Vibrační lehátko, jaké máte?

deee23
18. čer 2015

Ženy ..jaké máte vibrační lehátko? Má to cenu kupovat vibrační lehátko když máme multifunkční vibrační kolébku ?

filajka1
18. čer 2015

Ani jedno jsme nemeli a nemam ani litost nad tim, ze ne.. vyhozene penize. K cemu to ma slouzit? to je nejake scifi zarizeni? mrnous ma postylku, v te spinka..

deee23
autor
18. čer 2015

Já mám dvě patra, takže potřebuji něco kde bude malá spinkat ve spodní části domu, napadlo mě toto, moc se mi líbí, se sice fakt, že to stojí okolo 2500,- a je to jen do půl roku miminka ale co jsme se dívala tak to má hodně maminek.

filajka1
18. čer 2015

@deee23 no tak to spis treba nejaky ten kos, ve kterem spinka.. to bafnes a preneses.. tohle vypada dost divne. dokonce nejedno miminko jsem videla spinkat ve vystlanem klasickem (obycejnem, ale dostatecne velkem) kosi na pradlo.. myslim, ze vyhodis spoustu penez zbytecne. a kresilko mel az tak nejak cca kolem 4-5 mesicu, ale max. cca 1-2 mesice a stejne v nem nevydrzel..

janagm
19. čer 2015

@deee23 já myslím, že z té kolébky na tebe mimi později neuvidí a tak bych koupila ještě i to vibrační nebo houpací lehátko. My teda máme připravenou postýlku, koš na kolečkách i lehátko 😀

alcar
19. čer 2015

Nahodou mne se tato viceucelova kolebka libi. Postylka nam zabirala dost mista v obyvaku, takze na druhe dite planuji koupit tuto kolebku. Jinak jsme meli houpaci lehatko na baterky a za me super vec. Nemela jsem tam malou samozrejme od rana do nevidim, ale kdyz mela koliky nebo kdyz jsem si potrebovala uklidit nebo navait, tak jsem ji do nej dala a byla tam spokojena. Houpalo to samo, mala se uklidnila. Takze bych klidne koupila i to lehatko. Mame lehatko Bright stars. 😉

zo_ja
19. čer 2015

No já bych nic dopředu nekupovala, žádné z mých dětí by v něčem statickém, z čeho pořádně nevidí, nebylo, a jedno ve 3 měsících lítalo po celým bytě po 4, takže lehátko ani omylem. Dokoupit můžeš vždycky, ale využití je max. na tak krátkou dobu, že nevím, jestli se ta investice vyplatí.

ladie
19. čer 2015

Já mám lehátko od Fisher Price. Vibrace jsem snad nikdy nepoužila, jinak lehátko je super!
První syn v ničem jiném přes den neusnul až do deseti měsíců. Dcera v lehátku leží a kouká, když potřebuju vařit/umýt si hlavu/uklízet/najíst se... a ona chce na mě vidět. Nikdy v něm nespí.

Za mě 100% využitá věc a jen doporučuju. Dokonce můj skoro čtyřleťák lehátko ségře krade a houpe se v něm 🙂

deee23
autor
19. čer 2015

Já jsem teda objednala toto: je do 18 kg a bylo za 1200,- snad je dobré...

lucinka_1984
9. črc 2015

Ahoj, já jsem pro mýho půl ročního prcka objednala tuhle lehačku na Babymoovu a vážně super. Vůbec toho nelituju. Prcek kouká jak vařím, všechno pozoruje okolo, po obědě si v něm hezky zdřímne, takže jen můžu doporučit 🙂 🙂

kajsav
2. říj 2015

Nevíte prosím, jestli se dá někde dokoupit novorozenecká vložka do vibračního lehátka? 😉

deee23
autor
2. říj 2015

To nevím, do nosítka ano ale nemyslím si že by se dala dát do vibračního lehátka..

kajsav
2. říj 2015

@deee23 Ono každé to vibrační lehátko má nějakou vložku pro novorozence nebo něco, co vyplní ten prázdný prostor, když je mimčo úplně malé. Já to mám bohužel bez toho, tak pokukuju, jak bych to nahradila. 😉

deee23
autor
2. říj 2015

Já to tam teda taky nemám, napadlo mě ted.. co takhle vložka z vajíčka? Autosedačky?

kajsav
2. říj 2015

@deee23 To mě taky napadlo. Pro vajíčko si teď pojedu, tak to pak vyzkouším, alespoň tu hlavičku, aby to drželo. Mám šikovnou mamču, tak by možná mohla zkusit podle toho něco ušít. 😉

deee23
autor
3. říj 2015

Nebo, taky super nápad, pak dejte vědět jak to dopadlo.. :D taky zkusím

kasparek_baby
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rencatupa
29. lis 2015
Uživatel rencatupa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od rencatupa.

Já myslím, že jo protože v téhle kolébce se může rozčilovat časem že na vás nevidí a nevydrží tam možná. Já lehátko mám a je to právě super když třeba vařím tak jí tam dám a ona kouká na všechno, vidí na mně takže je klidná. Já mám Cam Sonnolento a jsem moc spokojená 🙂