Jídelníček 9ti měsíčního dítěte. Jaký by měl být?

3. dub 2012  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
zusma
Registrovala se 25. dubna 2007 na modrykonik.cz. Přidala 1415 příspěvků a 46 inzerátů. Hradec Králové, Region Hradec Králové.
 já občas dávám bílou hollandii. někdy to jí, někdy ne.

ty bio špaldový sušenky z DM jsem koupila. malá měla 1 a v pohodě. řekla bych, že jsou možná tvrdší než sunarky ale třeba se mi to zdálo. emoticon Dávám to malé po větších kusech do pusy a v pohodě si s tím poradila emoticon
23. srp 2008 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanelka
2
Registrovala se 15. února 2007 na modrykonik.cz. Přidala 471 příspěvků.
 bily jogurt - to je jedine, co ta moje papa s viditelnou chuti a sporada vetsinou cely nebo skoro cely kelimek emoticon emoticon davam activii nebo olmu emoticon
23. srp 2008 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zusma
Registrovala se 25. dubna 2007 na modrykonik.cz. Přidala 1415 příspěvků a 46 inzerátů. Hradec Králové, Region Hradec Králové.
 U nás je to s jogurtem tak trochu záhada emoticon Jakmile jí ho dám dopoledne (kdykoliv,at je hladová sebevíc),tak ho nechce buď vůbec anebo jen vyjímečně. Ale jakmile jí ho dám večer po kaši (udělám třeba 180ml kaše a ona má pak ještě hlad), tak je schopná ho sníst v pohodě . Nechápu.
23. srp 2008 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenkazdenek
Registrovala se 3. února 2007 na modrykonik.cz. Přidala 7973 příspěvků a 3 alba. Má 8 přátel. Region Praha.
 Tak u nás letí bílá activie ,dávám jí to dopoledne a spokojenost
23. srp 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmarky
MarPhoto.eu
Markéta Pleskotová PRO

Focení a filmování dětí - Region Hradec Králové
5
 ahoj, my mame 10m, ale kojim furt jak diva - ale jsem klidnejsi, kdyz vim, ze je to jinde taky tak. ted se trochu rozjedla a zvladne snist najednou 100g presnidavky nebo prikrmu, kus bananu, broskve maliny, kelimek aktivie bile, krupky, piskoty, chleba, rohlik a pije asi tak 150ml vody, k tomu ji ale nepocitane kojim, dokonce se mi uz vrhna pod tricko. kdyz ma zabavu, tak vydrzi v poho mez MM, ale furt neco vymeslet nebo nekde litat, kde to nezna... docela fuska
23. srp 2008 ve 22:19  •  www.marphoto.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
minea
1
Registrovala se 13. srpna 2007 na modrykonik.cz. Přidala 1962 příspěvků a 7 inzerátů.
 mmarky, já taky kojení nepočítám, nesnažím se nahradit "jedno kojení jedním příkrmem", kojím pořád tak, jak potřebujeme (občas jí dokonce požádám, aby něco odpila, když mám nalitý prso).

Ty jogurty vám děti jedí samotný? Já jí do toho dávám banán nebo jablíčko a ještě třeba rozdrobím sušenku - je to pak jak rozteklá zmrzlina. Dávám activiu, zkoušela jsem hollandiu, ale ta nechutná ani mně emoticon .
24. srp 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenkazdenek
Registrovala se 3. února 2007 na modrykonik.cz. Přidala 7973 příspěvků a 3 alba. Má 8 přátel. Region Praha.
 minea ,já zprvu dávala do přesnídávky jogurt,pak jsem přidávala jogurt a ubírala přesnídávku a teď my jí samotnej a strašně jí to chutí emoticon
24. srp 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kuzelka
Registrovala se 1. listopadu 2006 na modrykonik.cz. Přidala 412 příspěvků. Region Ostrava.
 tak my papáme:
ráno 6- 6:30h 230 ml mléka
dopo 10-10:30h ovoce (ovoce + sušenky,jogurt..)
oběd 13:30-14:30h maso zel. brambor nebo rýže
1véča 17-18h kaše
2véča 20h 100-150ml mléka (jak kdy je to individuální) někdy tu druhou véču ani nestihnem emoticon

jinak bílý jogurt občas přidávám do ovocné přesnídávky emoticon
a v noci nic nepapáme emoticon
24. srp 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
binki
1
Registrovala se 11. března 2007 na modrykonik.cz. Přidala 1474 příspěvků. Má 2 přátele.
 jogurt mu chutná, dávám bílý dětský, teď jsem zkusila ještě cereálie pro děti od 10 měsíců, přidá se do toho mléčko a fakt mu to chutnalo, chci ještě zkusit zeleninovou kaši
25. srp 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jandalinka
5
Registrovala se 6. října 2007 na modrykonik.cz. Přidala 1136 příspěvků a 16 inzerátů. Má 20 přátel. Region Olomouc.
 tak náš jídelníček se už konečně podstatně změnil a můžu si víc vybírat,co malé uvařím,což je super!!!!Kolem 8,5měsíce jsme začali s těstovinami-mnam,jogurt,ale jedině ochucená activie nebo dobrá máma,bílý nechce.A to ještě musím jogurt trošku ohřát,jinak ho nezblajzne.Mám ho sice venku z ledničky třeba i 2hodky,ale prostě by jí jinak nelezl.Dále jsme začali na svačinku švestky,meruňky,mirabelky,jablíčka.Minulý týden jsme i na čočce,fazole,hrách s kuskusem(můřu doporučit emoticon ) a tento týden zkoušíme Gofry-neboli vafle,dostala jsem tip a zatím vše super.Jen co se změnilo,tak malá chce někdy i co 2hodky něco málo zblaznout emoticon
Takže nás jídelníček:6:30 UM 210ml
9:30 jogurt,sušenky,jablečné pyré......
12:00 masozeleninový příkrm nebo těstoviny nebo jen zeleninku....
15:00 ovoce(banán,jablko,nektarinku,meruňku,broskve...
18:00 130-150ml kašičky
19:15-30UM 210ml
25. srp 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sweetheart90
Registrovala se 3. dubna 2012 na modrykonik.cz. Přidala 2 příspěvky.
 @iris tak já mám právě 9,5 ms kluka má už hodně zoubků-7 takže rohlíčky, chlebíček papá už tak měsíc, možná dýl..ráno vstává brzo-kolem 5 dostane mlíčko, a pak ještě do té 7-7,30 spí a ráno ke snídani dostane jen tak rohlík do ruky nebo ted mu mažu s máslem, dávám dětskou šunku, občas lučinu atp..nebo mu chutná i chleba s marmeládou emoticon
podle toho co mi říkala doktorka,zavádět moučné výrobky od 7-8 měs aby si zvykli a nebyli alergičtí na lepek...
3. dub 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí