Komu se povedlo ovlivnit/uhádnout pohlaví miminka?

nonacek
21. únor 2015

Ahojky všem
Ženy zajímalo by mne který z vás se povedlo ovlivnit pohlaví miminka ?
Nebo který z vás se povedlo uhádnout pohlaví miminka již v bříšku ?
A zdali se povedlo vašim blízkým uhodnout pohlaví vašeho miminka ?
Ptam se jen zezajimavosti ,protože muj ginekolog je tajnustkař a pohlavi miminka mi asi rekne až pred porodem 😲
a ja uz sem napnuta jak struna . 😀
Děkuji.💙💖

mirun
13. dub 2015

@nonacek údajně by měl být rozdíl, když si prstýnkem každý ,,věští" sám a když to dělají druzí.... když to děláš sama, tak tě ovlivnuje tvé podvědomí, vlastně ti ukazuje, co si přeješ.... 🙂. ostatní jsou ,,nestranní". ale jasný, že jsou to taky takové babské povídačky, ikdyž to často vychází.... 😉

ronyx
14. dub 2015

@nonacek Dobré ránko 🙂 Včera jsem měla krušný den, projeli jsme dneska přes 100 kilásků.V Lídlu jsem si nakonec koupila jen ten teploměr a podprdu.Ta mi příjde super a teploměr měří ZATÍM na chlup přesně emoticon Jak v uchu,tak na čelíčku.Jinak BEXA,mááááááme doma.Já si ji nemůžu vynachválit.Za mě parádní kočárek za super cenu.Nakonec jsme zvolili čistě čokoládovou barvičku,na fotkách opravdu nevyniká tak jako je v reálu,je to moc krásná barva,střídá se v ní tmavé a světlé odstíny hnědé.Červená BEXA mě teda hodně zklamala. V reálu je hodně sytě červená,taková obyčejná a pro kluka se teda nehodí ani náhodou..Kupovala jsem v Ostravě.První cesta vedla do Třince,kde ji samozřejmě neměli vystavenou,takže otočka do Ostravy,kde jsme přijeli v 17:05 a už bylo tudíž zavřeno 😀 Já ale ve vitríně viděla BEXU a tak jsem skoro přilepila nos na skleněné dveře a dělala smutné kukuče na paní prodavačku až otevřela 😀 Ještě jsme měli štěstí,jelikož ji měli zrovna v akci za 8400 Kč kdybych brala i sedačku tak by byl komplet za 10500 Kč,což je bomba.Omluv bordel na fotkách,malý kramoval věci a já ještě nestihla uklidit 😀

mirun
14. dub 2015

@ronyx moc pěkný kočár 😀 ... líbí se mi 🙂

ronyx
14. dub 2015

@mirun Děkuju,ještě jsem ho ani neuklidila nahoru,pořád mi stojí v obýváku a koukám 😀 Jsem hrozná a jdu ho okamžitě uklidit 😀

nonacek
autor
14. dub 2015

@mirun mě prstýnek věštila tchyně..
a stejně nevyšlo

nonacek
autor
14. dub 2015

@ronyx Cauky kočko,tak ten kočárek ne má chybu ... Barva je úplně super budu shánět ne o podobného přesně jsi podtrhla mou představu o kočárku už sem ho ukázala i příteli a souhlasim s tim ze je fakt super..
Už se za činem trochu stydět .. ještě jsem si nekoupila ani dudlík...
začnu příští týden přijede mi segra tak to vemzmem nákupy utokem 😀

ronyx
14. dub 2015

@nonacek Ahojík,tak to jsem fakt ráda,že se ti líbí 🙂 Hele buď v klidu,já krom toho kočárku taky nekoupila ještě naprosto vůbec nic.Když nepočítám ten teploměr z Lídlu 😀 Čekám na toho 28.4 a jestli mi potvrdí fakt holčičku,tak začnu pořádně nakupovat holčičí růžovoučké a žluté oblečky 😀

nonacek
autor
14. dub 2015

@ronyx No já si nechám ještě jednou pohlaví potvrdit a pak se do toho pustit.
Ten kočarek mi přijde prakticky zbarvením... a je fakt moooc pěkný👍
Už se na ty nákupy taky těším.

pospi92
16. dub 2015

Zdravim vsechny tehulky,
Gratuluji k radostnym zpravam ...

