Proč lidi, co chcou strašně moc miminko, tak nemůžou?

renatabre
28. čer 2014

je to už necelé 3 týdny co sem porodila mrtvého chlapečka Sebastiánka :( v 38 týdnu :( je to nespravidelne :( rok sme se snažily s přitelem a až po roce sem otěhotněla a tedka sem nosila 38 tydnu pod srdičkem ditě a ztratila sem ho ..mám i kamaradky co se snaží 5 roku a strašně si to přeje a někdo si stím zahrava chodi si napotraty jak domu :( bo neuvažujou a nechcou to :( někteří to hazi do popelnic do řeky :( jak říkaji v televizních novinach anebo ti co kuří pijou huli fetujou tak jim se to rodí zdrave :( achjoo

lleennaa
28. čer 2014

Víš ono je to těžké. Také jsem si to jednu dobu říkala a myslím, že se tím člověk jen trápí. Sice jsme neměli problémy s otěhotněním, ale máme moc nemocné dítě a taky jsme si pořád říkali, proč lidi, kteří mají zdravé děti si toho neváží, mlátí je, týrají, případně zabijí hned po porodu. Opravdu takhle nepřemýšlej, nebo se z toho zblázníš ...

zelva
28. čer 2014

V životě je bohužel spousta nespravedlností a naschválů. Jak píše paní přede mnou, radši se tím moc nezabývat a stále nad tím nepřemýšlet, protože to k ničemu nevede. Akorát se člověk trápí ☹

ffiinnkkaa
28. čer 2014

@renatabre Protože svět je strašně nespravedlivý a někdy pěkná svině 😝 Čím dřív se s tím člověk smíří tím líp. A je třeba alespoň věřit, že bude lépe. Hodně sil a štěstí 😉

kathy.skal
28. čer 2014

já si myslím,že je to tím, že spousta lidí si věcí (ne, že bych chtěla říct, že miminko je věc) váží, až když to chtějí a ztratí. Takže i ta, co jde třikrát na potrat, protože dítě nechce, a pak najednou potká někoho, s kým miminko hrozně moc bude chtít a ono jí to nepůjde, protože předtím byla třikrát na potratu, si to nakonec bude vyčítat. Každý je prostě nějaký

marecekavendulka
28. čer 2014

@renatabre to je hrozné ☹ ani si nechci představovat,jak se cítíte.☹ myslím,že nic horšího rodiče potkat nemúže,přeji vám hodně sil .upřímnou soustrast,je mi to moc líto a chce se mi brečet.

baterie
28. čer 2014

Bohužel nikdy nikdo neřekl, že svět je spravedlivý. Přesto věřím, že kdo k životu a ostatním přistupuje s láskou a dobrým srdcem, toho štěstí přeci jen nakonec potká. Alespoň v to doufám.

terezapetrova
28. čer 2014

Je m moc lito co Vas potkalo ☹ a odpověď na otázku - protože svet spravedlivy není. .Mnoho sil 🙂

marryjanew
28. čer 2014

Mrzí mě co tě potkalo... Ale proč reaguji. My se snažíme víc jak 2 roky a teď se asi zjistilo že je chyba ve mě... alespoň vím proč moji 2 předchozí partneři se svými novými partnerkami mají dítě hned jak se poznali ☹. Miluju děti a taky mám vystudovanou školu pečovatelství. Už když jsem chodila na praxi deo kojeneckého ústavu to bylo hrozný. Tolik krásných, hodných a šikovných dětiček a rodiče je klidně dali pryč. Jedna nepřizpůsobivá občanka tam dávala dítě každej rok ☹ Mám známou které je 20 a má roční hočičku, nádhernou, co bych za ní dala a přitom ona jí mlátí, chodí si na zábavy, nemá pro ní peníze, hlavně že pro sebe má na všechno a mě nadává a směje se mi že dítě nemám. Zdělila mi že je to dobře ať trpím. No svět je prostě nespravedlivý. Sice nevím jak se cítíš protože jsem tohle nezažila ale musíš doufat a věřit že příště se to povede. Nesmíš se v tom utápět a musíš bojovat. Nic jiného ti nezbývá ... Najdi si třeba nějaký koníček a přestaň na to myslet. Hodně štěstí do budoucna 🙂

renatabre
autor
29. čer 2014

asi mate pravdu říkam si časem bude vše lepší třea čas....ale je to pravda ? marryjanew@ je to strašné taky mi to je moc líto ...je mi to moc líto ...všem děkují za komentaře ..poslední dobou si říkam tolik věci a je tam to PROČ !

amelienne
29. čer 2014

Já myslím, že je to o pokoře. O lásce a míru k sobě a svému okolí. Děti jsou dar a nejsou darovány jen tak někomu... Áž mají přijít, tak přijdou. Není to jako jít do obchodu a poručit si, co a kolik toho chcete. (Můžete namítat, že ty, co děti odkládají, tak si je houby zasloužili. Ale já mám teorii, že ta dušička si takovou maminku sama vybrala. Ať už jako trest z předchozích životů či jako úkol do toho současného života.) Zkuste místo prosení a vztekání se nad nespravedlností světa, raději děkovat za vše co s partnerem prožíváte, radovat se z každé chvíle a nesoustředit se jen na početí. Miminko pak přijde razdva. 🙂

mispula19
29. čer 2014

@amelienne Lépe bych to nenapsala!!! Hodně se zabívám o věci mezi nebem a zemí, minulé životy apod., dušička si opravdu sama vybere, kam a kdy příjde. A co se má stát se stane. Važte si všeho, co máte, nemyslete na to, co nemáte. Všechny se jednou dočkáme, jen musí přijít náš čas 🙂

kackarebicerova
29. čer 2014

Ja se o mimi snazim od prosince a pak to pokazde dostanu a rvu jak zelva a sorry ze to tak musim napsat ale pak se objevi Pica co zabije a nebo ho dodi k odpadkum..tak ji bych rozrezala a pak ji dala do kyseliny....cka bych dala cokoliv kdyby se mi zadarilo a na testu byly dve carky a nekteri si toho nevazi

pulecp
3. srp 2014

@renatabre
@mispula19
@kackarebicerova Pravděpodobnost otěhotnění a donošení potomka se výrazně zvyšuje dobrým psychickým stavem (klidem, pohodou...) a naopak (strachem že se to nepodaří, lítostí, že je to zatím špatně...). Útěk k jiným aktivitám nic (dlouhodobě) neřeší. Podívejte se na malý manuálek metody FasterEFT na mém blogu, nebo se přidejte do skupiny Emoční terapie a já Vám rád poradím, jak použít metodu na to, abyste získali optimizmus a zvýšili šance. Nejstarší příspěvek ve skupině popisuje dojmy z práce pomocí uvedené metody.

renatabre
autor
4. srp 2014

Kackarebicerova@ presne tak to si tikam taky nejste sama

okinkaa
23. říj 2014

@renatabre A můžu vědět proč umřel??

michelka01
28. říj 2014

Vim jak se cítíš.taky jsem zažila.dcerka mi umřela ve 3 měsících po porodu.a porad to bolí a porad si kladu stejnou otázku jako ty.proč to tak je...moje bývalá kamarádka ze které se stala fetacka tak ma 3 krásné zdravé děti a je po 2 potratech.a všechny chudatka jsou v adopci.takovým matkám bych dala titul matka roku.zatímco ty se radujes z toho ze budeš mit miminko a už planujes budoucnost.vidíš to růst a stane se co bys nepřála ani nejhoršímu nepříteli.taky se ted snažíme o další ale je to i hodně o psychyce.nebudu ti radit at na to nemyslis protože to nejde.gyndarka mi řekla jedno-nemysli u sexu na to jestli to ted vyjde nebo ne prostě si ho jen uzivej. Věr ze se jednou dockas a Ja ti držím palecky aby to bylo co nejdriv