Kus krve v děloze po porodu, máte stejnou zkušenost?

kristula83
7. dub 2013

Dobry vecer,mam kus krve v deloze po porodu mam tri tydny beru tablety na vycisteni nebo na co...nemate nekdo stejne zkusenosti?
😢

ludva
7. dub 2013

@kristula83 Ahoj, já měla při třetím porodu přirostlou placentu, takže po porodu jsou byla vyčištěná, ale stejně mi v děloze malý kousek zůstal... Je to skoro 4 roky a suvenýr mám dodnes 😝

zuzi82
7. dub 2013

@kristula83 taky mi po druhém porodu zůstala krevní sraženina v děloze. Při propuštění z nemocnice jsem dostala injekci a tři tablety na doma a za dva dny jsem jela na kontrolní utz a už to bylo dobré. Celá sraženina odešla naráz, vůbec se nerozpustila, jen celá uvolnila a šla ven.

kristula83
autor
8. dub 2013

tak snad to bude dobre. Dekuji za odpovedi

napolitano
8. dub 2013

potkalo mě to samé,po injekcích to odešlo..,ale citlivé je to pořád cca 5měsíců ☹

zelvatko
10. dub 2013

kus krvavé tkáně ze mě odešel nějakých 8hod po porodu.. u toho jsem dost krvácela a za dalších 5hodin ze mě vypadlo něco..co říkají, že byl kus placenty, ale toto bylo velké na výšku 10cm ale nevim nevim.. krvácení ustalo a je klid..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru