Samovolný potrat, kdy se dostaví menstruace?

domca2202
4. srp 2015

Zdravím,chtěla jsem se Vás zeptat. 3.7 jsem prodělala samovolný potrat,nyní je to měsíc a ještě se nedostavila MS,mám jí vždy pravidelně! Hrozně mě bolej prsa ☹ Otázka zní,jak dlouho trvá po samovolném potratu dostavení MS? A jak je možné že mě tak hrozně bolej prsa,vždy mě trošku před MS pobolívali ale takto ještě ne.Děkuji 🙂

fykyska
4. srp 2015

Až se srovná hladina hormonu v těle přijde menses a srovnají se i prsa 🙂 u někoho to trvá měsíc u někoho déle klidně i 6 neděl + ..Záleží v jakém těhotenském týdnu potrat byl .. Tělo Potřebuje čas na srovnání.. Pokud tělo neprovází nějaká komplikace jako náběh na zánět, nebo zánět jako takový, horečnaté stavy, výtoky a jiné gynekologické problémy, které se občas mohou projevit po potratu.. Vyčkala bych, než MS přijde spontánně do těch max.dvou měsíců..apropo teď není na pravidelnost místo, můžeš jen špinit nebo silně krvácet můžeš to mít pár cyklů rozhozené, nebo naopak najedeš s novým datem zase na pravidelnost 🙂

alkuska
4. srp 2015

Ahoj, taky se mi to stalo, v 6 tt. MS přišla prakticky na den přesně po 6 týdnech. A další cyklus se zadařilo. Tak držím palce 🙂

lulu_8
16. srp 2015

U me to trvalo na den presne 6 tydnu (potrat v 11tt). V ten den jsem byla rano na krvi, hcg jsem mela 29 a odpoledne dorazila MS.

mercedesse
16. srp 2015

Normálka je 6-8 týdnů. Já tuším po šesti. A dodrželi jste šestinedělí? Ta prsa by mohla být další těhu a po samovolným jak pohnojíno, já otěhotněla na první pokus a to jsem byla i po následné revizi

baskervile
6. říj 2015

Ahoj,prodělala jsem spontánní potrat v 6.tt,bez revize.Cyklus jsem před otěhotněním měla 31-34 dní,po potratu se MS dostavila po 32 dnech

hruska59
12. říj 2015

takze kdyz jsem rodelala samovolny potrat muzu hned otehotnet? nemusime s manzelem cekat tri mesice nez se telo uklidni a az potom to zase zkuset?