Cekam prvni miminko, bydlim v zahranici a jsem cela nesva z toho co to bude ... Hrozne si preji kluka, ale na ultrazvuku mi povedela holcicku ... Podle cinskeho kalendare mi vychazi kluk, podle babskych rad kluk, ale vetsina lidi na okolo rika ze holka ... Prilozim sem stranku z cinskym kalendarem a kdo bude mit cas muze vyzkouset a dat vedet co Vam vyslo ... Mimichodem jsem to zkousela i na me a moji mame a vyslo mi to 😀
http://www.chinesegenderchart.info/gender-predi...
Dekuji a pekny den

ronyx
16. dub 2015

@pospi92 Ahoj,tak to máš stejné jako já,u prvního jsem si hrozně moc přála chlapečka a taky že ho doma mám 🙂 Teď u druhého jsem si přála holčičku,do párečku a zatím to vypadá,že to ta holčička bude 🙂 .Jinak podle tvého odkazu měl být můj první syn holčička 😀 A teď mi to ukazuje taky holka.Mě to vychází přesně podle tohoto http://www.pohlaviditete.cz/docs/cinsky-kalenda... ale stejně si myslím,že jsou to všechno hlouposti 😀

lucifereeek
16. dub 2015

U prvního jsem si myslela že to bude kluk, bohužel jsem potratila tak se to nikdy nedozvím, u druhého jsem si přála holčičku a byla tam, u třetího těhotenství jsem si spíš kvůli příteli přála kluka a bude to kluk, takže na tu intuici věřím 🙂

pospi92
16. dub 2015

Ja se citim na kluka, ale povedeli ze je to holka .... Velmi si preji kluka aji jsem mela sen ze mam chlapecka ... Moje mama rikala, ze to bude holka, ze sny jsou vzdy pravy opak ... Briskoi pry neodpovida na kluka a to mam termin 24.7. Takze uz rostu 🙊 dost se vrti ... Jasne ze zdravi meho miminka je dulezitejsi nez pohlavi .. Jen nevim co mam kupovat ci holcici ci klucici 🙊🙈 zatim mam par veci pro kluka

ronyx
16. dub 2015

@pospi92 Na sny bych moc nesázela.Mě se zdálo o holčičce a tu prý čekám,takže nevím nevím,jestli to vždy znamená pravý opak 😀

pospi92
16. dub 2015

@ronyx tento cisnky kalendar ja ho asi nevim vypocitat :D

nonacek
autor
16. dub 2015

@pospi92 tak jestli to gynekolog nezpletl tak ano vyšlo mi to

nonacek
autor
16. dub 2015

@pospi92 tak ne zpletla jsem to nevychází mi to ani u prvního ani u druheho

pospi92
17. dub 2015

Mimochodem nezkousel nekdo test na zjisteni pohlavi?

ronyx
28. dub 2015

@nonacek Ahoj tak jsem doma.Dnešní FECHO na jedničku, paní doktorka tam měla nějakou mladou Mgr. na praxi či co,takže vzala mimíska od hlavičky až po patičky.Naprosto detailně prohlédla vše.Pak i srdíčko a to je naprosto v pořádku.3D fotečku bohužel nemám,jelikož si mimís dával pořád ruce před obličej. Jinak jak jsem vnitřně cítila a jak se i má babička po generace nespletla je to KLUK jak buk. 😀 Tatínek nahrál video a z něj jsem vystřihla pár foteček.Na té jedné je důkaz toho chlapáctví 😀 😀 a na druhé je mimísek v leže,Dole obličejík s ručičkou,kolínko a celá jeho druhá nožka až po chodidlo.Přišlo mi,že má hrozně dlouhé nohy a pak mi to potvrdila i dr.Hlavička odpovídá termínu porodu 13.9 zatím co dle stehenní kosti 3.9.Takže paní dr,říkala,že bude drobný ale bude mít dlouhé nohy 😀 .Ale je to prý naprosto v pořádku,no alespoň se mi ta malá hlavička bude dobře rodit.

nonacek
autor
28. dub 2015

@ronyx Ahojky,takže kluk jo? Hm.. a to ze se pak dnes nepletou ...
a co jak jsi to přijala potom cos měla v hlavě holku

nonacek
autor
28. dub 2015

@pospi92 já zkoušela všechny testy na pohlaví a vyšla mi holka a dr. říkal že je to kluk 😀

ronyx
28. dub 2015

@nonacek Absolutně mě nepřekvapila 🙂 Počítala jsem s tím,pořád jsem tak nějak v sobě v tu holku nevěřila a pupíku říkala od začátku těhotenství v mužském rodě 🙂 Prostě jsem cítila,že to bude klučík.takže jsem to vzala v naprostém klidu a se smíchem když jsem uviděla toho pindíka na monitoru 😀 Hold jsou mi ti chlapi souzeni 😀

nonacek
autor
28. dub 2015

@ronyx no měla jsi před tim pravdu jak jsi mi psala,ze budem mít asi obě kluka ...
no tak ať jsou hlavně zdraví.. nic víc si člověk přát nemá ..
Já mám za sebou test na cukrovku ten dopad okej a ultrazvuk mi žádný zatím ne naplánoval škoda ráda bych toho mého mrnouse viděla ..
tak doufám že se nezpletl i u mě v tom 18tt ze je to kluk už mi přibývají modre hadříky.....

nonacek
autor
28. dub 2015

@ronyx jinak tvůj doktor má super ultrazvuk.. snímky jsou boží👍👍👍

mirun
28. dub 2015

@ronyx jak jsem tu už psala, tak mi taky mudr ve 20tém týdnu říkal, že můj mladší syn bude asi holka 🙂 .ve 25 týdnu už bylo vše jinak.... nakonec jsem ráda, že jsou to 2 kluci, mají k sobě blíž a hodně si vyhrajou 😀 . nejdůležitější je, že je mimísek v pořádku a zdravej! 😉

ronyx
28. dub 2015

@nonacek
@mirun Já se na něj hrozně moc těším a vůbec mi nevadí,že to bude chlapeček,ze začátku těhotenství jsem si toho klučíka i přála víc než holčičku a po praktické stránce bomba,mám doma tolik frajírkovských věciček a žádnou růžovou 😀 Takže paráda 😉

mirun
28. dub 2015

@ronyx máš recht!!! 😀 😀 😀

ronyx
28. dub 2015

@nonacek Chlap měl radost,doktorka se smála,že bude celý on.Můj chlap je vysoký,má dlouhé nohy,ale není to žádný řízek,má hezkou štíhlou postavu a prtě podle propočtů bude to samé 😀 Pořád si chlapa prohlížela a opakovala,že to má miminko po kom mít. 🙂

pospi92
28. dub 2015

Aj ja by sem chtela chlapce 🙈 ale Dr rika holka 🙊 jelikoz bydlim v zahranici a chodim na kontroly do nemocnice kde pohlavi nerikaji a me ho rekla, takze to beru z nadhledem ... Takze tajne doufam, ze na pristim ultrazvuku se ukaze pipik 👶🏼👣💋

nonacek
autor
28. dub 2015

@pospi92 tak to doufáme obě ve stejne s rozdílem tim,ze Já doufám,že si spletli kluka z holkou 😀

pospi92
28. dub 2015

:D jenze u me to je jeste dost realne 🙊 ale ten pipik uz asi nezmizi 🙈

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru