Originální oznámení pohlaví miminka, poradíte?

terezap5
18. lis 2014

Ahojky! V půlce prosince jedu na genetiku a jestli se mimčo pořádně předvede a řeknou mi co čekám, tak bych chtěla pod stromeček zabalit dvd+fotku+něco co bude vyjadřovat kluka/holku. Akorát nechci dupačky, dudlíky, botičky. Bohužel mě nic nenapadá. Napadla mne jen mašlička, což není ani trochu originální a ani trochu nápadité.
Neporadíte mi? 🙂

anie26
18. lis 2014

A co treba když to bude kluk tak nejake pekne (treba i gumove pro mimikluciky) auticko a pro holcicku třeba panenku ....

palomitacheca
18. lis 2014

Ja chci dat manzelovi na Vanoce Nutellu se jmenem miminka. Libi se mi predstava, ze to bude jen nase tajemstvi a pro ostatni bude pohlavi miminka prekvapenim u porodu. Tak snad se prcek ukaze a pak to nekde neprokecneme 😀
Vzhledem k tomu, ze se da navrhnout etiketa s jakymkoliv napisem (max. 9 znaku), tak by se na ni vesel i napis holcicka, nebo chlapecek 😉

hanivasi
18. lis 2014

my to nynější babičce a dědečkovi oznámili normálně - večer jsme si přiťukli sklenkou vína, tak jako každý víkend, a přitom jsem pronesla, že nás bude brzy víc....
Je totiž uplně jedno jak to oznámíš, jestli si dáváš práci s překvapením, nebo to prostě oznámíš obyčejnou větou. To podstatné je ta novinka a dojemné je to v každém provedení.

evulina77
18. lis 2014

my jsme dávali pradědovi k narozeninám fotku prďolky v rámečku. Moc nechápal, co tam jako je, ale když to poznal byl hodně dojatý...

tesorino1234
18. lis 2014

Ahoj,posli postou dopis ve kterym oznamis,napises...ahoj tatko,moc se na tebe v dubnu uz tesim..tvuj..tvoje...a dej si zalezet abys byla pritom kdyz to bude manzel cist

dasara
18. lis 2014

Někde jsem viděla, že se dělá i dort s překvapením - vnitřek je buď do růžova nebo do modra 😉

uztotakbude
20. lis 2014

Kopačák, nebo panenku.

daenca
21. lis 2014

Omlouvám se, že ruším, ale ráda bych Vás požádala o vyplnění dotazníku. Najdete ho zde: https://qtrial2014az1.az1.qualtrics.com/SE/?SID... Moc Vám děkuji a přeji krásný víkend 🙂

tekame
2. pro 2016

Už je to sice tři roky, ale my oznamovali těhotenství rodokmenem. Všichni se sešli na nějaké promítání fotek a my jim rozdali stočené roličky papíru, že když je teď moderní dělat všem rodokmeny, tak pro ně máme taky jeden... Trvalo jim to docela dlouho, než to pochopili a jediná budoucí teta se nesměle zeptala: to jako znamená, že budu teta? 😀 Pak se to rozjelo, když všichni pochopili... Jenom to datum narození prcka se pak lišilo skoro o měsíc... 😉

marlenka90
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru