Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

maximka33
29. říj 2013

@martasek84 jéé lodgera mám, ale korbu ne, jen tašku, tak neporadím.

stazie
30. říj 2013

Dobrý den,mám kočárek Hartan racer ,ted vozím v hluboké korbičce a potřebovala bych do ní fusak/ten po starších dětech s beranem se mi tam nevleze/ a rozhoduju se mezi Little angel a Mucki, little angel se dá zkracovat tak by se do korby líp vešel ,ale nelíbí se mi moc barevně/mám šedý kočár/zase je levnější,no a mucki se mi líbí víc,ale zase se nedá zkracovat,je celkově o něco kratší a dražší, nemáte náhodou někdo zkušenost s oběma.
Koupila bych i starší ,ale zas nevím zda by třeba praním nebyly zničené ty membrány a funkce.Díky H

elana
31. říj 2013

@stazie to je zvláštní, že se Ti nevleze beran do korbičky...já ho tam normálně měla 🤐 , možná je k Raceru jiná? 😕, musím říct, že jak na sedící dítě jsou ty moderní fusaky super, tak pro ležáka mi stejně přijde, že nad starýho beránka nic není, teď už Muckana mám (u syna jsem ho kupovala až tu další zimu, kdy mu bylo kolem roka a půl) a přesto budu i očekávané zimní dítě vozit zas v beránku. Jinak já mám zkušenost s Mucki L, myslím že rozměrově je úplně dostačivej, moje fakt dlouhonohý dítě v něm jezdilo ještě ve 22m (loni byla dlouhá zima a myslím že jsem fusak dávala fakt pryč až někdy v dubnu). Cena je vyšší, pravda, ale jestli ho budeš mít dvě zimy, tak se mi zdá, že se to vyplatí a dá se pak zas i prodat ještě relativně slušně, tohle je taková "vyšší liga". Praním se myslím ty funkce nezničí, každý ho vypere 1x, max. 2x, tohle není činnost, která někoho extra těší a myslím hlavně že to není moc nutný. Navíc za tu cenu kdo má fusak, tak ho fakt šetří a chová se k němu hezky, takže opravdu bych se použitého nebála. S Little Angel neporadím, nemám, neznám a neznám nikoho, kdo ho má, takže jsem ho ani neviděla v činnosti.

stazie
31. říj 2013

@elana ahoj ,děkuji za vyčerpávající odpověď.Korbu mám myslím stejnou.Ten beraní fusak se tam vleze,ale je takový nepoddajný a dcera v něm má studené nohy.Mohu se zeptat cos malému oblékala do toho muckiho?
Já na ty starší dávala péřovou zavinovačku a pak do fusaku a to stačilou,dítě mělo jen dupačky a svetřík.Jenže teď je dcera v červnu a už se do zavinovačky nevleze,tak když jí dám dupačky,tepláky,kabátek ,pak flísová zavinovačka Lodger a fusak tak je tam namačkaná / nějak velká není/,měla jsem představu že jí dám jen dupačky,tepláčky a mikinu a do fusaku,
ještě bych ji mohla dávat do kombinézy a do fusaku,ale to mi přijde divné.
Takže myslíš ,že ta délka je dostačující?děkuji H

alemari
31. říj 2013

@stazie ahoj,my máme mucíka od malička a malá se v něm nemačkala, je poddajný🙂.

elana
31. říj 2013

@stazie aha, no ono záleží na tom, jak je který dítě nastavený, moje je dost teplokrevný, takže malý, taktéž narozený v červnu, jezdil v tom beránku v dupačkách, body s dlouhým rukávem, na tom nějaký kabátek nebo bundičku, čepici, pletený kojenecký bačkorky a šup do fusaku a přikrejt tou dekou z KIK, co je vidět na fotce. Bylo to až až, neumím si představit mít ho v zavinovačce ještě. Ale jak říkám, ono záleží asi na to, jak je dítě zvyklý. Fusak plus kombinézu bych nedávala taky, vypadalo by to fakt blbě a podle mě by se šíleně zpotila.

jo, délka je fakt dobrá.

stazie
1. lis 2013

Ahoj ,děkuji za vyčerpávající informace.Ještě jsem objevila Kaiser fusak s beránčí vložkou,tak ještě porozmýšlím,ale musím rychle ,zima se blíží,děkuji H

loulou02811
4. lis 2013

Kúpili sme Hartan a až potom sme zistili, že sa nám nezmestí do kufra auta.
Chcela by som preto kúpiť iný kočík, menší a spratnejší.
Ak by mal niekto záujem o Hartan Topline S model 2013, používaný 9 týždňov v top stave, predám.
Bližšie info ip.

kotcheva
5. lis 2013

Ahoj holky, mam na vas otazku. Mam Hartan Topline S a k nemu softtasche. A protoze se do ni mala uz nevejde, rozhodla jsem se z ni udelat fusak a kocarek pouzivat uz jen jako sportak. Ale mam trochu problem - softtasche jsem sice dokazala "rozebrat", jenze si nejsem jista, jestli jsem ji spravne dala do kocarku. Kocarek na konstrukci uz takovou tu sportovni textilni vlozku ma. Zkusila jsem nejdiv tedy dat fusak pres ni, ale to nepasovalo. Takze jsem tu "sportovni" vlozku sundala a na konstrukci dala primo fusak. Na prvni pohled to vypada ok, jenze ve fusaku neni takovy ten pas mezi nozicky (a ani v nem nejsou otvory , ze by se daly protahnout), a taky chybi jedna rada otvoru pro protazeni pasu pres ramena pro mensi mimco ( coz bych zrovna potrebovala). Tak nevim, jestli je to dobre. Mate nektera zkusenosti? Dekuju za radu! Eva

alex2201
12. lis 2013

kočky dávali ste si niektoré robiť hniezdo do vaničky - korbičky? takéto niečo? ďakujem za odpoveď

hojda
12. lis 2013

@alex2201 Já jsem si ho šila pro Teutonii, to je hodně podobná korbička. Jinak jsem dneska viděla nádherného černobílého Hartana, jen mě mrzelo, to co k němu patřilo - maminka a miminko (odhaduju tak 5 měsíců v hlukoké korbičce sedělo, no spíše viselo na kšírech, totálně zbořené 😠 pak ho maminka v tramvaji vyndala ven, protože se mu tam moc nelíbilo a nechala ho koukat z okna ven a přitom se držělo tyče v tramvaji a olizovalo jí, jsem myslela, že padnu. Naproti ní seděla jiná maminky a po telefonu vyprávěla, jak mají celá rodina průjem.....

hojda
12. lis 2013

@martasek84 Bude nam nacpaný, ale s menším miminkem ho tam dáš, jen dodám, že loger má bohužel tu zimní vložku šitou jakoby do sedu, takže prokud dáváš fusak na rovinu, tak se pod dítětem tak vložka divně hrne 😠 .

hojda
12. lis 2013

@stazie Já mám vyzkoušený lodger, Little angel a Teutonia a Little angel je z nich bezkonkurečně nejlepší!

alex2201
12. lis 2013

@hojda ďakujem za ospoveĎ 🙂 no to musel byť des :( 5 mesačné mimčo takto :(

sjuzocka
13. lis 2013

Ahojte, dve otazky na hartana, konkretne mam racer. Ked ho poskladam, to tam nie je ziada poistka aby sa sam od seba nerozkladal, ale drzal pokope? alebo som nevsimava? A druha otazka, mam to predlzenie sportovej casti a dufala som ze to tam bude aj s madlom, ale zda sa, ze bud, alebo? Ked dam predlzenie sportovej casti, taky ten diel co sa zvlast kupuje, tak tam uz nemoze byt madlo?

elana
14. lis 2013

@sjuzocka a on se Ti nějak rozjíždí nebo staví zpátky nebo tak něco? 😕 Já teda když podvozek složím (mám Topline S), tak prostě je složený dokud nechytím za madlo a silou ho zpátky nepostavím. Takže ne, pojistka tam není, ale nevidím pro ni jediný důvod, to by bylo perpetum mobile snad, aby se osmikilový kočár sám od sebe zvedl a složil...

