Proplacení cestovného od VZP

furka
1. dub 2015

Dobrý den,

Minulý týden jsem dala na pojištovnu (VZP) k proplacení cesťák. Řekli mi , že mi peníze přijdou do 30 dnů nejdéle. Včera mi, ale volala paní aby se zeptala na pár otázek a jestli vše sedí, poté mi řekla, že to pošle k vyplacení. Tak by mě zajímalo zda to ještě někam putuje nebo když řekla, že to pošle k vyplacení myslela tím už mě. Promiňte mi ten hloupý dotaz, ale vůbec nemam ponětí.

lida82
1. dub 2015

Neznám přesně jejich interní postupy, ale mám tu zkušenost, ze pokud nebylo něco v pořádku, tak volali nebo obratem posílali dopis s vysvětlením. Myslím, ze kdyby byl nějaký problém, řekla by to paní, když volala. Peníze navíc posílají vcelku rychle.

furka
autor
1. dub 2015

I u nás právě volala a chtěla i ověřit nějaké informace.. Na to mi řekla, že je vše v pořádku a že to posílá k vyplacení.. Právě by mě zajímalo jestli tím vyplacením myslela, že už to posílá mě na ucet

lida82
1. dub 2015

Já bych řekla, ze to orazítkovala jako schváleno a předala dal cloveku odpovědnému za proplacení... 🙂 muže to trvat ještě par dni. Já měla většinou peníze na úctě do deseti dnu od podání toho cestaku na VZP

hanih
1. dub 2015

@furka Myslím, že to může být nějaký interní postup, že tím myslela např., že ona to schvaluje a posílá pokyn na účtárnu, aby to vyplatili. Kdyby byl problém, asi by to řekla rovnou.

furka
autor
1. dub 2015

Děkuji za odpovědi. Problém nebyl, jen mě zajímalo jestli to jde ještě někam dál (práve na tu účtárnu) nebo jestli mi to posila rovnou ona už 🙂