Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

zuzik16
20. apr 2014

@kristinka28 tak potom držim palce, asi z toho niečo bude, ak to neni kanalik 🙂

kiežby sa to chcelo aj nam už podariť

zuzanka2609
21. apr 2014

Ahojte som tu nova chcem sa spytat s priatelom sme zacali pracovat na miminku.mali sme viac ako pred tyzdnom sme sa milovali a preto chcem radu mam take cudne pocity boli ma v podbrusku a mala som taky hnedy vytok a dva dni za sebou ma palila zaha test som si robila ale bol negativny lebo som bola nedockava co si myslite?? Dakujem za odpovede

julinqa31111
22. apr 2014

Ahoj baby..minuli mesiac som mala namiesto kramou 9dnove spinenie tento mesiac my dosli skor 17 trvali do 18 vcera som nasla hnedy flacik na pradle od vtedy nic menzes bol cudny nie silny a taky ako keby ruzovy ..mala som aj bolesti v podbrusku ktore mam aj do teraz..mozem byt tehu ciani nie

violleta1
22. apr 2014

ahojte ja by som tiey potrebovala vasu reakciu bola som u lekarky a nevedela mi nic povedat povedala ze tam nieco mam ale nebola si ista nieco vravela o vajicku

simcatko11
22. apr 2014

Ahojte,chcem sa opytat, ak som mala hnede spinenie na 22dc a trvalo to asi 3dni(nikdy predtym som nemala spinenie rovno prisla mrcha (28dc) a takmer stale na den presne a aj hodinu) a teraz mi meska uz 3d, obcss citim tlak v podbrusku a robila som si test dnes vecer a bol negativny,myslite ze z toho daco bude? Este testnem rano.

lujzicka212
23. apr 2014

Ahojte, baby chcem sa Vás opýtat, mechu som mala 9 tento mesiac a skoncila mi 13. potom sme mali s priatelom styk asi na 4den od mrchy. ako dlho sa spermia zahniezduje? lebo od vtedy mam zvlastny pocit ze by som mohla byt teh. ale nechcem sa plasit. a potom sme mali styk vcera a mam bolesti v oblasti laveho vajecnika a chodim skoro stale na toaletu. prosim, poradte, co to moze byt. babo by bolo vítane :P dakujem :D

humancare
23. apr 2014

Nedari sa Vam otehotniet? Mate cysty, alebo myomy, ktore sa Vam nedaju vyliecit? Prave pre Vas je tu cvicenie AVIVA, ktore je jedine na Slovensku. Uz sme pomohli viacerym zenam, ktorym sa nedarilo pocat babatko a nepomahali im ani umele oplodnenia. V maji robime prve 4hodinove cvicenie. Tento krat v Samorine. Nevahajte a prihlaste sa. Skuste prirodzenou formou pomocou jednoduchych cvikov otehotniet,alebo sa zbavit cyst a myomov.

ivet1987
23. apr 2014

@lujzicka212 Tak dnes jsi 14dc,tak by teprve měla cca byt ovulace,nebo jsi ji pozorovala ten 9dc? jinak spermie putuje k vajíčku pár hodin, nevím přesně 🙂

hrosica25
23. apr 2014

Ahojte potrebujem.poradit po kolkatich dnoch sa da zistit ze som tehotna?

hrosica25
23. apr 2014

Ahojte potrebujem poradit po kolkatich dnoch sa da zistit ze som.tehotna

ivet1987
23. apr 2014

@hrosica25 Ahoj, většinou 14 dní od ovulace,pokud nedorazi menses.

hrosica25
23. apr 2014

A aky je najspolahlivejsi tehotensky test??

hrosica25
23. apr 2014

A potrebujem este jednu radu mam sa bat ked mne vacsinou meskava menatruaci koli cistam... Mam sa bat ze som.tehotna ale aj tak si soravit racej test?

