Šijeme látkove plienky, vložky, vlniaky, bio oblečko. Ako sa vám darí?

monikajan
6. jún 2010

Ahojte vsetci,
verim, ze mnohe latkarky (sucasne aj buduce) tato tema zaujme a potesi 😉 . Myslim, ze vela latkarok ma kupene hotove profi usite plienky a zaroven arzenal doplna svojimi dielkami. Ti nasi drobcekovia su taki chutni v plienkach made-in-mama. Alebo opacne? - tie home made plienocky (aj ked niekedy nie celkom 100%) su take chutne na nasich drobcekoch... 😵
Zopar postrehov o siti plienok, ci pleteni vlniakov sa objavuje v teme Latkove plienky moderne, ekologicke a zdrave, ale som presvedcena, ze toto je na samostatnu temu.
Mamiciek latkarok pribuda 🙂 (chvalabohu) a na Slovensku su zeny vynachadzave a sikovne a nase mamy nas naucili sit, takze mnohe z nas si nejake plienky usili same. Vymenme si skusenosti o strihoch, materialoch, pouziti .... - usetrime si navzajom omyly, ktore stoja cas, peniaze za material a hlavne chut do latkovania. Poznam aj take maminy, co skusili nieco usit, nevyslo to, nemali sa s kym poradit a nechali to tak. Alebo si mysleli, ze usit plienku je taka veda, ze sa do toho ani nepustili. Alebo nevedeli, z coho sit.

To znamena, ak mate hotove produkty (podarene aj nepodarene), odfotit a sup sem s nimi - plienky vsetkych strihov a druhov (viacvrstvove, nohavickove, kapsove, AIO) ,vkladacky, vlniaky (site aj pletene), pulky, flisove gate, oblecko na latkovky, latkove vlozky, prsne vlozky.. (a neviem, ci je to vsetko) . A ked nemate fotky, tak napiste, z coho ste sili, ako sa Vam to osvedcilo, co sa nepodarilo a preco a co sa podarilo ...

Latkovaniu zdar, sitiu z latky tiez zdar!

crawler
22. máj 2013

plínečky na zakázku i když bych měla sto chutí si je nechat - ty sloníky na tyrkysové už nemám☹ ty byly z mylly, že? 🙂 😵

sufik1
22. máj 2013

@crawler mám tu ještě odstřižek těch slonů z mylly jestli chceš... na plínu už to není, ale na dvoje, troje uši v pohodě...

cicamica1980
22. máj 2013
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

baby plis, kde kupim transparentne KAM cvoky velkost 20? na ebai som nasla iba v sete s kliestami, ale klieste nepotrebujem. dakujem za tip

katka82
22. máj 2013

@crawler taky mam kus slonů 😉 na celou plenu to není,ale na spoustu uší jo 😀

karchinka
22. máj 2013

@semy.cz to Valco asi teď nikde neseženeš, mají ho snad mít až od června, protože prý se strašně rychle vyprodal... tady na celou Ostravu dodali dva kočárky, takže jsem měla štěstí 🙂 ale jinak jak píšeš, že byste chtěli jeden univerzál, tak my to tak máme, trojkombinaci jsme teď prodali, protože nám ten Snap stačí - na výlety, do MHD, do auta i na procházky a strašně se s ním těším na dovolenou (teda já bych se asi těšila i bez něj :D) jo, a už se v tom párkrát vezl i ten starší, je fakt obr a vlezl se a kočár to ustál, i když jsme asi byli na hranici nosnosti, jestli ne už kilo přes 🙂

crawler
22. máj 2013

@katka82
@sufik1 no holky mám tolik pulu, že je mi blbý chtít další, ale pokud je někdo ještě bude chtít, tak bych od vás odkoupila 🙂 díky moc za nabídku 🙂

@alinn právě mi dorazil soft - je úžasnej 😵 nejradši bych i všechny další barvy 😀

siska33
22. máj 2013

ahojte bohuzial nemam moc casu sem ani nakukovat ale pridam vam moj pocin. paci sa nam mobík teo tak som ho vyrobila 🙂

petkasv
22. máj 2013

@crawler, @alinn já jsem trubka zapoměla jsem poslat zlaťáky ☹ ☹ ještě že si to sem napsala, jinak by mi to úplně vypadlo z hlavy ☹

anitramv
22. máj 2013

ahoj holky, tak vessta téměř hotová, ale mám drobný problém na stroji, vůbec mi nechce šít entl (cikcakové i ozdobné šití) místo aby to bylo o stran jde to jen rovně, jestli mi rozumíte, nevíte čím by to mohlo být?? a i když rozšířím steh na max, tak žádná sláva a prostě to není ono, přitom jssem s tím včera normálka šila............. děkuji za rady a až dotvořím vložím vám fotku, jak se mě povedlo.....nebo nepovedlo 😀

allymally
22. máj 2013

@crawler ahojky, tak já mám doma asi 1,5 metru v plné šíři 😀 😀 😀

lenasss
22. máj 2013

@siska33 ten od tebe je určitě krásnější 😵

semy.cz
22. máj 2013

@karchinka no to mě nevadí, protože já stejně musím nejdřív prodat trojkombinaci a pak z těch peněz koupit ten nový 😀
takže doufám že by to vyšlo +- na stejno.....a až by byl doma tak ybch prodala i golfky...
a jsme ráda že jsi další co ho tahle doporučuje........
mě asi jediný co na něm vadí že nejde dát do protisměru sedačka, jsme si teď zvykla že na malýho pořád vidím...ale zas už je docela velkej, tak to nebude tak vadit....a uvidím na něj ze zhora....

semy.cz
22. máj 2013

@karchinka akorát ted mám problém, že tím že nikde není ho nemám jak vyzkoušet ☹

anastazieb
22. máj 2013

Přidávám své výtvory 😉 Krásné úplety od @allymally...

katkuz
22. máj 2013

@anastazieb nadherna kombinacia u oboch, ale to pasikave ma dostalo 🙂

katka82
22. máj 2013

Ahojky tak se jdu zase po čase vysemenit 😉 5x boxerky,2x gatě a 2x šorťásky 😉 ¨
jinak dneska jsem měla teda super sen o tom že u nás byla většina z vás na návštěvě-najednou 😀 vybavuju si hlavně @petkasv a taky @veronik77 😀

zojec
22. máj 2013

@sufik1 gratulujem k bobatkam 🙂 ani som si nevsimla, ze uz si sa rozpadla :D

sinala
22. máj 2013

@katka82 paráda, hlavně ty boxerky
ty boxerky máš pro Tvoje kluky, jen by mě zajímalo, jak se budou chovat, když jsou bez elastanu? Já plánuju šít z elastických úpletů a kdyby byly dobré i z těch z Wendy, tak by to bylo super

111safary
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katka82
22. máj 2013

@sinala no tyhle jsou pro kamarádky prcka 😉 ale Honzík má pár boxerek z úpletu Wendy a v pohodě 😉 takže klidně se do nich pusť 😎

sinala
22. máj 2013

@katka82 tak dobře, jen co přestanu prát plenky 🙂

veronik77
22. máj 2013

@111safary nedělte se prosím....

veronik77
22. máj 2013

@katka82 😀 😀 😀

mahafi
22. máj 2013

tak přidám fotky posledního šití, madlenčiny legíny, polodupky a tříčtvrťáky a klobouček 🙂. Ještě jsem ušila sukni pro sebe, ale tu jsem zatím nevyfotila.., tak příště

JInak všechno vaše šití krááása 😵 (chválím aspoň souhrnně 😀)

monhla
22. máj 2013

Babenky čo šijete MEI -TAI , šije te aj na zakázku? Ak áno, mohli by ste mi napísať? Páčia sa mi vaše práce a aj to, že šijete iba z látok vhodných pre deti /čo u kupovaných výrobkoch už neverím ☹ / Uprednostním z SVK, kvôli poštovnému 😀

jitu22
22. máj 2013

@katka82 @sufik1 pokud by Crawler nezužitkovala všechny odstřižky, tak se hlásím do pořadníku 🙂

palosek
22. máj 2013

chválím všechny úžasné výtvory.
Přidávám tuniky na teplé dny🙂 Konečně má D v čem chodit, a ono se ochladí 😀 😀 😀 Byl to narychlo jednoduchý střih (časem hodím na blog). Je to úplet a dadka jersey. 😉
Omlouvám se, omylem jsem tam hodila dvě stejné fotky :(

macin73
22. máj 2013

@palosek Super, moc se mi líbí kombinace barev i aplikace!!!

sinala
22. máj 2013

@macin73 a naživo to vypadá úžasně 🙂

bordino
22. máj 2013

@palosek nádherný a dostala mě ta puntíkatá látka... co to je, že jsem tak smělá?