Kolísavé HCG. Pomohla revize dělohy? Mimoděložní těh.?

kalop
2. kvě 2011

prosím má některá zkušenost,že hcg rostlo,klesalo,rostlo a pomohla jen revize dělohy,nebo to bylo mimoděložní těhotenství ☹ ,děkuji moc

ahojkyholky
2. kvě 2011

@kalop mě bohužel hcg rostlo,klesalo revize dělohy nepomohla naopak hcg zase stoupalo a měla jsem opravdu mimoděložní.Trvalo to možná tři týdny než jsem šla na laparku.Přeji hodně štěstí.

bublenudle
2. kvě 2011

Ahojky.....já jsem pravě ted po šestineděli.. měla jsem hcg 600,pak 901,8,pak 890,pak 1007 a dalši den 1600 a dalši jsem šla na laparo,v děloze mimi nebylo vidět..byla jsem v 6tt a měla mimoděložni těhu...přeji Ti hodně štesti a at to dopadne už jakkoliv tak at to máš hlavně vše co nejdřiv za sebou,jelikož to čekáni je strašný,já vím...pa

kalop
autor
2. kvě 2011

@bublenudle ahoj,no já měla 1114,pak 1248,pak 1115 a pak 1183.tak nevím co to je,zítra musím na revizi a pak se uvidí..jsem po 6.tt

kalop
autor
2. kvě 2011

@ahojkyholky díky moc a nepamatuješ si hodnoty? děkuju

bublenudle
2. kvě 2011

@kalop ja byla taky 6tt a nečo...kdž jsem šla na sál tak bylo hcg 1600...když mě pak po tydnu pouštěli domu,tak jsem po laparce mela už jen 60..mimi jsem měla v levem vejcovodu...přeji ti hodně štěsti a hlavně at jsi už brzo doma....budu na tebe myslet...to čekáni a bezmoc je strašna,ja vim...u mě to bylo ještě tak že jsem byla 2xIVF a 1xKET a negat...a pak jsem otěhotněla přirozeně,ale bohužel ani takhle to nevyšlo...sem se těšila týden a pak nemocnice...je to strašny,když si na to vzpomenu,tak se mi chce zase brečet...ale viš,musiš si řikat jako já,že je to lepši ted než později třeba...vše má svuj duvod...ja jdu zitra do caru,na konzultaci a podle mojich propočtu bych mohla jit v pulced července na dalši IVF...tak se už moc těšim... 😉 bude zase lip...

kalop
autor
2. kvě 2011

@bublenudle tohle je můj druhý KET,ještě máme 8 mražáčků,ale pak to konč již nemáme spermie:(,v nemocnici jsem týden a zítra teprve ta revize.bolelo tě něco? nebo krvácela jsi? já brečím každý den

bublenudle
2. kvě 2011

@kalop ja jsem trochu špinila...a v břichu me několikrat pichlo,než jsem šla na sál...ja jsem šla rovnou na laparo...v nemocnici jsem taky furt brečela..hlavně at už to máš za sebou...

ahojkyholky
2. kvě 2011

@kalop mimoděložní jsem měla dvakrát,u prvního to bylo rychlý,takže jsem šla rovnou na sál a u druhýho se mě to táhlo počáteční hodnota byla kolem 300 a na operaci jsem šla 935 nebo tak nějak,něco málo pod tisíc.

kalop
autor
2. kvě 2011

@bublenudle tak moc děkuju,já nešpíním nic,ale břicho mě občas píchne už co mi vyšel test,tak to neřeším..děkuju a moc štěstí do dalšího ivf

kalop
autor
2. kvě 2011

@ahojkyholky jé tak to jsi si teda užila:(,děkuju,uvidím jak dopadnu

bublenudle
3. kvě 2011

@kalop Hodně štěsti,at to máš vše rychle za sebou a jsi doma....paaa měj se 🙂

kockacz
8. čer 2012

@kalop @ahojkyholky @bublenudle holky chci se zeptat - pri operaci slo vse hladce? nemuseli vam vzit vejcovod nebo neco jineho? Jsem dva tydny po samovolnem potratu, ale hcg stale mirne stoupa - 193, 387. pritom na UTZ neni nikde nic videt. K doktorce jdu zase az v utery na krev a ve stredu na UTZ. Tak spis cekam, kdy to prijde - bolesti a hura do nemocnice ☹ Mam z toho hruzu.
@kalop ahojky, jak to s tebou dopadlo?

bublenudle
8. čer 2012

@kockacz Ahojky,ja bohužel přišla o oba vejcovody....v jednom bylo mimi a druhej srusty..tak je vzal oba...přeji at je vše co nejdřiv ok...pa

kockacz
8. čer 2012

@bublenudle diky za info. moc jsi me nepotesila 😒 Kdyz nemas ani jeden vejcovod, chapu ze se musi na IVF. Ale zajima me, jestli mas MS? Asi ne ze?

bublenudle
8. čer 2012

@kockacz MS nemá s vejcovodama vubec nic společného 😀 ,jen oplodněni...a jde to jen IVF

ujujuju
9. čer 2012

@bublenudle ahoj, pozerala som si tvoj fotoblog a som veľmi prekvapená koľko veľa krát si už bola na IVF. To koľkokrát ti už vkladali embryjká??? Obdivujem tvoju vytrvalosť, po toľkých neúspechoch- niekoho to položí po 1 - 2 neúspechoch a ty ešte stále máš silu bojovať, chápem ťa, túžba po dieťatku je silná a veľká a tá ťa ženie vpred!!! Budem ti veľmi držať palce nech ti to už konečne výnde, a oni v car-e ti neodporúčajú nejaký oddych??? Mi sme bojovali teraz 2 roky v kuse, bola som na 8 ket-och, z toho 1 krát mimomaternicové a teraz naposledy hcg krásne začalo rásť a potom hnusne začalo klesať, takže sa akurát z toho spametávam, bol to môj posledný pokus, už aj oni nám odporučili oddýchnuť si minimálne 1 rok, ale ja už skôr uvažujem nad adopciou, umelé oplodnenie nás stálo všetky peniažky a ešte aj dlžoby nejaké máme, na proste uvidíme čo do budúcna, je to u mňa však iné, lebo ja už jedno mimi mám, ale túžba po druhom je tiež neskutočne veľká, a po tých neúspechoch ešte väčšia. Tak drž sa a veľa síl

bublenudle
10. čer 2012

@ujujuju Ahojky,děkuji jsi hodná..ja mela taky pauzu,po tom přirozenem mimoděložním..já uvidím na dalši konzultaci co a jak dál...prostě ne všem je asi mimi přano,ještě že mám aspon sveho pejska..takove mé chlupate mimi.. 😵 ...je mi moc lito,že se ti nepovedlo...bržim palce,at se povede....měj se krásně.... 🙂