Kočárek Bepemo Alpiron, máte zkušenost?

tinakari
18. bře 2014

Ahoj, máme vyhlídnutý kočárek Bepemo Alpiron. Máte někdo zkušenosti s tímto kočárkem?

anina32
18. bře 2014

Máme a NEDOPORUČUJI.

tinakari
autor
26. bře 2014

@anina32 můžu se zeptat, z jakého důvodu nedoporučuješ? Nám se v obchodě zdál ideální.

anina32
26. bře 2014

@tinakari Dokud jsme jezdili s hlubokou korbou tak to ještě šlo. Sice nám už druhý den bouchla duše u předního kolečka a po týdnu i u druhého, ale to manžel bez problémů opravil. Po 4 měsících jsme zjistili že jsme někde cestou ztratili dva šrouby z koleček, do nákupního košíku stačí jen trochu prudčeji vložit láhev s minerálkou a hned se rozdělají patentky. U "snadného" skládání a rozkládání kočárku jsem se taky párkrát zapotila. Ale ty pravý problémy nastaly až když jsme přešli na sporťákovou nástavbu, ve vodorovné poloze na dítě táhne špatně vyřešenou boudou, ta nedrží, padá do stažené polohy, utáhnout to není jak protože to není na šrouby ale na nýty. To je mimochodem chyba celé konstrukce, jsou to plasty a nýty které nejde utáhnout, po roce používání celá "hraje" a vrže. Synovi je rok a půl a kočár už dávno nepoužíváme, i proto že je už docela pro ostudu s ním někam vyrazit. Plánujeme další mimi, původně jsme mysleli že kočár vydrží i pro něj, ale teď si neumím představit že bysme s tím znovu jezdili. Na druhou stranu si ale ani neumím představit že bysme našli takovýho blázna který by ten křáp od nás koupil. Je tu na koníku několik diskuzí o tomto kočárku, i já jsem do některých přispívala v době kdy jsme se rozhodovali jestli ho koupit a ze začátku když jsem byla docela spokojená. A těch lidí co s ním mají špatnou zkušenost je moc, jedna maminka tam třeba píše že s kočárkem byla spokojená do té doby než se jí na procházce rozlomil na dva kusy... Zadej si do vyhledávače Alpiron Depemo, tak se správně jmenuje, myslím že moc kladných recenzí nenajdeš.