sjuzocka
14. lis 2013

@elana no ja ked ho dviham tak sa rozobera, nedrzi,

elana
14. lis 2013

@sjuzocka aha..tak to neporadím, můj to nedělá, nemám s tím problém 😒

kiwi923
16. lis 2013

@sjuzocka Teď přesně nevím jak to myslíš?? Jako je jasné, že když ho nemám např zabržděný když ho skládám tak když ho chci zpět rozložit že mi jezdí kde se mu zachce, ale jinak není problém. Prostě jedním tahem složím a zase jedním tahem rozložím. Když je zabržděný tak je vše OK když se zapomene zabrzdit tak si popojíždí. Jinak si myslím, že není žádný problém. I když já mám topline S, ale velký rozdíl v tom asi nebude.

sjuzocka
16. lis 2013

Nie, poskladam jedným tahom kočík a chcem ho poskladany dvihnúť zo zeme a dať do auta. Je to ťažké, lebo kočík sa mi pri dvihani začne rozkladať že musim dávať bacha aby mi ruku neamoztovalo alebo čo. Proste nevidim poistku proti rozlozeniu, niečo čo ho drzí v hromade poskladany.

sjuzocka
16. lis 2013

Neamputovalo ruku, neviem čo to mobil prepisal

alemari
16. lis 2013

@sjuzocka není potřeba pojistky, když zvedáš podvozek, né rukojeť.

aneriska
16. lis 2013

Prodávám červený Hartan Racer s ruční brzdou. Plus vložená taška. Používaný cca 2 roky. Kdo má zájem, co nejdříve nafotím..

alex2201
17. lis 2013

@sjuzocka ja mám toplineS a Vipko a oba keď zložím, musím ho chytiť tak aby sa mi nerozložil, viem o čom hovoríš, poistku nemá, to je jediné mínus si myslím, vipko skladám v kuse a to pokial nechytím za rukoveť sa nerozloží. Čo sa týka predlžovacieho ielu, tak to máš buď alebo ☹ čiže buď predlžovák, alebo madlo, čo je veľká škoda

katrinn22
20. lis 2013

Prodávám racer GT s ruční brzdou model 2013, používaný 3 měsíce, ještě v záruce. Inzerát mám tady na modrým koníku. Jsou tam i fotky. Tak kdyžtak koukněte 🙂

elis_two
30. pro 2013

Už jsme se i my dostali k výběru kočárku a můžu říct, že mi jde z toho čtení recenzí, nacházení parametrů a objíždění prodejen hlava kolem. Původně jsem koukala na kočárky italské firmy Cam, ale manžel proklamoval jedině německý výrobek. V prodejně nám ukázali Hartan. Nyní jsem na vážkách. Docela mě zaujal Topline X 2013 a to jak parametry, tak i svou cenou. Jenomže: zatímco bych u italského výrobku měla vše v ceně, tady bych musela dokoupit tašku, adaptér a autosedačku. Vyšplhala bych se tak na částku asi kolem 22tis. Chci se proto zeptat, zdali tato investice skutečně stojí za to. Chci i šátkovat, každopádně u kočárku upřednostňuju, aby byl skladný (mám malý kufr u auta), byla s ním snadná manipulace a aby vydržel i náročnější terén (bydlíme na dědině). Poradíte mi? Kolik vás stála kompletní výbava u kočárku?

alex2201
30. pro 2013

@elis_two ja mám Hartan ToplineS a som max spokojná, objednávala som si ho cez www.babyonlineshop.de a komplet so všetkým príslušenstvom ma stál 600€ a pribudlo mi aj vip-ko som max spokojná s oboma typmi a nemenila by som, neľutujem investícu 🙂

elis_two
31. pro 2013

@alex2201 To je pěkná cena. Zahrnuje i poštovné? A z jakého důvodu sis pořídila ještě VIP? Já od kočárku totiž očekávám, že mi vystačí alespoň do 2,5 let věku... Pak ještě na druhé dítko, samozřejmě 😅

alex2201
31. pro 2013

@elis_two Vipko mám do auta, za domom mám les a tam mi vyhovutopline, aj na chalupu 🙂