Molusky v těhotenství, měla jste to některá? Co s tím?

luciashek
20. dub 2015

Ahoj holky, jsem v 31. týdnu, teprve čekám na vyšetření na kožním, ale podle gynekologa mám kolem klitorisu několik molusek, zajímalo by mě, co to je a kde se to dá chytit? Jak to, že jsem to dostala? Je fakt, že mi mimi sebralo imunitu a dostala jsem vynadáno, že jsem byla před 2 měsíci v bazénu (mám to cca 1 měsíc), manžel je úplně v pořádku, takže od něj ne. Máte s tím zkušenosti?

smisek24
20. dub 2015

moji kluci to měli a je to hodně z bazénu a je to infekční, pomohl jim vždy imazol krém pasta

pabka
20. dub 2015

Je to prý hlavně z bazénů a nám zabraly homeopatika. Je to ale často běh na delší trať ☹ a jsou dost infekční..

zo_ja
20. dub 2015

Uááá!! To je ale nepříjemné, zvláště v oněch partiích, a ještě tam asi ani pořádně nevidíš... Ach!
Ano, nejčastěji z bazénu, ale zvláštní je, že v místě pod plavkama... a takovým krytým, většinou to bývá na končetinách...
Že Ti doktor nadává, nechápu, vždyť se plavání tolik doporučuje, i těhotným, a co má těhotná dělat, že. Zvlášť když je to mnohým příjemné a je to taková relaxačně sporotvní činnost. No. Ať se toho brzy zbavíš!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru