Jaký máte fusak do kočárku na 15ti měsíční dítě?

bedrasska
15. lis 2011

Nevím si rady jaký mám pořídit fusak pro 15. měsíční dítě????? Nemá nekdo nějakou zkušenost.......

helcenka
15. lis 2011

My měli pro syna Emitex. Byl v něm dvě zimy. První zimu byl bez prodloužení a druhou v káře už s prodloužením, bylo to fajn, protože tam byl už v botkách, když už trochu běhal. Prodloužení není zevnitř chlupaté a dá se krásně odpojit a jen otřít nebo přemáchnout a do rána uschne.
My byli spokojení, dcera fusak teď podědila. 😀

bzubzalka
15. lis 2011

taky máme emitex a stejně jako@helcenka , loni v hlubokém a letos ve sporťáku s prodloužením a zatím spokojenost

ja.na81
15. lis 2011

@bedrasska myslis, ze je ten fusak vazne potreba? Ja nad tim totiz taky jakou dobu uz premyslim, malemu je taky 15 mesicu (teda za 2 dny 😉 )... Myslela jsem, ze by stacilo treba mit jen deku a nanoznik plus mam v kocarku takovou tu ovci kuzi... ale taky nevim nevim...

beruskanula
15. lis 2011

my mame fusak kaiser a taky origo ke kocarku🙂... a jsme spokojeni

emitex, co holky chvali, jsme taky meli, ale sel z domu 😝

beruskanula
15. lis 2011

@ja.na81 : malymu bude 15m za 4dny a fusak v kocarku mam 🙂

ja.na81
15. lis 2011

@beruskanula 🙂 ty jo, tak ja snad nejakej ten fusak koupim taky... Ja prave loni mela malyho ve vlozny tasce a v tom jeste malinkej fusak, takze ten je nepouzitelnej... a ted prave jezdime s dekou a nanoznikem... ale zas neni jeste takova kosa, ze jo..

ija1
15. lis 2011

@bedrasska - dceri je 18m a taky mam v kocarku fusak - mam do sportaku Aesthetics co jsme vloni meli na mimi a do golfek mam emitex, oba maji spodek na boticky, dcerka sice pobiha ale obcas je potreba vyjet do centra nebo na delsi prochazku, a v zime si bez fusaku na celou dobu netroufam............

beruskanula
15. lis 2011

@ja.na81 : urcite poridit 🙂 , ja mam z lonska toho lodgera, ted jsme dokoupili ten druhej

jinak, u nas teda je i -3st, tzebez fusaku bych fakt nevyjela

@ija1 jj, presne, netrofnu si jet bez fusaku...

helcenka
16. lis 2011

Já jsem pro fusak rozhodně pořídit, v roce a půl toho prďolové tolik neujdou, a malej mi kolikrát v karce venku usnul a to bych se bála, že prochladne, když se nehýbe a spí, kdyby byl v dece.
U nás to byla nutnost, protože máme všude dost daleko, jenom do centra půl hodinky.

@beruskanula - co bylo za problém s emitexem, jen mě to zajímá. 😉

beruskanula
16. lis 2011

@helcenka : desne tvrdej, neprijemnej material, nepoddajnej, proste spaci pytel a teplej mi teda moc taky neprisel 😝

vyjela jsem s nim jednou a celou vychazku jsem na nej nadavala, pak jsem ho vyprala a hned prodala 🤐 😝

misto nej koupila lodgera a origo ke kocarku a spokojenost

🙂

helcenka
16. lis 2011

@beruskanula - fakt? Tak to já byla fakt spokojená. Zrovna jsem ho o víkendu vytáhla pro dceru a super. Není na něm vidět, že už byl dvě sezóny používaný.
Ale to mi přijde, jako když jsme měli nějakou jinou verzi. Protože vevnitř je teploučkej, synovi jsem nepořizovala ani vyteplenou kombinézu, protože z toho pytle byl vždycky spocenej, když sem ho moc oblíkla.
A svrchu taky v pohodě, měli jsme ho v hlubokým kočáru a pak v káře a vždycky se dobře přizpůsobil.
Je fakt, že jsem ho kupovala už před 4 lety, tak možná byl trochu jiný...

