Jakou podložku na lezení 7mi měsíčnímu mimču?

gilotek
15. srp 2008

Prosím o radu, malému je 7 měsíců začíná si klekat na kolínka, stoupat na špičky a zároven na hlavičku - dělá most - a už se snaží lézt. Ale máme plovoucí podlahu, na které měl nejdřív rozložené deky, ale jak začal válet sudy tak byl stále mimo nich a navíc co si budeme povídat to nevypadá moc dobře. Tak jsem koupila na doporučení takové ty pěnové puzzle, ale zdá se mi že se to malému na tom klouže - a to jsem byla 100% přesvědčena, že nebude. Jakou podložku jste měli vy? Díky za názory.

ssaara
15. srp 2008

gilotek : my máme taky plovoucí a chystáme se do obýváku pořídit nějaký obyč koberec,který pak prostě vyhodíme 🙂

petula...
15. srp 2008

Máme taky plovoucí podlahu a měli jsme taky ty puzzle a bez problémů. Nedělala bych z toho takovou tragédii, to mimi ti stejně na tý podložce nevydrží a bude všude, jenom né na ni. 😉

jjaanca
15. srp 2008

To taky teď řešíme. Asi koupíme taky nějaký koberec který pak vyhodíme protože bude poblitý skrz naskrz 🙂 . Malá sice ještě neleze, ale už dává nohy pod sebe a vystrkuje zadek, převaluje se a potřebuje hodně prostoru. Tak jestli někoho napadne něco jiného než koberec a puzzle, tak sem s tím. Jinak deka nepřipadá v úvahu, protože tu by Lucka hned shrabala ručičkama pod sebe.

mata.mata
15. srp 2008

tenhle problem jsme vyresili kobercem , treba ikea ma za par korun hezke koberce, ktere splni ucel a dite na nem dlouho nezustane-natrenuje tam lezeni a vyrazi za dobrodruzstvem plovoucka-neplovoucka... 😀

petronilla
15. srp 2008

My máme po prvním dítku taky ty puzzle,ale když jí na ně dám,vydrží tam asi 2 minuty a hned je pryč.V obyváku máme parkety a částečně koberec,pořád lítám s hadrem a utírám,protože kudy leze,tudy ublinkává 🙂 ,teď už se doplazí až na chodbu,tam je lino,tak to jde,je to teplý a dobře udržovatelný 😉 .

jjaanca
16. srp 2008

Tak jsme dneska byli nakupovat, a místo koberce jsme koupili pěnovou podlahovou krytinu. Je to takové to děravé co se dává do koupelen. Je to lepší v tom, že je to omyvatelné. 🙂

lenkazdenek
16. srp 2008

my máme na půl koberec napůl plovoučku a v kuchyni lino,popravdě se naučila lézt právě na tom linu ,na plovoučce leze taky