Snížení hCG. Je možné, že prcek ještě bojuje?

mmmilda
25. dub 2013

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat zda některá nemáte podobný problém nebo zkušenost. V neděli jsem si dělala tt a měla jsem dvě krásné // . Ale v pondělí jsem ráno začala špinit ( ještě jsem neplašila) už se mi to stalo u prvního miminka, ale začalo to být víc a víc až sem krvácela tak, že ze mě lítaly sraženiny krve.. Bolesti jsem neměla. Spíš pocit jako když to dostanu.. A v úterý jsem hned jela k Mr. Měřili mi HCG které bylo 3500 ale na UZ nebylo vidět skoro nic.. Poslali mě do nemocnice s podezdřením na mimo děložní, ale to vyloučili když mi včera ráno dělali opět test na HCG ten byl už jen 3100. Na Uz jde vidět cosi jako váček a nějské zesvětlení, ale neví vo to je. Prý jsme asi čeksli dvojčata ( ptoti bylo tak vysoké HCg) jsem cca asi ve 3 tt nebo možná už ani nejsem:( ale je prý možné že ten jeden prcek ještě bojuje a HCG mi může ještě stoupnout? Když jsme přisli o zo jedno?? Nebo to mám už vzdát? Zítra jdu na další test a jestli bude HCG opět nižší tak jdu na vyčištění dělohy:(

sonka.77
25. dub 2013

@mmmilda to by bylo věštění z křišťálové koule, nezbývá ti než čekat, možné jsou všechny varianty. Držím palce.

paolin
25. dub 2013

Tak pokud tam byli dvě a jedno se neudrželo, šance je. Pokud jedno a hcg klesá, tak by to bylo horší. Ale jak píše sonka.77

mmmilda
autor
25. dub 2013

Už sem začala zase trochu krvácet, ale měla bych to teď mít, pořád mám v sobě malinkou naději...:( myslíte že je možné aby se HCG snížilo a pak zase zvýšilo?

paolin
25. dub 2013

To těžko. Leda by předtím udělali chybu.

suzix
25. dub 2013

možné to je já jsem důkazem - ale konec nebyl dobrý - bohužel 😖

brisalek
26. dub 2013

nneí to lehké, lae jestli se mimi má udržet tak se udrží, jestli ne tak ne...je to hodně na začátku aprostě se to stává☹. Nic jiného nenaděláš. Hodně síly i když to nedopadne ...další mimi může být brrzo🙂

lenasss
26. dub 2013

asi tě nepotěším,ale to stejné jsem prožívala,když jsem se snažily o druhé dítě./plně stejný scénář,u nás bohužel skončil špatně a potom ještě jednou.Nicméně nakonec se zadařilo a já už teď při snažení o třetí vím,že testovat až když nepříjde MS minimálně týden.Protože potom mám menší nervy.Hodně mě to mrzelo když jsem věděla,že se zadařilo,ale neudrželo se.Nicméně tobě přeji ať ti to dobře dopadne.Budu džet pěsti

mmmilda
autor
26. dub 2013

Tak jsem byla dnes opět v nemocnici ráno a hladina hcg se mi zvýšila na 3800 z 3100. Ještě to nevzdáváme.. Ale nevím jedtli je to od nervů nebo z toho že i moje tělo samo neví co se děje a i mám stejné pocity jako když mám normálne MS a tyky krvácím.. Jdu tam zase v pondělí.. Tak snad se ten drobeček udrží..

paolin
26. dub 2013

@mmmilda jestli se jedno mimčo neudrželo, tak proto krvácíš a máš ty pocity na menzes. Začal mi spontánní potrat a bylo to taky jak při menzes. Jen to o dost víc bolelo.

mmmilda
autor
26. dub 2013

@paolin mě nic právě nebolí, ale pocit mám jak při MS. Už je to po druhé ale HCG mi stouplo.. Tak snad to nějsk zvládneme🙂 a taky z tebe šly ty kusy?

paolin
26. dub 2013

@mmmilda jj. měla jsem hematom 3x5cm a než vymizel, tak jsem krvácela. což bylo tak 2 měsíce.

mmmilda
autor
26. dub 2013

@paolin mě ale hematom nenašli... Nebo tedy nikdo nic neřekl..mám strach že se zase něco stalo

paolin
26. dub 2013

@mmmilda ale ty nemusíš mít hematom, abys krvácela. mohla ti prasknout cévka nebo prostě druhé mimčo se neuchytilo a krvácí sliznice. záleží taky, jestli krvácíš tmavou starší krví nebo jasně červenou.

mmmilda
autor
26. dub 2013

@paolin jasně červenou..

paolin
26. dub 2013

tak to ti něco někde krvácí. neboj, kdyby se jim to hodně nezdálo, nechali by si tě v nemocnici 🙂

mmmilda
autor
26. dub 2013

@paolin mysliš že je třeba možné že jsem to fakt dostala? Měla bych to teď mít.. Už mi to trochu přestává.. Ale žádná sláva

paolin
26. dub 2013

to bys měla pořádně 🙂 hodně těhulek krvácí nebo špiní v době menzes 🙂

paolin
29. dub 2013

@mmmilda tak jak jsi dopadla?

mmmilda
autor
30. dub 2013

@paolin ahojky tak akorát ležím v nemocnici, včera jsem byla na vyčistění dělohy:( nedá se už nic dělat.. S přítelem jsme se domluvili že do toho půjdeme znova🙂 dokud se to nepovede🙂 nevzdáme to

paolin
30. dub 2013

@mmmilda tak ať se brzy zadaří 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru