Těhotenství - přišla jsem na to až v 15. týdnu

10. čer 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
majda234
Registrovala se 28. května 2013 na modrykonik.cz. Přidala 3 příspěvky. Kypr, Region Karlovy Vary.
 Preji hezky den,

mozna se ted urcite setkam i s temi co me budou odsuzovat ... ale o co jde ...

Je tomu priblizne tak 3 tydny kdy jsem zacala pocitovat tlaky v podbrisku ... podobne takovym tem jako bych mela dostat menstruaci ... ale nic. Zadna neprisla. Tak jako kazda zena jsem si udelala test a byl pozitivni. Nechtela jsem plasit tak jsem jeste par dni pockala a pak se objednala k lekari.
Vse jsem mu popsala co citim, jake jsou moje aktualni pocity co citim. Je fakt ze me jiz delsi dobu pobolivaji prsa ... nevenovala jsem tomu prilis velkou pozornost jelikoz se mi toto stavalo, kdyz jsem byla ve strasu, coz od pocatku brezna jsem a ne v malem. Nejdrive stehovani na jiny kontinent, zmena prostredi, zmena stravy, zivotniho stylu, dokoncovaci pripravy na svatbu. Doposud jsem se citila velmi dobre. Menstruace prichazela v terminech i kdyz byla velmi slaba - vzdy pri vetsim stresu stejne jako bolest prsou.
Jenze najednou mi vystouplo brisko a to uz mi bylo velmi divne zacala jsem panikarit ze neni neco v poradku ... necekala jsem ani na datum objednani a okamzite jsem s manzelem vyrazila ... radne me prohledl, shledal ze brisko mam tvrdsi a poslal me na ultrazvuk, jestli se netvori nejaky utvar v deloze, abychom neco nezanedbali ...
Po nekonecnem cekani na UZ na gynekologii mi lekar oznamil, ze jsem v 15 tydnu tehotenstvi ... je mozne ze jsem nic nepoznala drive??? Predesle testy byly negativni a to celkem dost dlouhou dobu!!!!!!!!!
Coz me samozrejme vydesilo, v soucasne dobe je jiz na nejake testy pozde a ja se celkem bojim aby bylo miminko v poradku.
Setkal se s tim uz nekdo???

Dekuji
8. čer 2013 ve 12:48  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
mamkamarketa
54
Registrovala se 3. října 2010 na modrykonik.cz. Přidala 17167 příspěvků. Má 35 přátel. Praha, Region Praha.
 Me zajima jak ses stehovala na jiny kontinent- do karlovych varu emoticon
8. čer 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majda234
Registrovala se 28. května 2013 na modrykonik.cz. Přidala 3 příspěvky. Kypr, Region Karlovy Vary.
 No aktualne jsem na Kypru, Karlovy Vary mam kam se budu oper vracet .. jelikoz tady opravdu nehodlam zustat navzdy
8. čer 2013 ve 13:11  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pawlinecka (27 r.)
4
Registrovala se 27. října 2012 na modrykonik.cz. Přidala 35 příspěvků a 2 alba. Má 7 přátel. Krupka, Region Teplice.
  • Adelka1 rok a 4 měsíce
  • Snažíme se otěhotnět
 @majda234 s timhle primo jsem se nesetkala, ale ja kdyz cekala dceru, takzet jsem priznakum nevenovala pozornost....testy jsem mela negativni a od 2 mesice pozitivni....ale nastesti jsem to poznala zvracenim :( ale co jsme chodily na vysetreni, rikaly, ze pokud by byl plod spatny, telo ho samo vylouci.
8. čer 2013 ve 13:34  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majda234
 pawlinecka - ja jsem ani to zvraceni nemela, me se nejak vyhnulo :D ... tak proto jsem to prakticky neresila, jenze me desi akorat to ze jsem nestihla testy na dawnus syndrom ... a to ze pokud by nebylo neco spatne tak to telo pozna si rikam take, tak snad nebude zase az tak pozde ...
8. čer 2013 ve 13:41  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
qitecek
102
Registrovala se 31. ledna 2011 na modrykonik.cz. Přidala 208 příspěvků. Má 82 přátel.
 Jeden z nejdulezitejsich ultrazvuku je v 20tt ten anatomicky, ten zjisti i spoustu jinych pripadnych potizi, co neni videt v prvotrimestralnim emoticon Mas bezproblemove tehotenstvi, tak si toho uzivej. Miminko bude urcite zdrave emoticon Vetsina poskozenych embryi odchazi vetsinou do 6tt, casto i do 12tt.Pokud jsi doted ok, myslim, ze se nemusis zbytecne stresovat (paklize nemate treba v rodine nejake vyvojove vady, syndromy,apod.) emoticon Uvidis na dalsim utz.Hodne stesti! emoticon
8. čer 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cabalkova
159
Registrovala se 2. srpna 2006 na modrykonik.cz. Přidala 11771 příspěvků a 12 alb. Má 41 přátel.
 @majda234 Ja primo jsem to nezazila, ale dcera kamarádky, taky do nejakeho ctvrteho mesice nevedela, ze je tehotna a chlapecek se narodil naprosto v poradku. V tehle fazi je pozde na NT screening, ale pokud bys mela velke obavy, lze ještě udelat odber plodove vody nebo choriových klku a budes mit výsledek jasny. Drzim palce, aby vse dobře dopadlo, ale když si to mimi takhle umelo zaridit, tak urcite bude. emoticon
8. čer 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mat_ova
23
Registrovala se 2. ledna 2012 na modrykonik.cz. Přidala 786 příspěvků a -2 inzerátů. Má 7 přátel. Region Nový Jičín.
 Jedna známá zjistila, že je těhotná, až na konci sedmého měsíce! Rostl ji v děloze nádor (kýla), takže bolesti a větší bříško byly normální. Miminko nebylo při kontrolách vidět, bylo schované za tou kýlou....a i přes velké překvapení jsou všichni v pořádku, známá je na mateřské s krásným chlapečkem a doma má už dvě dospělé holky emoticon
8. čer 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzik24
4
Registrovala se 22. října 2008 na modrykonik.cz. Přidala 1930 příspěvků a 1 album. Má 9 přátel. Region Praha - západ.
 @majda234 Mně se tohle stalo u prvního těhotenství, o kterém jsem se dozvěděla ve 12tt. Vůbec nic mi nebylo, nezvracela jsem, žádné chutě a dr. zjistil těhotenství náhodou na preventivní prohlídce. Taky se divil, že jsem to nepoznala dřív, ale všechno bylo jako normálně, jsem i dost silná, takže žádné bříško mi nikde nevystupovalo... U mě to bylo tak, že všechny testy mi udělal normálně v termínu, ale o tom Ti řekne víc Tvůj lékař. A ničeho se neboj, miminko bude určitě v pořádku, držím palce emoticon
8. čer 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ducik
3
Registrovala se 2. listopadu 2005 na modrykonik.cz. Přidala 7290 příspěvků. Má 30 přátel. Region Praha.
 @majda234 hele nekdo nt screening ani nechce, tak neni proc vysilovat emoticon aspon jsi minula to odbobi, kdy se porad strachuje, jestli se mimco porad drzi
8. čer 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
soleilll
2
Registrovala se 10. února 2011 na modrykonik.cz. Přidala 248 příspěvků. Má 4 přátele. Region Brno.
 Vzhledem ke své složité cestě za otěhotněním jsem se já osobně nesetkala s tím, že bych X týdnů nevěděla, že jsem v jiným stavu - naopak jsem to věděla ihned. Nicméně k těm prošvihlým testům a tvé obavě, že by dítě nemuselo být v pořádku - 15. tt ještě není tak zle, UTZ ti můžou udělat i později, to samé odběry krve. Není to tak dávno, co se žádný podobný vyšetření standardně nedělalo a rodily se naprosto zdravý děti. Takže se uklidni, buď ráda, že ti není špatně a raduj se z té překvapivé noviny. emoticon Držím palce.
8. čer 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monad
24
Registrovala se 13. května 2012 na modrykonik.cz. Přidala 450 příspěvků a 24 inzerátů. Má 17 přátel. Prosek, Region Praha.
 taky jsem to zjistila skoro ve 2hém měsíci.. a dítě je víc než zdrávo... emoticon
8. čer 2013 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
berenika39
121
Registrovala se 2. září 2008 na modrykonik.cz. Přidala 14167 příspěvků, 2 alba a 4 články. Má 52 přátel. Region Praha - východ.
 @mamkamarketa klasika,sobota...kypr se osamostatnil a ma ted status kontinentu a manzel african nam byl predstaven celym jmenememoticon ....stara znama, jako obvykleemoticon emoticon
8. čer 2013 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mamkamarketa
54
Registrovala se 3. října 2010 na modrykonik.cz. Přidala 17167 příspěvků. Má 35 přátel. Praha, Region Praha.
8. čer 2013 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evcounek
4
Registrovala se 11. března 2009 na modrykonik.cz. Přidala 408 příspěvků a 2 alba. Má 4 přátele. Region Rakovník.
  • Zuzanka8 měsíců a 3 týdny
  • Lukášek4 roky
 kamarádky dcera příšla na to až v na konci 6měsíce těhu (a to jen proto, že byla na prohlídce u dr.) a za měsíc a půl se jí narodila zdravá holčička. Sice jí podezřívám, že se to bála říct mámě ale i to se stává.
9. čer 2013 v 06:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
berenika39
121
Registrovala se 2. září 2008 na modrykonik.cz. Přidala 14167 příspěvků, 2 alba a 4 články. Má 52 přátel. Region Praha - východ.
 @mamkamarketa už si slečna smazala ta příjmení a manžel se jmenuje jinak - přeci jenom, dost to řvalo emoticon emoticon. a nepoučí se a nepoučí emoticon. už jsem si spolu psaly ip, a ona pořád dělá stejný chybyemoticon emoticon
10. čer 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí

Podobné diskuse

Populární alba