Máte tip, kde pořídit dětské deky do kočárku?

veronika_01
6. srp 2015

Holky, máte tip kde pořídit kvalitní a pěkné deky do kočárku? Ty co jsem na ně narazila mě zatím moc neoslovily 🙂

svetlanap
7. srp 2015

@veronika_01 mám z gobaby.cz španělskou deku a jsem spokojená, nevím od kud jsi, ale ta paní má i kamenný obchod na blanensku

scruffy
7. srp 2015

Mně třeba se ty španělské deky moc nelíbí, spíš bych si vybrala na pinkie.cz nebo krásné deky se dají sehnat i na fleru.

misulinka44
7. srp 2015

Mám deku z pinkie.cz, mají krásné 🙂

hojda
7. srp 2015

Na mmb šijou maminky i na zakázku,tak koukni tam.

veronika_01
autor
7. srp 2015

děkuju moc 🙂 mrknu tam ;)

profiss
7. srp 2015

Já jsem kdysi narazila na tu to ( domnívám se 🙂 ) paní. Sice jsem u ní nenakupovala, protože jsem hledala jen inspiraci, abych si peřinky ušila sama, ale moc se mi líbí její práce🙂 http://www.sbazar.cz/broucekdetem/detail/121989...

jarkakr
7. srp 2015

Klidně vám ji můžu uháčkovat a podšít na míru. Můžete si vybrat barvu i styl. Pro dcerku používám pět dek, jsou měkké, teplé a prodyšné. Údržba je snadná - peru na 40 a bez problémů. Jestli chcete víc, napište mi do zpráv.

kamcaaas
7. srp 2015

Webroucek.cz....... mám šitou na zakázku se jménem a obrázkem 😉

lucamrk
13. zář 2015
Uživatel lucamrk je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucamrk.