Manžel se mnou nechce spát, sex nemáme, jsem zoufalá

abybaby
22. lis 2016

Dobrý den, jdu k vám pro radu, nebo podobnou zkušenost, názor.... Vim, že tohle téma se tu už resilo, ale nemohu si pomoct a nenapsat ...Jsme s manželem spolu asi 9 let a z toho 2 roky svoji. Máme dvouletou dceru, v tomhle směru vše funguje. Před tím, nez jsem otěhotněla, jsme spolu meli sex celkem často a velice rádi. Když jsme se rozhodli mít dítě, bylo to ještě lepší. V momentě když jsem ale zjistila že jsem těhotná, sex naprosto vymizel. Měla jsem pocit, že se manžel boji,aby mi nějak neublížil, že má prostě respekt, což jsem se snažila pochopit a tolerovala. Ale ono 9 mesicu bez sexu, je pořádně dlouhá doba... Po porodu sex opět nechtel a ani nevyhledával. Oduvodnovala jsem si to tím, že byl u porodu a videl jak trpím, takže nějaký čas prostě nechce, než se zahojim atd. Ale teď po dvou letech, je to pořád to samé. Diskuze jsou zbytečné, vůbec se o tom se mnou nechce bavit. Když zepředu hovor na téma sex a proč spolu už nic nemáme,odejde, nebo se bezdůvodně naštve, nechce se o tom vůbec bavit. Případně přihodí, že je unavený z práce a aby se večer když dcera usney ještě věnoval sexu, to ať po něm vůbec nechci. Když zkusím udělat atmosféru a dorážet, z velké většiny je to bez úspěchu a nakonec si připadám akorát Trapná. Byly doby,kd, jsem manžela silne podezřívala,ze jsem pro něj prostě "moc zdlouhavá"a je daleko lepší si vystačit sám.... Ani ne tak podezrivala, jako to vim. Nevím,mozna to trvá dodnes. Nicméně nevím jak z toho ven a co dělat. Začínám trpět pocitem, že se mu nelíbí, že ho již nepřitahují, že to, co z nás dělalo hrdličky, je někde pryč. Máme se moc rádi, to nezpochybňuji, ale bez sexu je to velmi těžké. Manžel je o 8 let starší než já. Když byl v mém věku, byl pro něj sex velmi důležitý. Když jsem nyní já v tom věku, mám potřeby stejně.... Ale nenaplněné. Přitom další děti by měl moc rád. Je to podivný začarovaný kruh, kterému nerozumím a vnitrne se velmi trápím. Nějaká podobná zkušenost od někoho z vas?

aklin
22. lis 2016

Zkus si se svym partnerem promluvit, a kdyz tak zajdete do poradny. U nas mame opacny problem, ktery trva 18 mesicu. Ja jsem ta ktera nema zajem, manzelovi jsem odpirala i 3 mesice, nemela jsem zajem. A v soucasne dobe je rad ze je to aspon 2 krat do mesice.

shine2015
22. lis 2016

@abybaby je mozne ze by mel problem s erekci? Pokud ne tak bud ma milenku nebo milence.

shine2015
22. lis 2016

@abybaby nebo je moznost ze o tom prilis casto chces mluvit a on to ma jako na prikaz...nechala bych debat a rok mu dala cas. Ani naznaky ani mluveni....a klidne se stahla....i kdyby probehlo libani sla spat bez samotneho aktu

lassii
22. lis 2016

@abybaby jejda to je hrozná představa...pro mě je hrozné nemít sex dva dny natož několik měsíců nebo let! Já bych si s ním narovinu a bez zábran promluvila. Vždyť sex je hrozně důležitej!!

caverina
22. lis 2016

@abybaby a muzu se zeptat jak dlouho jste uz spolu nespali?

anniesfibis
22. lis 2016

bylo i u nas a opravdu stresem..nesouviselo s detmi i kdyz ted jeste horsi...vzdy dovolena uplne zmenila-to tam ale nebylo dite...je to blby a debaty tez k nicemu

abybaby
autor
22. lis 2016

@caverina spime spolu tak jednoi za tri mesice...kdyz se zadari

abybaby
autor
22. lis 2016

Do poradny ho nedostanu ani omylem. Ja na tema sex nezabrousim tak casto, ale on o tom nebude diskutovat snad ani po pul roce. Ano, rika ze ma stres z prace. Ale to asi ne dva roky, ze... Nevim jsem z toho smutna. Shodila jsem, snazim se vypadat dobre, varim, uklizim a vecer si jen sedne k televizi nebo do vany a ja jsem vzduch. To hrozne zere sebevedomi..

abybaby
autor
22. lis 2016

@shine2015 to mi k nemu fakt nepasuje...

anniesfibis
22. lis 2016

@abybaby to neni vzhledem..;) to vim jiste ;))

caverina
22. lis 2016

@abybaby to je tezky....vzhledem k tomu ze o tom nechce mluvit a kdyz o tom zacnes tak se nastve tak to bohuzel podle me znamena ze uz o tebe nema zajem....pokud je zdravy a nema zadne problemy tak neni normalni aby mu to stacilo..:((

anniesfibis
22. lis 2016

@caverina nemate pravdu

caverina
22. lis 2016

@anniesfibis mozna ne pravdu..ale zkusenosti urcite

shine2015
22. lis 2016

@anniesfibis si myslim ze pravdu
@caverina ma.....neni normalni aby zdravy muz mel sex 1x za tri mesice a vubec kdyz vi ze to partnerce vadi....a vubec ze se nediskutuje nebavi ignoruje a je mu putna ze se zena trapi...

caverina
22. lis 2016

@anniesfibis ono je hodne tezke si pripustit ze to tak je...ale jinak me doopravdy nenepada jiny duvod....no mozna napada ale jeden je "lepsi" nez druhy...:((

achjonetusim
22. lis 2016

Omlouvám se předem že nereaguju na zakladatelku ale na @lassii , prosim tě jak zvládáš sex denně/obden?! Řekni mi že ještě nemáte (malý) děti a bude ti odpuštěno 😀

abybaby
autor
22. lis 2016

...tak moc optomismu mi to nedalo... Nevim si rady. Fungujeme normlne az na sex, coz je podsttna soucast vztahu. Me hlava nebere ze chlapovi v jeho veku to nechybi..nebo si vystaci. Nekdy mam pocit, ze je jen linej, ze se mu nechce...pohodlnost....ale neni mi jasny, jestli se tohle muze vest ruku c ruce se sexem...

achjonetusim
22. lis 2016

@abybaby Píšeš, že fungujete normálně až na sex. Jenže co je norma? Už jsem to tady někdy určitě psala, pro mě je třeba moc důležitá intimita. Příklad, muž jde okolo mě chodbou do koupelny a lehce se o mě vědomě otře, nebo vařím a on rádoby přitančí a dá mi beze slova pusu na krk - prostě takový ty malý ledabylý gesta. Pusa ráno pusa večer před spaním, sem tam hezká smska nebo pochvala že voním/sluší mi to atd. Proč se ptám - jestli tam není tohle, bála bych moc moc. Jestli chybí "jen" ten sex, má nejspíš hlubší problém a není ho schopnej s tebou (možná ani se sebou samym) řešit.

lassii
22. lis 2016

@achjonetusim 😀 ne,o děti se teprv snazime,ale i tak,jsme oba hrozno magori v posteli,takze je to super.Moc me mrzi,kdyz ma nekdo problemy jako tady
@abybaby

andelka
22. lis 2016

Neznáš pojem madonin komplex? Já jo,duverne. Od prvního těhotenství pořád nějaké problémy,sex už se dokupy nedal. Po roce a půl od druhého porodu už jsem na to neměla nervy. Ovšem u nás byly problém i jiné věci než jen sex,tak to rozhodování bylo snazší. Na druhou stranu..asi souviselo všechno se vším.

shine2015
22. lis 2016

@achjonetusim on prave podle me sex ty dva necim sblizuje a dava jim takovou tu intimitu a vec kterou maji jen ti dva....

lassii
22. lis 2016

@andelka a jaky byl sex predtim?Ja zacinam mit strach co bude po produ.Ted nam to uzasne klape,ale co pak?S tim mate nekdo zkusenosti?

lassii
22. lis 2016

@shine2015 presne tak.To je vyjadrovani lasky a toho?ze te ten druhy pritahuje.

abybaby
autor
22. lis 2016

@achjonetusim Tak ne ze bychom prekypovali temito gesty, ale jsou tam. Pusa vzdy kdyz prijde z prace, kdyz jdeme spat. Je fakt ze co je mala na svete, uz se nehladime pod stolem po kolenou 🙂 a tutam i ta pusa za krkem je. Ale nevim,zda to v nem vyvolava takoveto "sršení",
Vite co myslim...

abybaby
autor
22. lis 2016

@andelka ne ten neznam. Najdi si to a koulni o co jde

abybaby
autor
22. lis 2016

@abybaby pardon...najdu a kouknu

andelka
22. lis 2016

@lassii předtím to šlo,aspon několikrát mesicne, rozhodne nebyly měsíční až roční pauzy jako potom. Vím že za to nemohl,ale to se nedalo. Blbý bylo že komunikace o tom taky vázla,takze dusno,sebevedomi na nule..všechno to souviselo. Spíš než absence sexu vztah pohřbilo to kolem.

abybaby
autor
22. lis 2016

@lassii byl bozi! Casto a vselijak. Jink bychom spolu tak dlouho nebyli, to zase nejsem blazen. Bylo to skvely....kdekoli...na plno.... O to jw ro ted pro me horsi.

abybaby
autor
22. lis 2016

@lassii mam holky kolem sebe po dvou porodech a jejich chlap je v sexu porad k neudrzeni 🙂

abybaby
autor
22. lis 2016

No holky zapojim nervy a koupim novy pradylko. Musime to vyresit!