Kolik jste přibraly v těhotenství?

womann
1. čer 2006

Ahojky,ja jsem v 9.mesici a uz mam asi 18 kilo nahore.Jak jste na tom vy?

tereza.starobova
17. únor 2010

1. dítě +15kg
2. dítě - týden do termínu +7kg

wsmoulinkaa
17. únor 2010

teda + jsem tam měla asi dát, ale to je jasný....a druhé jsem měla o měsíc dřív, takže bych měla přinejmenším ještě o kilo víc možná 😉

beruska1989
17. únor 2010

ahojte tak já jsem přibrala do ted 8 kg. Už by to mohlo zpomalit. na to že do 20.týdne jsem pořád byla na své původní váze. Mě už by to stačilo 🙂 , ale mimís má asi jinej názor.

sim22
17. únor 2010

tak ja doposud 11kg

bella.cullen.
18. únor 2010

u holky 13kg
u kluka 9,9kg jen 93cm přez břicho měla jsem krásný malý kulatý bříško 🙂

crawler
18. únor 2010

já dosud (31+1) 10kg

lena27
18. únor 2010

při synovi 20kg a teď zatím 11kg

majkoalucka
18. únor 2010

ahojte ja som pri prvom sznovi pribrala 17kg a teraz zatial len 8 kg ale to sa moze este velmi rychlo zmenit...xixi 😀

jolav
19. únor 2010

Ahoj holky já jsem měla taky 20 kilo navrch, ale všechno šlo dolů

pudlyna
19. únor 2010

Ahoj když jsem byla na konci těhu tak to bylo rovných 33kg no a zůstává nějakých 10 ale ty nějak ne ne jít dolů. 😀 budiš jsem vám postrachem 😀

senja
19. únor 2010

Ahoj, ja jsme prenasela cca 8 dni a pribrala jsem 9kg, pribirala jsem pouze na brise 😀 Vsechno jsem nechala na porodnim sale. Takze patrim mezi ty stastnejsi, kterym se stihly pas vratil hned a sam od sebe 😉

misicka85
19. únor 2010

1.těhu : +10kg, v porodnici jsem nechala 15kg
2.těhu : zatím mám +3kg

bacutty
6. bře 2010

Ahojte,doufam, ze se muzu pridat. Ja u prvniho tehu pribrala hodne moc 27KG, kojenim jsem mela do pul roku vse dole, pak jsem se ale nehlidala a pribrala 4 kg,ktere se me drzeli. Po dvou letech od prvniho porodu jsem opet tehotna. Jsem ve 22 tt a uz mam 6 kg nahore. uz jsem to i obrecela,do dvacateho tydne to bylo super,porad jsem se vazila a slo to nahoru pekne pomalu,ale ted najednou, je to strasne,mamstrach ze budu zase takova koule jako predtim, a pohybu kolem 2 leteho aktivniho syna mam myslim dost,opravdu nevim cim to je. Asi to mame v rodine, sestra pribrala neuveritelnych 38 kg, je pravda ale ze prestala kourit a byla hooodne hubena. Zavidim vam "stihlym" tehulkam

la_cheri__2
6. bře 2010

Ahojky tak j u rpvního syna přibrala 17kg ale hodně jsem ležela v nemocnici kde strava nic moc takže jsem někdy šla i váhou dolů a rodila jsem v 37tt a doted mám nahoře 3kg tka uvidíme kams e to tentokrát vyšplhá🙂

golymetr
6. bře 2010

ja pribrala u prvniho tehu 7kg, u druheho 5kg ukonceke v 32+6tt cisarem

verisek
6. bře 2010

ja mam 10kg nehore, rekla jsem si ze kdyz to bude do 15kilo, tak se nebudu stresovat, stejne si myslim, ze to neovilvnime, pokud se teda vylozene nekdo neprezira, ale myslim, ze neni problem to zhubnou po porodu, hlavne se musi chtit 🙂

la_cheri__2
6. bře 2010

verisek já hubla ani jsem nechtěla malej byl savec takže jsem šla se svou váhou nějakých 8kilo minus po svou půdovní před těhu

zuzka72
8. bře 2010

Ahoj, já při I. přibrala 12kg, při II. 17kg a teď s dvojčaty 10,5kg. Jsem 9dní po porodu a mám -4kg než před těhu. 😎

hadimrska
12. led 2011

@hata Ahoj tak já při prvním těhu nabrala asi tak 25, při druhým se chci taky hlídat co jím, fakt jsem se cpala i sladkým, tak snad to nějak zvládnu. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru