Jak dlouho vás trápily těhotenské nevolnosti?

brudnik
31. led 2011

Ahoj holky.Určitě většinu z vás trápí těhotenské nevolnosti.Tak by mě zajímalo, kolik týdnu vám miminko posílalo "pozdravy" 🙂

kmotrice
31. led 2011

No mě malej trápil až do začátku pátého měsíce. Pak mě začala pálit žáha dokonce i po vodě. Takže drž se není to navždy.

many
31. led 2011

u prvního mi nebylo zle vůbec a u druhýho až do 19.t. 😖

nevestinka2010
31. led 2011

v mem pripade nebylo zadne blinkani nebo nauzea, jen mi byvalo tak nejak soufl a rihala sem, trvalo to asi do 13tt

rosslyn
31. led 2011

Ahoj, u mě to skončilo jako mávnutím proutku ve 14tt 🙂

spaagetka
31. led 2011

Mně nebylo zle vůbec 🙂

peroli
31. led 2011

u prvních dvou celých 9 měsíců, teď to přestalo tak ve 13 nebo 14tt...

kachen
31. led 2011

Nevolnosti jsem nemela vubec zadny. Porad jsem cekala, kdy se objevi a nic...

markytkaaa
31. led 2011

u prvního těhu vůbec
u druhého jsem se těhotenských neduhů a nevolností zbavila až na porodním sále 😉 ale stálo to za to 😀 🙂

arietiska
31. led 2011

Měla jsem kocovinu od 7. týdne do 5. měsíce.

breberka
31. led 2011

u prvního jsem absolutně nevěděla, co to jsou těhotenské nevolnosti, bylo mi báječně. Teď čekam druhý mimčo, a to jsem si řádně "užila" vše až do 15.tt (celodenní nechuť, nemohla jsem jídlo ani cítit, natož vařit nebo nakupovat, to mě bylo fakt zle, živila jsem se suchýma sušenkama a vodou), ale fakt po ukončení 1. trimestru mam zase chuť k jídlu a je mi fajn

iluss
31. led 2011

U mě to bylo necelý týden přibližně ve 2. měsíci těhotenství.

romana29
31. led 2011

S prvním dítětem si živě pamatuju, že jsem měla po velkém ultrazvuku ve 20. týdnu a bylo mi šoufl. Běžně jsem zvracela každý den a celý den hlavně odpoledne a večer jsem chtěla leda umřít ☹
U druhého jsem měla asi čtvrtinové nevolnosti, nezvracela jsem a přešly hodně rychle 🙂

vladimuraz
31. led 2011

V obou těhotenstvích jsem měla celodenní kocoviny a zvracela intenzivně celé těhu. K tomu tlak 90/50, bylo mi fakt fajn 😝 Přesto, kdybych mohla, jdu do toho znova 😉

liz1
31. led 2011

U prvního do šestého měsíce,u druhého celé těhu :o(

andelka
31. led 2011

Vyloženě nevolnosti ne, bylo mi jen občas večer trochu šoufl, neměla jsem chuť na některá jídla, ale trvalo to krátce, asi 14dní +- mezi 8 a 11tt

herminka
31. led 2011

Nevolnostmi jsem trpěla asi do 14.tt, ale nikdy jsem nezvracela.

kristi
31. led 2011

neamatuji se na ne - jen jsem zacala snidat a nechutnalo mi kafe....nezvracela jsem nikdy

elgreco
31. led 2011

Ahoj,tak mě trápili nevolnosti do 11tt,nic jsem nedokázala sníst a zhubla jsem 5 Kg, doufám, že při druhém už to bude lepší 🙂

eloana
1. únor 2011

do 14tt u druheho , u prvniho asi 12tt. s tim ,ze u druheho mi bylo daleko vice spatne i jsem zvracela u prvniho tehotenstvi jen tezko po jidle

veronikavlaskova
1. únor 2011

od pátého týdne do začátku šestého měsíce....a pořádně ☹

kefir
1. únor 2011

od cca 6. týdne až skoro do porodu 😀

doldol
1. únor 2011

Já si taky ani jednou neblinkla 😀

baradisk
1. únor 2011

tak ja od zacatku az do 5mesice,kazdy rano pctive na zachode 😀 😀

hroznatko
1. únor 2011

já jsemu prvního všem vykládala, že bych mohla být těhotná dva roky a vůbec by mi to nevadilo, absolutně v pohodě, přibrala jsem 12 kilo, domměsíce od porodu všechno pryč. teď jsem těhotná podruhé a jak jsem si užila, to nikomu nepřeju...čekala jsem na 12tt, jak na smilování, kdy už ty nevolnosti skončí (tak praví moudrá literartura). jenže přišel 12.tt, pak 14.tt, 16.tt, 18.tt, 19.tt a to už jsem skoro přestala doufat, že se něco změní 😝 ale pak teda nakonec jo - někdy kolem 20.tt se to začalo zlepšovat a teď už si na nevolnosti ani nevzpomenu. ale měla jsem to tkové divné - vždycky když jsm se najedla, tak byl chvíli pokoj...takže jsem jedla a jedla a už teď v 25tt mám +8,5kg 😠

zdezli
1. únor 2011

V prvnim tehu jsem zvracela nekolikrat denne, ale s 13tt byl konec. Ted v druhem tehu je mi spatne, nezvracim, pouze se davim, ale jsem ve 20tt a jedu dal 😝

ladybugie
1. únor 2011

patřím k té šťastnější polovině, mě netrápily vůbec 🙂 zato mi od 17tt tvrdlo břicho

bellka
1. únor 2011

Mně o sobě dávalo miminko vědět do 13tt, to jsem někdy i ležela v koupelně a blila ráno, odpoledne, večer, bála jsem se cokoliv sníst nebo se trošičku napít, ale po 13tt jako když utne, bylo po všem, ale i tak bych neměnila 🙂

vojtisek2007
1. únor 2011

1.těhu od začátku do 12tt klasické ranní nevolnosti....
2.těhu od začátku do 20tt - ale odpolední až večerní a fakt hnusný i 3-4x jsem za večer zvracela...☹i z pohledu na rohlík 😉
3.těhu jsem mívala náběhy na zvracení ale nikdy k němu nedošlo ale bylo to celý těhu - vadili mi určitý vůně,pachy,jídlo.....☹ ☹

j.kriv
1. únor 2011

Tak mně o sobě dávala malá vědět od 6. týdne až do dne porodu, i několikrát za den 😝 doufám že příště to bude aspoň trošku mírnější 😅

jajinka27
1. únor 2011

u prvního skoro vůbec, jen po kafi 🙂) a teď mám žaludek na vodě, snad to tak zůstane 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru