Lze mít ráda dva muže?

sussie2
27. kvě 2015

Holky, potřebuju radu ... Měla jsem po odchodu manžela přítele, byli jsme spolu pár měsíců (bez sexu, jen občas mazlení) Nedopadlo to a já to ukončila, ale on mě stále chce dál, já ho mám taky pořád ráda, vysvětlili jsme si i proč nebyl sex, že jsme oba troubové a chceme to napravit... jenže, mezitím se objevil "kamarád", teď asi měsíc bydlí u mě, no a něco mezi námi bylo, jenže on je ženatý (manželka žije mimo ČR), oba si držíme tak nějak odstup, ale oba cítíme něco víc, je to z něj poznat ... občas se spolu vyspíme, no ideální to není, ale já prostě nevím kudy kam, jak z toho ven. Nikdy jsem netušila, že je možný mít ráda dva chlapy ... Nemůžu říct, že jednoho z nich miluju, ale ani jeden mi není lhostejný, jsem divná? 😕

luciebx
27. kvě 2015

No spis ses divna ze spis s zenatym chlapem a jeste to tu tak verejne mapises a ted cekas co?? On se bude rozvadet? Nebo si jen jeho bokovna kdyz manzelka neni doma? Je to smutny. Vetsinou tu ctu jak manzelky prijdou na neveru svyho muze a ty se tim tu chlubis

ilonkaseda
27. kvě 2015

a máš výběr? ženatý by měl být tabu..navíc pokud je ti dobře se svobodným nechápu to dilema

brokovich
27. kvě 2015

Moc tvůj dotaz nechápu. Sama musíš vědět, jestli k některému z nich cítíš něco víc. Máš dva chlapy, se kterými jsi cosi měla, ale jak to píšeš, tak tak nějak ani do jednoho nejsi zamilovaná. Jestli si divná? Co to je za dotaz? Nikdo tě nebude soudit. Ty sama si musíš uvědomit, co chceš. Držím palce, ať najdeš to, po čem toužíš. Nepřemejšlej, jestli jsi normální či jestli je něco normální. Řiď se svým srdcem a rozumem. Hodně štěstí.

barunkastastna
27. kvě 2015

:D jo jsi divná, že chrápeš s ženatým chlapem.. sama máš dvě děti.. no comment fakt....

sussie2
autor
27. kvě 2015

@luciebx Ty myslíš, že se chci s něčím takovým chlubit? Stalo se, je to složitý ... Sama jsem byla podváděná žena, věř, že tohle asi nechce nikdo řešit, není to jednoduchý a určitě ne k chlubení 😒

sussie2
autor
27. kvě 2015

@brokovich Právě, že nevím, jestli je to u některýho z nich silnější, jsem zmatená ... tohle jsem nechtěla, stalo se a já jen nevím, kudy kam ... No a ten ženatej s ženou žít nechce, rozvést se nemůže, prostě je to složitý, je ženatý pouze papírově ...

svetlus_pepca
27. kvě 2015

Nepřijde mi fér sussie soudit. Už z prvního příspěvku je jasné, že se tím nehodlá chlubit a že prostě jen neví, jak dál. Sáhněte si napřed do svého svědomí, než budete někoho odsuzovat!

@sussie2 V tomhle ti asi těžko někdo poradí. Ty si musíš sama urovnat všechna pro a proti. A to jak v hlavě, tak v srdci. Nikdo ti nemůže radit, co a jak máš dělat. A ani nemá cenu říkat "já na tvým místě". Žádná na tvém místě nejsme, nevidíme do tvých myšlenek, neznáme tvé city. Ale chápu, že jsi zmatená a že to není jednoduché. Ač pro někoho je to naprosto jasné, že... Popřeju ti, aby tvé konečné rozhodnutí bylo správné a tys byla nakonec šťastná a nikdy si to nemusela vyčítat! 🙂

ronyx
27. kvě 2015

@sussie2 Promiň ale kecy stylu,se ženou nechce být,je ženatý jen papírově bla bla bla všechny asi známe a jsou to nehorázné blbosti.Rozvést se nemůže?Někdo mu drží nabitou zbraň u hlavy?Ach jo,nechápu jak může ještě nějaká ženská tyhle bláboly baštit,kor ženská která byla sama podváděná 😕 V konečné fázi děláš jiné to,co sis sama prožívala?A není ti to ani trošku proti srsti? Tvá věc,nesoudím tě,ale upřímně,hnusí se mi to.

karlajasmine
27. kvě 2015

@sussie2 Prijde mi ze bys s nekym chtela byt ale ze vis ze ani u jednoho to neni uplne to prave. Pockej si az potkas ''to prave'', pak si zadne otazky pokladat nebudes 🙂 Ano, je mozne mit rada dva muze, ale pokud nejsi vnitrne uplne presvedcena ani o jednom, tak ani jeden neni ''ono''.

A soudit te nebudu, akorat ti tim padem radit se vykaslat na oba, protoze kdybys jednoho z nich fakt milovala tak uz bys to davno vedela.

sussie2
autor
27. kvě 2015

@svetlus_pepca Možná ani tak nehledám radu, jako se spíš potřebuji někde z toho vypovídat a třeba najít pochopení. Fakt to není lehký ... Nechtěli jsme to ani jeden, někdy jsou city silnější než vše ostatní... Děkuji ti za pochopení.

@ronyx ne, nikdo mu u hlavy zbraň nedrží, jen je to těžký, on nikdy neřekl, že se nemůže rozvést (já to jen tak prostě cítím) a nechci po něm aby se rozváděl, když sama nevím co s tímhle dál bude ... a že se ti to hnusí, chápu 😒

ronyx
27. kvě 2015

@sussie2 No mě jen příjde hodně blbé nějaké ženě rozvracet rodinu,když toho chlapa vlastně ani nemiluješ a nevíš jestli s ním chceš být 😒 Zastávám pravidlo,nikdy neříkej nikdy.Zblbnout může každý.Pochopila bych,kdybys byla zamilovaná až po uši do ženáče,nemohla si pomoct a tak s ním spávala a byla,ale takhle? A právě ještě v situaci,kdy sama asi víš jaké to je být podváděná.Že je to asi jedna z nejhnusnějších věcí,co se ženě může stát 😒 To mi prostě hlava nebere

rainbow_x
27. kvě 2015

šmarja ženský!! Nechte ty ženáče!

sussie2
autor
27. kvě 2015

@ronyx Nic nerozvracím, on domů za nimi jezdívá a jezdit bude a věř mi, že z této situace fakt nejsem nadšená a že mě to trápí. A právě, že nevím co je to, co k němu cítím. Když není doma, chybí mi, ale neřeším kde a s kým je, pokud není zrovna v práci, když se vrátí "domů" ráda ho vidím, jsem s nim ráda, je nám hezky, ale oba se bojíme co dál, tak jsme si řekli, že žádné pouto, ale oběma nám to přerůstá přes hlavu ...

ronyx
27. kvě 2015

@sussie2 Vrtat se v tom nechci,je to tvá věc,jen si tak říkám,být v tvé situaci,asi bych si vybrala svobodného,bez závazků (Pokud jak ty tvrdíš k oboum cítíš to samé) než ženáče se kterým to bude na tuty komplikovanější a navíc co já zastávám: Když už ženáč jednou svou manželku podvádí,kde máš jistotu,že jednou tohle nebude dělat tobě? 😉 Já potřebuju vztah založený na důvěře a kde vzít důvěru v muže když už dopředu vím,že je schopný podvádět a hledat bokovky? No nevím 🙂 Každopádně přeji šťastnou ruku,abys jednou nemusela litovat

nuali
27. kvě 2015

Jsem v úplně jiné situaci a nevím, co ti poradit. Ale můžu odpovědět jen, že divná nejsi a lze mít ráda dva muže... 😒

sussie2
autor
27. kvě 2015

Asi to bude chtít jen čas, zjistit jak se oba dále budou chovat ... oba o sobě vlastně ví, no nevím jak tohle dopadne. Každopádně jsem "ženáči" nabídla pomoc, takže nadále zůstává bydlet u mě, takže pár týdnů určitě tady ještě bude a asi to prostě zatím nechám plavat ...

shine2015
27. kvě 2015

Žena,která je mlada a nemá děti chápu,ze si není představit a domyslet co dělá, ale žena která děti ma, která si navíc prošla tím samým.....nechapu,jak tohle může dělat. Řeči ze tohle je jiné apod neberu. To si mysli každá. A ze nerozvrais rodinu,kecy. Tím akorát utesujes sama sebe, prostě když si s tebou chlap ulevuje, tak rodinu rozvracís i kdyby žena byla v USA a on tady. Jiná situace by byla kdyby byl rozvedeny, to OK.....ale ženatý ma byt tabu. A podle me si jista tím ženatým tak nejsi, ma te jenom na sex a ty to vis.....s prvním bylo jen mazleni , kdyby jsi ho milovala sex klíče bude....tady sex byl, ale je ženatý a ty moc dobrevis,ze jsi na tenkém lede a myslím,ze i cítíš,ze te ma jen do postele...

A v závěru podvádí ted, bude podvádět i v budoucnu tebe.

sussie2
autor
27. kvě 2015

@shine2015 Hmm, další co odsuzuje a nic o tom neví ...

Prostě se stalo, čas nevrátím a nechci, protože toho nelituji. A ano, zažila jsem si nevěru, říkala si, že tohle nechci a neudělám, ale člověk míní a život mění ... Myslíš si, že mě má jen do postele, neviděla jsi jej jak se chová, jak se dívá ... ale to je jedno. A jestli mě bude podvádět? To nikdo neví a když o tom nebudu vědět, tak to nebude bolet ... Už se k tomu stavím jinak ...
Podle vás jsem špatná, tak ok, já se s tím nějak porvu. A věřte, že stát se to může každému a hlavně takovým jako já, co celej život tvrdili, že nikdy... protože... nikdy neříkej nikdy ...

svetlus_pepca
27. kvě 2015

Je moc zajímavé, že rodinu rozvrací ona - ne ON! To mi teda hlava nebere. Ona je svobodná, tak je snad její věc, jestli má něco s ženatým, rozvedeným, svobodným nebo já nevím. To on je ženatý a měl by si dobře rozmyslet, co dělá. Ale to je přesně ten omezený názor některých žen. Místo toho, abyste odsoudili jeho, protože on podvádí svou ženu, odsuzujete ji, která nikoho nepodvádí. To je fakt na palici, milé dámy... A přesně si dovedu představit, jak byste se zachovaly na místě té, kterou muž podvádí. Ona by byla ta mrcha, která odvádí muže od rodiny, ne že on by byl ten zmetek.

@sussie2 To víš, obávám se, žes tu nahrála většině přítomných dam. V tomhle tě asi pochopí jen ty, které to mají srovnané v hlavě, nebo mají vlastní zkušenosti. Všechny jsou moc chytré, ale kdyby byly na tvém místě, těžko by na tom byly lépe... i když ne, ony by na tvém místě dozajista NIKDY nebyly, viď?! Vždyť ženatý je tabu 😉 Podle mého prostě není nic tak divného na tom, že cítíš něco ke dvěma mužům zároveň.

shine2015
27. kvě 2015

@sussie2 kdyby jsi neměla pochybnosti, tak tady nesedis a nepises....kdyby sis byla opravdu jista,ze on je ten pravý pro tebe a ty pro něho. Podle me dobře vis nebo vkoutku sama v sobě cítíš,ze on to tak úplně nemá.

.a jsou prostě věci,které se nedělají. Nemůže čekat,ze tady te někdo bude chlacholit a schvalovat ti poměr se ženatým mužem, potažmo když ty nikoho nemáš....myslím manžela. Jsi prostě další která místo toho aby mela rozum, tak prostě s.ka se ženatym...a kdy to nedopadne,už SIS prošla ledascim,tak to přežijes....ale ze rozbije s rodinu, decka budou bez taty....no co, po me klidne potopa.....ja za to jako že nemůžu.....

Nemam k tomu co dodat.

shine2015
27. kvě 2015

@svetlus_pepca on na tom nese podíl vinny,ale ona mu nahrává.....at je svobodna ale není v pořádku ze si je ženatým at si to jako že on vyřeší......já za to nemůžu....

svetlus_pepca
27. kvě 2015

@shine2015 Ale ona přece po nikom nechce, aby jí schvaloval vztah se ženatým mužem. A proč odsuzuješ ji, že rozvarací rodinu. Nerozvrací si ji takhle náhodou ten chlap sám?? A co když je rozvrácená, co když je to jemu jedno, co když... Proč máš tak vyhraněné odsuzující názory, když do toho nevidíš?! Tys nikdy nebyla v situaci, že ses nemohla rozhodnout mezi a) nebo b) ?? Vždyť je ve výsledku jedno, o co se jedná. A klidně to může být rozhodování mezi dvěma muži.

ronyx
27. kvě 2015

@svetlus_pepca A já bych zase chtěla vidět tebe,kdyby tě chlap podváděl,jak bys velkodušně hájila ženskou,která ti chrápe s chlapem i když ví,že má doma ženu,děti..... To bys určitě zpívala jinou. (nikdo toho chlapa nehájí,je to hajzl,ale s ním tu diskuze neprobíhá,k jeho uším se to nedostane,tak proč tu řešit jeho?) Zakladatelka se ptala,zná názory jiných dámo

sussie2
autor
27. kvě 2015

@svetlus_pepca Napsala jsi to přesně, za tu špatnou jsem tady já, ale na jednu stranu jsem tuhle smršť na mě, jak já jsem ta mrcha čekala... Možná jsem mrcha, možná bych to měla ukončit, ale zatím důvod nevidím. Pomáhá mi, je hodný, stará se o nás, ale i o svou rodinu ... A každej vlastně máme tak nějak svůj život a na druhou stranu, je nám spolu příjemně ... Nevíme co z toho bude, jestli odejde, nebo zůstane, do toho právě ten můj druhý přítel, který má zájem, jen já nevím, jak se rozhodnout. Každopádně jedno vím "ženatého kamaráda" nevyhodím dokud on sám nebude chtít odejít ...

svetlus_pepca
27. kvě 2015

@shine2015 Napsala jsem ti svůj první příspěvek dřív, než jsem si tvůj přečetla ...takže ještě ...Pro tebe je to prostě něco nepředstavitelného. Ale upřímně si myslím, že kdybys k někomu něco cítila, bylo by ti ve výsledku jedno, jestli je ženatý, má jednu nohu, nebo fialový vlasy 😉

sussie2
autor
27. kvě 2015

@shine2015 Já právě nevím, jestli je to on nebo ten druhej, nikde jsem nepsala, že je to ten pravej, jen že se nemůžu rozhodnout mezi dvěma muži, jelikož k oběma něco cítím a nejsou mi lhostejní ...

shine2015
27. kvě 2015

@svetlus_pepca jelikož mám děti, tak ti narovinu píšu,ze bych se překonala a nikomu manželství nerozbijela. Prostě i když se zamilujes,táhne te to,ze to nemůžeš vydrzet, lze si porucit. Nikdy bych se nechtěla podílet na tom,abych někomu vzala rodinu, vůbec když vidím svoje male děti. Jiná situace by byla kdyby on byl rozvedeny a já taky....a mezi jáma, kdyby on byl tak strašně nespokojený se svoji ženou, tak prostě rozvedeny je. Jenže jemu to vyhovuje, vys....s sussie a doma dělá vzorného otce, což je ale mezi jáma další ukazatel jeho charakteru. Navíc já mám tak vysoké požadavky zejména na charakter, ze tohle by u me nepřišlo i kdybych se zamilovala sebevic. 😉 netvrdim,ze jediný vinnik je sussie, ale je blahove si myslet,ze ona nic nedělá a jedna správně jen proto,ze ona je rozvedena.....

shine2015
27. kvě 2015

@sussie2 o to jeto horší......ty si nejsi jista ze ti o něho jde.....to už vůbec nechapu.

svetlus_pepca
27. kvě 2015

@ronyx Copak je tak k nepochopení, že by si to vyžtal on?? 😉 A jak píšeš, zakladatelka se ptala na názory ostatních. Přesto snad není nutné z ní udělat mrchu, která rozbíjí něčí rodinu. Co když spolu nakonec zůstanou a obě rodiny budou ve výsledku šťastné?! Ale ne... jednou má rodinu, tak ať s ní je, i kdyby já nevím co. Vždyť nevidíme do celé té situace, tak proč hned odsuzovat...

sussie2
autor
27. kvě 2015

@shine2015 Nelze si poručit... city jsou silnější než rozum ... Klidně mě odsuzuj, nikomu rodinu neberu, stará se o obě, jezdí "domů" za dětmi ... Zní to blbě, ale je to tak ...