Křečová žíla na genitáliích, máte zkušenost?

arbilia
6. dub 2014

Maminy, měla jste / máte některá zkušenost s křečovými žilami v oblasti genitálií? ☹

monivo
6. dub 2014

@arbilia myslíš v těhotenství? Já ano, varixy. Přesně si již nepamatuji, kdy se mi to začalo dělat. Ale vypadalo to hrozně a i dost bolelo. Zajdi si na gynekologii, bere se na to prášek Detralex, který by to měl zmírnit. Varixy jsou nebezpečné, spodek je dost prokrven a kdyby se třeba musel udělat nástřih a omylem by se střihlo i do varixu, tak může být velký malér s krvácením. Určitě co nejdříve na gyndu a upozornit na to lékaře.

arbilia
autor
7. dub 2014

@monivo Ano, v těhotenství. No tak to je síla... ☹ Moc děkuji za informaci. 🙂

lv
7. dub 2014

Jo..na stydkem pysku, az u pochvy skoro, dal to šlo směrem na nohu..byla jsem na cévním, Detralex mi pomohl, a po porodu to zmizelo /a to byla hnusna, modra, vystouplá žila/

konidana
7. dub 2014

Ano, varixy během těhotenství. Po prvním těhotenství zmizely, při druhém se objevily mnohem dříve a už nezmizely ☹. Je to nepříjemné při každém cyklu. Doktoři mi na to dali akorát nějakou mast na křečáky, ale podle mně to nijak nefungovalo, takže jsem si musela zvyknout.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru