Jak přesně vypadá hlenová zátka?

anavi
7. zář 2006

Ahoj holčiny,
jen jsem se chtěla zeptat nějakých zkušenějších maminek, jak přesně vypadá hlenová zátka. Musí být s příměsí krve nebo to může být jen klasický průsvitný hlen. Děkuju za odpovědi.

morusa
7. kvě 2007

Ahoj holky, tak mně dnes odchází zátka během dne ,tak se vám pak přijdu pochlubit ,za jak dlouho to bylo. Doufám ,že půjdem přirozeně, protože pokud ne, tak v pátek nastupuju na vyvolání.

morusa
8. kvě 2007

Ahojte, tak jak jsem slíbila ,tak činím. 😀 Vypadá, že už je to tady, od osmi hodin mám bolesti a ted to tady prodýchávám ,tak čekám, až se to trochu ustálí a vyrazíme směr porodnice..takže to šlo po té zátce celkem rychle. 😉

bluff
8. kvě 2007

morusa - vela stastia 🙂

morusa
8. kvě 2007

Bluff: díky, co že nespíš v tuto dobu?

martinka24
8. kvě 2007

moruso, napiš jak to probíhalo jo??Doufám, že je vše ok 😎

susy
8. kvě 2007

ahojte.prave som sa dnes pytala na tu zatku,ci moze byt aj bielej farby. dnes v noci som mala krce,take nepravidelne a cez den som mala na spod.pradle taky biely,hlien,gel.nevedela som,ci to je ono.taketo som este nikdy nemala. 😕

lazenka
8. kvě 2007

Susy-to nazátku nevypadá,spíš na nějaký výtok
Myslím,že když někomu odejde zátka,že to pozná!!!Mě odcházela několik dní postupně,ze začátku jsem si taky nebyla jistá....

luuciee83
10. kvě 2007

ahojky holky, tak se přidávám se svou troškou do mlýna... dneska od rána mám takový světloulince růžový hlenovitý výtok... myslíte, že by to mohla být hlenová zátka? jinak na záchod chodím taky nějak častěji, jako bych se čistila či co... mám sice ještě nějaký čas, ale o víkendu jsem málem porodila, a pak se to uklidnilo... jsem teď strašně nervózní... ☹

cucuska
14. kvě 2007

Mám otázku na tehulky alebo na začinajúce tehulky alebo na kohokoľvekj kto mi bude vedie´t odpovedať. Som po ovulke to viem, ale neviem kedy presne bola, veď to je jedno, a do MS ostáva ešte 8 dní ale otázka je:
Keď sme mali s mužikom keksík tak po keksíku si manžel našiel na .... také biele hrudky hlienu zo mňa a aj ja som ich mala tam dole. Vôbec nezapáchakli a nič ma nesvrbelo, takže mykózu a candídu vylučujem, a boli čisto biele. Neviem si to vysvetliť, nikdy predtým sme to nepozorovali. Boli to také /pardón za výzar / biele husté šušníky. Neviete mi povedať čo by to mohlo byť alebo čo by to mohlo značiť ????
ďakujem

cucuska
14. kvě 2007

ak mi nietko odpovie napÍs´te mi prosím IP. ďakujem 😉

lari
19. kvě 2007

Ahoj babušky, ja mám slabý žltkastý výtok už pár týždňov, no dnes zo mňa vytieklo také malé množstvo žltkastého gelu, može to byť práve tá hlienová zátka?

myschka
19. kvě 2007

já jela s brekem do porodnice, protože jsem měla úplně krvavý hlen a bylo ho poměrně hodně a tam mi dr. řekl, že jen odešla hlen. zatka a vse je ok. to mě ale doma vubec nenapadlo protože všude píšou růžový hlen nebo trochu zabarvený a nikde nepíšou: krve jako z vola 😉 tak jsem teď zvědavá kolik mi zbývá času, snad ještě nějaký týden vydržíme.

lusil2005
19. kvě 2007

pocujte, viem ze taky ten hnedy vytok po vysetreni je normalny. len ma zaujima - to je ta zatka? ci to je nieco ine?

certica
20. kvě 2007

lusil, kam sa ty furt zenies? 😀 OK, nezabijaj ma 😲 , dnes je vlastne tvoj den 😎. takze kdyby neco, som na drate 😀

rainbow
20. kvě 2007

lusil, ty máš termin dnes, tak ako ja, držím palce 😵 😵 😵

lusil2005
20. kvě 2007

certica "flkjsdfklsdf§sdfsdjkfljk!!!!! nehnevaj ma 😀
no neviem. pobolieva ma brucho aj krize uz odvcera, aj citim nejake tlaky - jak keby sa mala posuvala dole. ale vzhladom na to ze uz tyzden nemam v hlave nic ine len porod, je mozne ze si to len namyslam 😀 tak uvidime.
jeje vcera som stretla janaca na zmrzline!!!! a to idem zajtra na uzv... 😔 asi mu nevysvetlim ze furt som na salate a tofu... 😀 no snad si ma nebude pametat.
mimochodom certica - ty co nespis???? 😕 😀

rainbow jeeeeje tak drzim palec. ty to ako vidis so sebou? deje sa nieco? ci ani malemu sa moc nechce?

rainbow
20. kvě 2007

lusil, ja by som bola tak rada, mne sa dnešná nedela tak páči, ale malemu sa asi moc nechce, len sa prevaluje, ja necitím nič, len bolesti pri chodzi

lusil2005
20. kvě 2007

a lekar ti co povedal? ze este nic alebo ze to moze byt kazdu chvilu?

sisulik
20. kvě 2007

rainbow a lusil...majovky...vy tu este co robite?? co nerodite? 😀 zacnite nam - junovkam uz uvolnovat cestu.. 😅 😀 😉

lusil2005
20. kvě 2007

sisulik uuuuz uz. pracujem na tom 😀

no a ako je to s tou zatkou? ten krvavy vytok po vysetreni je ta zatka alebo to je nieco ine?

sisulik
20. kvě 2007

lusil..ja neviem...mne prvy porod vyvolavali kedze som tyzden prenasala... 😎

lusil2005
20. kvě 2007

take mi teraz ani nehovor ze tyzden prenasat!!!!!!!! 😀 na to slovne spojenie nechcem ani pomysliet 😝

rainbow
20. kvě 2007

lusil, hovoril že sa to chystá ale POMALY 🙄 , a tebe?

sisulik , ved nám pošlite nejakú energiu, nech už ideme.... 😀 😀 😀
takže týžden po termíne ti vyvolávali? mne kázal prist zajtra ráno, ale len na kontrolu 😕

sisulik
20. kvě 2007

no..tyzden po termine som to uz vzdavala...a naliehala na doktorku...uz mi z toho cakania preskakovalo.. 😀 dufam ze ten tyzdnovy nabeh co mam z prveho tehu sa vyuzije pri tomto tehu ako o tyzden skor porod... 😀

andy.a
20. kvě 2007

lusil a rainbow,vy máte dnes TP?...

rainbow,budeš rodiť v TT?inak chlapci sa moc neponáhľajú na tento svet...mne sa syn narodil 3 dni po TP...

ale nebojte,už to budete mať čoskoro za sebou.. 😀 a potom budete spomínať na staré zlaté časy,keď ste sa mohli vyspať a pod... 😀

dacey
20. kvě 2007

andy.a, svätá pravda... staré zlaté časy 😀

lusil2005
20. kvě 2007

rainbow mne nepovedal nic... len "noooo, je to trosku lepsie, ale nieje to na spadnutie... pridte o tyzden na prijem do nemocnice" 😖
takze ani on to asi nevidi moc ruzovo 😝

andy no podla materskej knizky som mala termin vcera, podla poslednej menstruacie dnes. ale furt nist 😀 a to cakam dievcatko!
ja viem ze teraz este mozem behat a spat a tak (vcera som bola do polnoci na splave - opekacka, gitary a tak... hehe. uplne boli chori z toho ze tam maju babu v termine!!! 😀 ) ale zas... spanok na bruchu!!!!!!!!!!! 😵 to spravim prve hned ako sa bude dat 😀

andy.a
20. kvě 2007

lusil,skús ešte ak si to neskúšala poriadny sex,ten pôsobí niekedy ako spúšťač pôrodu... 😀

rainbow
20. kvě 2007

andy, budem rodiť v tt, mne tiež dnes kamoška hovorila že snyčeka týžden prenášala, no ja by som tolko nechcela ☹

andy, my sme tiež včera malého ponatriasali 😉 , on ma zato pekne v noci pokopal a tatinko si kludne spinkal 😀 😀

rainbow
20. kvě 2007

andy ako ti to začalo?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru