Co dát manželce za dárek k narození druhého dítěte?

princikovi
6. bře 2015

Mohl bych vás poprosit o názor, radu, námět, co dát manželce za dárek k narození druhého dítěte 😉 Co by ženě udělalo radost. (Vím, že mojí ženu neznáte, ale je to myšleno tak co by udělalo ženě dle vás obecně radost). Samozřejmě finanční možnosti mi neumožňují dary v podobě jachty atd..., ale seriózně se bavme o daru cca 20.000,-

lv
6. bře 2015

Šperk? Pandora náramek s přívěsky co se dokupují?

princikovi
autor
6. bře 2015

Za první dítě jsem koupil prsten tak právě přemýšlím co za druhé, sice termín bude až přelom září - říjen, ale to uteče 😀

punky
6. bře 2015

ja za prvni dostala prstynek a za druhe pritel planuje muj oblibenej parfem teda doufam 😉

kaccistar
6. bře 2015

ja by som premyslala nad nejakym darcekom od Tiffany & co. Je to sice vacsi nadstandard ako Pandora, ale vzhladom na to, ze to nie je uplne tradicne a bezne si kupovat taketo darceky, tak si myslim, ze by urcite bola velmi prekvapena a potesena.. a Tiffany ma teda fakt krasne krabicky! nemusi to byt ani nejake extremne drahe, skor je to fakt velka romantarna, tie ich krabicky, maslicka a vnutri nieco krasne.. z lasky.. 😉 a dat tam napriklad nieco vygravirovat.. http://international.tiffany.com/Shopping/Item.... toto je fakt nadherne, sama som toto dostala a nekonecne ma to dostalo.. 😉

princikovi
autor
6. bře 2015

Punky: děkuji, ale spíše bych chtěl něco co zůstane, parfém se vypotřebuje a vyhodí, ale i tak děkuji za typ
Kaccistar: mrknul jsem a něco takové bych si představoval. Dárek, který zůstane na pořád 😉

sabatko
6. bře 2015

Za staršího jsem dostala náušnice vyrobené zlatnicí a nyní za dcerku v podobném designu řetízek s přívěskem, na kterém budou vygravírována jména obou dětí s datem narození. Ve stejném duchu nechal manžel udělat i oběma dětem první písmeno jejich jména. Syn usoudil, že je to podobné proto, že patříme všichni k sobě 🙂

evik19
6. bře 2015

Určitě bych byla pro něco na památku. Já jsem k narození prvního syna dostala sadu naušnic a řetízku s třemi srdíčky, jedno za každého z nás. Moc mě to dojalo, protože jsem nečekala, že manžela napadne něco koupit, natož pak takovou promyšlenou věc🙂 Takže kdybyste sehnal něco se čtyřmi srdíčky, tak by to určitě bylo moc hezké a romantické gesto🙂 (Jestli teda ovšem manželka má srdíčka ráda, jsou ženy, které je moc rády nemají.)

veruska007
6. bře 2015

Já za první porod dostala náušnice, za druhý prsten a za třetí hodinky.

princikovi
autor
6. bře 2015

Veruska007: naušnice nejsou špatný nápad 😉 zkusím zjistit zda by neudělali něco do sady s tím prstenem 😎

veruska007
6. bře 2015
martaveg
6. bře 2015

Ja porad rikala ze chci perlove nausnice, ty jsem nakonec dostala ke tricatinam, cimz si manzel trochu zavaril 😀 ted bych uprimne receno za porod klidne brala nejaky kvalitni kuchynsky robot, dalsi sperky bych uz neunosila

princikovi
autor
6. bře 2015

@martaveg je pravda, že robot je praktický nástroj, ale obávám se, že bych to pak asi schytal 😀 😀 😀

ellar
6. bře 2015

Já jsem dostala náušnice a těch není nikdy dost 🙂 Ségra dostala zlatou brož vážky 🙂

misinka1111
6. bře 2015

A víte co to bude?

verca222
6. bře 2015

Vas chci za chlapa 😀 😀 Muj chlap by mi v zivote nekoupil darek v hodnote 20 000 teda ani v 10 000 .. Tak dobre . Ani v 5 000 😀 😀
No a co se tyce toho darku , tak mne osobne by potesil naramek nebo retizek a vzadu nejak vyrite nase jmena a mozna datumy.. Neco takovyho 🙂

craki
6. bře 2015

Tak z tech nausnic od Tifanyho bych si teda vybrala 🙂
Asi bych sla do nausnic, kdyz uz prsten ma.. Nebo nechat udelat na zakazku prsten, ktery by "zapadal" do toho prvniho (casto se to tak v zahranicii dela u zasnubniho a snubniho prstynku)

princikovi
autor
6. bře 2015

@misinka1111 zatím ještě je moc brzo, takže nevíme

princikovi
autor
6. bře 2015

@verca222 láska není o penězích a lásku si za peníze nekoupíte 😉

princikovi
autor
6. bře 2015

@craki zatím vítězí ty naušnice, ale myšlenka zapadajících prstenů není špatná, zastavím se v klenotnictví kde jsem nechal ten prsten dělat, třeba něco takového půjde

hadeline
6. bře 2015

Já hlasuji pro krásné hodinky 🙂

martaveg
6. bře 2015

@princikovi jojo to chapu, ze pro vetsinu zen by to bylo za trest 😀 i kdyz mam kamaradku a ta dostala za kazdy porod nejake outdoorove a sportovni veci a taky byla nadsena, takze nejsem jedina zenska, ktere staci par sperku a uz kouka po necem praktickem 🙂

paracka
6. bře 2015

Za prvniho syna jsem dostala od manzela zlate nausnice a za druheho syna hodinky royal london, beru to jako pamatku k narozeni mych deti

vikynka33
6. bře 2015

@martaveg já mám rodit za cca 2 týdny a manžel mi chtěl koupit nový mobil (iphone). Tak jsem mu to rozmluvila a mám super nový stojací/ ruční vysavač, abych mohla snadno uklízet po maličké, až bude drobit atd. a dnes mi ještě pŕiveze krásné nové lehátko na balkon, abych měla v létě kde relaxovat. 🙂 Jsem holt praktická a na šperky si nepotrpím. 😀

lenkasubrtova
6. bře 2015

Já co si sama nekoupím to nemám 😀 Mě by se líbila i taková jednoduchost ve formě vlastnoručně vytvořených ,,poukazek,, typu: Poukazka na mytí nádobí, poukazka na hlídání dětí a tak 🙂

princikovi
autor
6. bře 2015

@martaveg to určitě ne, taky jsem spíš praktik, ale přece jen bych chtěl, aby dárek byl spíš památka jak to myslí @paracka. Proto mě právě zajímal názor váš, každý člověk je jiný. V okolí se nikoho ptát nechci, protože víte jak to chodí a já chci, aby to bylo překvapení.

princikovi
autor
6. bře 2015

@lenkasubrtova ty poukázky jsou vtipné 🙂 někdy člověka opravdu potěší maličkost 😎

martaveg
6. bře 2015

@princikovi Je to od tebe moc hezke, ze chces zene udelat takovou radost 🙂
u nas je proste problem, ze manzel s temi sperky zacal uz driv (nekolik nausnic swarovski, pak zasnubak a snubak s diamantem a loni perlove nausnice), tak ted musim naopak nenapadne naznacovat, ze dalsi zatim nee 😀

achjonetusim
6. bře 2015

Jak říkala už Elizabeth Taylor, nejlepší přítel ženy je diamant 😀 Neztrací hodnotu, sluší každé, není nijak trendy, prostě věčná klasika. Vybrala bych neutrální pecky nebo kroužky s více pecičkama 😵

chris_n
6. bře 2015

myslim, ze cokoliv. Ja za narozeni dcer nic treba neostala..... jo, vlastne kytku

jamia
6. bře 2015

@princikovi Mě manžel po porodu dcery vzal do luxusního obchodu s oblečením, nechali jsme tam ještě trochu víc, než je tvá cílová částka 😀 🤐 Bylo to takové symbolické, že narozením dítěte mi začíná nový život, který ale neplánuju celý strávit v teplákách a vytahaném tričku a že i na procházkách s kočárkem mi to může slušet. Dá se to aplikovat samozřejmě pouze pokud tvou ženu nečeká shazování 20 kilo 😀 Já jsem přibrala málo.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru