Čekám na výsledek IUI, červen 2015

hanulkavelunka
9. čer 2015

Ahoj najdou se snazilky ktere taky cekaji na vysledek??
Jak bylo pred iui?
Jak se citite?
Co mate za problemy??

86veru86
10. čer 2015

Ahojky, já byla na IUI 6. 5. 2015. Po 12 dnech jsem si dělala testy a negativní. Opakovala jsem to až do 35DC a pak šla na vyvolávací injekci - Agulutin (ten den ještě negativní test). 10 den po Agolutinu mi bylo divné, že jsem to stále nedostala, raději jsem si udělala test a pozitivní. Teď čekám, k doktorovi jdu v pátek. Mám PCO a manžel pomalé spermie. Byla to první IUI, takže pokud to vyjde, tak to je krásný zázrak. Co ty?

hanulkavelunka
autor
10. čer 2015

@86veru86 no teda to je super....... já byla v pondělí takže to čekání je nekonečné
můžu se tě zeptat jak ti bylo? popregnylu ? a po iui den po dni? cítila jsi něco??
Mooc držím palečky určitě to bude dobré asi jsi otěhotněla později než v den iui
jinak my tohle máme 3 iui a je to úplně jiné než předchozí dvě 🙂 věřím, doufám i mám strach no pocity jsou různé už jsem toho za ty 4 roky co se snažíme zažila tolik a vše ukazovalo na těhu a nic a ted nic necítím jen sem tam pichnutí ale to může být po utrogestanu tak nevím no 22.budu vědět

86veru86
12. čer 2015

@hanulkavelunka Po Pregnylu jsem ani nic necítila a po IUI jen první den boleti jak před menstruací, jinak nic. Jinak dnes jsem byla u doktora a je to tam.🙂 Zatím je g.váček a bez srdíčka-cca6 týden. Za 2 týden opět kontrola a to by mělo být i srdíčko, tak se modlím, ať je vše v pořádku. Tobě držím palečky, aby to dopadlo dobře!! Určitě to nyní dopadne!!! 🙂

hanulkavelunka
autor
12. čer 2015

@86veru86 super gratuluji,neco takoveho jsem potrebovala. Jsem na tom stejne. A kolik jsi mela foliku a jak velke a jaky spermiogram % ??. Moc gratuluji at je vse ok az do konce

86veru86
12. čer 2015

@hanulkavelunka Folikul jen jeden 17,5mm. Spermio vše pod hranicí. Míň spermií, špatná pohyblivost. Prý se jich hodně točilo dokolečka. 🙂 Ale očividně se nějaká zdravá našla a doputovala tam, kam měla. 🙂 Pak napiš, až budeš vědět!

hanulkavelunka
autor
12. čer 2015

@86veru86 moc ti děkuju úplně jsi mi dodala nadej. A máme shodu jmen 😉

majenka34
14. čer 2015

Ahojte holky. Ja byla v patek 12.6 na prvnim IUI. Ale teda porad me boli v podbrisku. Uz od ctvrtka me boli v podbrisku. Mivam bolesti v dobe ovulace to jo ale i zada me boli. Tak nevim jestli je to pregnylem nebo v praci z klimosky...Jinak testovat mam az 26.6 . Jo a nevite holky jak dlouho se drzi pregnyl v tele??

hanulkavelunka
autor
14. čer 2015

@majenka34 ahoj tak ja byla na iui 8.6.a pregnyl jsem pichla 6.6 ve 22.hod a dnes 8.den po iui a v tele uz pregnyl nemam delala jsem rano test a bilo takze ted budu testovat asi pristi patek uz 😊 a to jsem mela pregnyl 10tis. Jinak ja mam za sebou 3.iui a prvni 2 jsem mela bolesti a nevyslo to a ted nebyly zadne az do vcera 5.den po iui citila jsem tlaky a popichovani v celem spodku a hl.na leve str ale obcas i v pravo a popichovani az bolestive v brise a u pupiku a v zadech,a taky citlive prsa a dnes docela dost. A to se nesleduju,proste to tak je,neboj kazda jsme jina a kazda to mame jinak je zbytecne se nejak sledovat a vsugerovane tehu priznaky jsou nejhorsi. Proste musime cekat ikdyz je to strasna doba 14 dni,ale my se snazime uz 4 roky tak mam neco za sebou. . . drzim palce aby nam to konecne vyslo a my meli breznatka. 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀😊

majenka34
14. čer 2015

Take budu drzet palecky 🙂

okakik
15. čer 2015

Ahoj holky, tak já byla na prvním IUI 1. 6. 2015 na den dětí 😎 a bylo pondělí, takže se mi to krásně bude počítat (když to dobře dopadne). První dny mne pobolívalo nastranách hlavně vlevo, mezi 8-9 dnem jsem měla pocit na zvracení, 10 mi lítal lehce žaludek, atak jsem si udělala 1. testík a na něm nic. Řekla jsem si, že psychiika je prevít, a že jsem si asi vsugroavla i tu lehkou nevolnost a drhý a následující dny už mi žaludek n ic nedělal. Takže tu nevolnost připisuji pregnylu 5000 a psychice. Avšak občas stále cítím divný tlak podbřichem (jako by se přesunul ze stran do středu). Pochybnosti a naděje mám stále. 😔 Menzes mám většinou po 28 dnech a dnes je 29! Takže čekám zda se ozve mestruace, které dávám ještě 2 dny, a pak už s napětím zkusím testík... Jsem zatím v klidu, a snažím se vyrovant s varinatou (ne)těhotná. 😠

hanulkavelunka
autor
16. čer 2015

@okakik testuj 😉 a dej vedet

okakik
16. čer 2015

@hanulkavelunka 30 den a menstruace stále nikde.... tak doufám, že už nepříjde... A když jo, tak si to s ní pěkně vyříkám, že na sebe dala tak dlouho čekat!

majenka34
16. čer 2015

Tak sup pro test,jsme zvedavi 😉

hanulkavelunka
autor
16. čer 2015

@okakik tak co, nenapínej nás už to musí být jasné !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

hanulkavelunka
autor
16. čer 2015

jinak u mě to určitě ani po 3 iui nevyšlo nic mi není nebo teda nic nesleduju ........ dnes 8den po iui test bílý takže pregnyl je fuč

majenka34
16. čer 2015

@hanulkavelunka Myslím si že je to ještě brzy, 8 den nic neznamená,podle mě...

hanulkavelunka
autor
16. čer 2015

@majenka34 jo,to ja vim taky ale nic mi neni a mam energii na rozdavani a mrzi me ze mi nic neni 😞

majenka34
16. čer 2015

Tak to já jsem 5 den po IUI a celou dobu mě bolí břicho. A taky si říkám že to není ono.. 😒

hanulkavelunka
autor
16. čer 2015

@majenka34 to me bolelo ty předchozí dvě iui as do ms a nevyšlo to a teď nic jen 6 den po iui mírně bolesti jinak mám jen citlivé prsa ale to je asi utrogestanem

okakik
16. čer 2015

Nazdar holky, tak jsem si večer udělala testík, ráno bych to nestíhala. A teď na večer se mohu začít radovat. Na testu mám slabou dušičku 🙂 🙂 🙂 🙂

majenka34
16. čer 2015

Jeeeee tak to gratuluji. 😀

okakik
16. čer 2015

@majenka34 neztrácej naději, ještě je brzo na nějaké závěry 😉

86veru86
17. čer 2015

@okakik gratuluji moooooc!!!!! 🙂

86veru86
17. čer 2015

@hanulkavelunka já bych ještě neztrácela hlavu. Podívej po jaké době byly u mě vidět dvě čárky. Šla jsem i na vyvolávačku, jelikož jsem si myslela, že nejsem těhotná. Žádné příznaky jsem taky neměla, nic mě nebolelo...a podívej, jak to dopadlo!

hanulkavelunka
autor
17. čer 2015

Mooooooc gratuluji a přeji ať je vše ok
Já testuju a nic 9dpo po iui

86veru86
17. čer 2015

@hanulkavelunka ještě máš hodně času. Být tebou,tak bych od testování na pár dní ustoupila,ať se zbytečně nestresuješ. Zkus to až tak 13-14 den po iui.

hanulkavelunka
autor
17. čer 2015

Já vím 😊