Jak ovlivnilo kouření vaše miminko v těhotenství?

kacito
29. dub 2012

Ahojte všechny.... chci se jen zeptat...Jak to máte s kouřením v těhu?? Jak to ovlivnilo vaše miminko nebo muže ovlivnit??A kolik denně asi jste vykouřili??Měli jste díky tomu nějaké problémy?? prosím aby pokládali zde přisoěvky jen y které kouří...děkuji

kacaba12234
9. čer 2019

Moje zkušenost je jsem ve 4 měsíci a ode dne kdy jsem to zjistila nekouřím. Jsem ale zdralá na prostřelení hlavy protože kolem mě je to samej kuřák v rodině kouří úplně všichni i přítel a kamarádi je to velice těžké když si všichni furt chodí na cigáro a ty buď sedíš někde sama nebo tam stojíš opodál od nich a koukáš. V dnešní době je to velký boj a je k zešílení to pokoušení kor když ti někdo s cigárem v tlamě říká jak je super že si přestala a aby si už nezačínala ale ty bys ho pro to cigáro zamordovala. Myslím že v takovém prostředí snad ani není možné přestat jede to jak normální věc jak raní snídaně a naopak ty nejchytřejší ohledně přestání kouřit jsou právě ty co dají krabku/dvě deně. Řídila bych se sama sebou a tím co jsi schopná zkousnout v tom 😤i žádná diskuze hold nepomůže. Já to zatím v tomhle prostředí zvládla 4 měsíce s 1 nebo 2 prohřešky.

leymea
9. čer 2019

@kacaba12234 kolem me je to taky samej kurak a nic to semnou nedela. Mam nastaveno v hlave, ze ted kourit nesmim a vubec mi to nechybi. U syna mi to vydrzelo do chvile nez jsem prestala kojit. Pak uz jsem mohla a tesila se az si zapalim 😀

kacaba12234
9. čer 2019

@leymea taky se na to celá klepu vím že prostě zase začnu 😅 jen hold si ještě sakra dlouho počkám

leymea
9. čer 2019

@kacaba12234 no ja si ted rikam, ze by bylo fajn, abych uz nezacala 😀 ale nevim nevim 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru