 5ti bodové, nastavitelné.Gumový stupínek na nohy.Stahovací bouda. Když se kočárek složí má na boku poutko na přenášení.Kočárek má otočná přední kolečka s možností aretace, zadní kolečka vybavená brzdou. Nákupní košík. Dá se odepnout.Potah stříšky i sedátka lze vyprat.Rozměry složeného kočárku 109 x 29 x 30 cm (dxšxv)Rozměry v pojízdném stavu 80 x 48 x 109 cm.Hmotnost 5,6 kg.PROSÍM 😉 🙂