llluckaaa
16. lis 2011

Já mám Emitex Combi, či jak se to jmenuje. Prostě takový ten, jak se na něj dá připnout ještě jedna část pro větší dítě. Jsme spokojení - je teplý, měkký, snadno se pere a vydrží i dvouletému děcku.

beruskanula
16. lis 2011

@helcenka: no ja mela rok tusim 2010 a myslim,ale fakt mne nenadchl, spis zklamal, malej byl nabalenej a mel studeno za krckem 😝
jako naducanej ten fusak dost vypadal, ale mne fakt tak teplej neprisel.... zatimco do lodgera jsem ho tak navlikat nemusela a byl krasne teplouckej🙂

pak mne dost vadilo, ze kolem hlavicky se to nedalo tak stahnout 😅 😝

a o materialu nemluve, sice jsem ho mela schovanej v korbe, ale fakt katastrofa, desne tvrdej, neforemnej.... no fakt des, ted z tech nasich fusaku jsem nadsena 😵

fusak emitex byl pro men omyl-byla jsem blba, nezkusena 😅 😀 , kdyz mne ho prodavacka v krame doporucila, taky jsem ji to pak rekla 😠 😅

ale treba co se jejich zavinovacek do sedajdy tyce ty jsou skvele 🙂 .... a paradox...v ty zimni zavince byl malej vic v teple nez v tom fusaku 😅 😝

hojda
16. lis 2011

Mrkni na eshop www.dita.cz mají super fusak s Outlastem, který má tepelnou regulaci a je super velký (nebo malý) jak je potřeba, všichni kolem s v ětšima dětma nám ho obdivovali, jak je velký.

hojda
16. lis 2011

Mrkni na eshop www.dita.cz mají super fusak s Outlastem, který má tepelnou regulaci a je super velký (nebo malý) jak je potřeba, všichni kolem s v ětšima dětma nám ho obdivovali, jak je velký. A vyhrál cenu Grand Prix na veletrhu pro děti.

rybkabezvody
16. lis 2011

ahoj, já mám Lodger Bunker, dceři je necelých 17 měsíců, bez fusaku bych určitě nevyrazila, ale k Lodgeru mám jednu malou výtku, fusak je to opravdu teploučkej a moc pěknej, ale malá mi pořád rozlepuje sucháče 😲
Jinak co jsem slyšela tak si hodně holek chválý fusaky Dita Angel

helcenka
16. lis 2011

@beruskanula - tak to museli začít dělat jiné fusaky nebo to byla nějaká jiná řada, protože já u něj stažení okolo hlavičky mám.
A popravdě pro malou jsem se po jiném ani nikde nedívala. Tak jestli se takhle zhoršili ve výrobě, je lepší koupit jiný...

@rybkabezvody - sucháče jsou u dětí kapitola sama pro sebe, co? Mě stačil podzimní fusak ke káře, připevňoval se na sucháče a malej je pořád za jízdy rozlepoval a my ho ztráceli... 😀

beruskanula
16. lis 2011

@rybkabezvody : tak mne malej zatim suchace nechava na pokoji 🙂 , tak uvidime, jak dlouho jeste bude 😀

no nic, kritiku emitexu jsem tu udelala 😀

@helcenka : myslim, ze je to porad to same...jj, ma to stahnuti kolem hlavicky, al ene tak jako treba lodger 😀
ta pani, ketre jsme fuska pordala, ma tak emitex fusaky dva stejny a je max. spokojena...no proste patrim k te mensine, co nevyhovuje 🙂
ale zas epravda,. diky za takovou poptavku 😀 , nelezi mi doma 😀 🙂

amelie001
16. lis 2011

Já mám Lodger,maly si pobeha hodne,ale kocar se mi sikne na nakupy a delsi pochuzky.Suchace nechava v klidu.A ma 29 mesicu a 98cm.

rybkabezvody
16. lis 2011

@helcenka to teda, hlavně na botičkách 😀 či na universálním madle na kočárku, taky super 😵

weri1
16. lis 2011

@beruskanula nemyslím si že emitex je špatnej, je teplej a nepromokavej a nesjíždí, mám outlast, je suprovej, ale nějak nedávám to, jak ho pořád vytahuji, ptž nedrží na opěrce zad 😠

weri1
16. lis 2011

@hojda tobě ten outlast nesjíždí??

beruskanula
16. lis 2011

@weri1 : psala jsem, ze jsem ta mensina, ktery nevyhovuje 😝 🙂

mne vazne teplej az tak teplej neprisel

weri1
16. lis 2011

@beruskanula já dočítala vše až po napsání příspěvku 🙂 tak třeba seš náročnější 😉 vtip 🙂

beruskanula
16. lis 2011

@weri1 : 😀 jsem narocnejsi, ano, priznavam to 🙂 😀

blanka.k
16. lis 2011

@beruskanula přidávám se k "nespokojencům"
Taky bych Emitex Combi už nechtěla (ale jiný kupovat nebudu, syn má 18m, tak zbytečná ivenstice na pár měsíců 😀 ), zip se mi začal rozpadat po asi týdnu, musela jsem oba nechat vyměnit (stejně jako na nánožníku Emitex, zase originál zip úplna naprd), sjíží mi, je takový "divně neskladný", extra teplý taky není, když spěchám a musím rozepnout zip až "dolů" , tak se mi dole rozepne úplně, i když je tam přesto taková ta "ochrana" na patentek, tak pak s nadávkama ve spěchu zip zase dávám k sobě a zapínám. Místa tam v teplém oblečení moc nemá (na šířku), ale ho tak mám strčenýho jen tak k pupku, takže to se dá. Určitě ho budu používat dál do jara, třeba dnes jsem vyjela z domu v 8:50 a vrátila se 19:30 (nemám auto, vš pěšky nebo MHD, a teplo teda nebylo), myslím, že syn byl rád, že je i ve svém "vyšším věku" ve fusaku.
Moc jsem před nákupem "recenze" nezjišťovala, vidělajem ho tu na MK v každém druhém albíčku, tak ho nadšeně koupila taky.
Zase je fakt, že Emitex věci vypadají furt jak nové, žádné žmolky, a třeba pláštěnky jsou oproti originálu k mému kočárku 5x levnější atd. 😀
Teď když to srovnám s jinýma "lepšíma", tak prostě bych už do něj nešla. 😅

lilliaan
16. lis 2011

čítam, že tu maminky píšete, že máte Lodger bunker. My ho máme takisto, je nááááádherný, nemôžem sa z neho dotešiť 😀 ,.. môj malý ma 8 mesiacov, a sucháče mi teda občas rozlepuje 😒 ,, a čo mi na ňom prekáže je ta vnútorná vložka, ktorá mi príde malinká, nemôžem ho do toho zababušiť poriadne.... Keď vidím niektoré detičky ako majú fusak az pri krku,,, tak to my teda ani náhodou. Ale nezdá sa byť teplý, vyzerá ozaj ako krásna deka, no malý je v ňom vždy teplučký... len keby mal hruď a krk viac chránený 😖

beruskanula
16. lis 2011

@blanka.k : jeee, ja si stejne myslim, ze jsme spis uz vetsina, ale plno maminek mlci 😀 😎

ja ho koupila, pze jsme byla blba, jak jsme psala...strasne ho vychvalovala prodavacka v krame ... no ale hned po rpvni vychazce s nim, jsem hledala super fusak na netu a vybrala dobre 😵 🙂

"je takový "divně neskladný", extra teplý taky není 🙂 😅 moje rec, desnej je

ale mne evidentne vytocil vic, sel hne dpo provni prochajde z domu 😀 😠 😝

ale fakt jsme spravedliva, na jejich zavinky jsme nedala dopustit 🙂

beruskanula
16. lis 2011

@lilliaan 😅 nas malej ma skoro 15m a vejde se mi tam i s vlozkou a mam ho pekne schvoaneho, ze jen jeho oci mu koukaj 😀 🙂

jj, pri pohledu na nej jsme neverila, ze muze byt tak teply... fakt rpekvapil, navic je super, ze pri vyndani vlozky mas fuska jarni, podzimni ci do mirne zimy a s tou hrejivou vnitrni an poradny kosy 🙂

lilliaan
16. lis 2011

@beruskanula to naozaj? tak neviem kde robim chybu 😒 Popruhy okolo ramien mas v tych vyssich otvoroch vo fusaku ci nizsich? Ten moj je zakryty tak po prsia... A ta vnutorna vlozka nezakryje chodidla vsak...