petra2226
24. apr 2014

Ahojte, len sa chcem opýtať či ste niektorá zažili že ste boli tehotná a napriek tomu ste nemali nejaké výrazné príznaky? Lebo ja zatiaľ žiadne nepociťujem, okrem 3 dni meškajúcej MS.. 😕

michala.s
24. apr 2014

@petra2226 Ja som nemala ziadne priznaky ani 15 dni po meskajucej menstruacii, oni dorazili ked sme zacali 9tt, sa to vtedy rozbehlo 😀

janiczka
24. apr 2014

Holky prosim o radu. Testy jsou pondeli utery a dnes a zda se mi ze nesili... Ma to tak nektera? Je to moc brzo po sobe? Omlouvam se ze tak plasim, ale to vite, nervy. :( Na utz jdu az ve ctvrtek.

backstreet
25. apr 2014

@janiczka Já si myslím že můžete slavit! 🙂 Podle mě je to stoprocentně těhotenství 🙂 moc gratuluji

sisi76
25. apr 2014

tiež gratulujem.
príjemné tehulkovanie.

denuss
25. apr 2014

@janiczka budem uprimna..podla mna biochemicke tehotenstvo..mala som to tak ako ty a prisli kramy..pretoze medzi tym testom z utorka a stvrtka by mal byt dost vyrazny rozdiel..ten prvy test by som neporovnavala, kedze to je iny druh..ak si teda testy robila z ranneho mocu..kiez by som sa mylila, drz sa

lennaaa
25. apr 2014

@denuss možná blbá otázka ale co to je biochemické těhotenství.slyším tento pojem po několikáte ale nějak nevím co to je? dík

minimej
25. apr 2014

no, prejavuje sa to tak, ze test ti ukaze // aj krv, ale v den D ked mas ist na prve sono ti lekar oznami, ze v maternici nic nieje, tazke panilka, cakas na vysledok krve ci HCG kleslo, alebo ak stuplo ides do nemocni lebo mas mimomaternicove...
Pri prvom biochemickom som krvacala 19dni a pekne to odislo a teraz HCG kleslo, ale ziadna krv, cize neviem, ci ma zajtra nepichnu do nemocky... hmm uvidim...
len nechapem, preco ked sa embryjko uchyti tak po par dnoch sa `pusti` emoticon
cim to je?!
robili mi aj vysetrenie na trofoblasty a ci nemam protilatky na spermie a vsetko mam ukazkove vysledky, jedine mame znizeny spg.
To je predložené z jedneho članku tuto na modrom koniku

denuss
25. apr 2014

@lennaaa v pohode...je to ked sa vajicko sice oplodni, ale neudrzi sa..co ja viem neuhniezdi sa dobre alebo nieco ine nie je ok...dovodov moze byt viac...vtedy hcg hormon nestupa tak ako by mal, mal by sa kazde dva-tri dni zdvojnasobit...preto aj rozdiel na testoch by mal byt vyrazny..nakoniec sa embryo vyplavi tym, ze pridu kramy..snad to neni tvoj pripad

nonnni
25. apr 2014

@minimej duvodem muze byt spatne deleni, deneticka mutace...neco se spojilo a vyvijelo spatne.

Pokud by se opakovalo, tak je vhodne udelat i hormonalni profil, muze jit o nizkou hladinu progesteronu a tim dochazi k vyvoji. Take je dulezite mit lutenalni fazi minimalne 10 dni, ale to uz je na hranici. Ale biochemicke je velice caste, cisla hovori az o 25% tehotenstvi, co tak konci, jde o prirozenou selekci...take jich mam par za sebou.

janiczka
25. apr 2014

@denuss zatim nevypada, uvidime...

denuss
25. apr 2014

@janiczka posledny je dnesny a ten predposledny zo vcera?

janiczka
25. apr 2014

Ano presne tak

nonnni
25. apr 2014

@janiczka to vypada dobre, hcg se nasobi skokove kazde 2-3 dny...jak dlouho po ovulaci jsi?

janiczka
25. apr 2014

@nonnni 18 dni. No uvidime ve ctvrtek na utz. Kazdemu se pry vyplavuje do moci hcg jinak, silit by mela, muze byt i stejna, hlavne neslabnout a i to muze ovlivnit mnozstvi vypite vody. To jsem vcera vycetla. Uvidime

nonnni
25. apr 2014

@janiczka jj, presne tak. Nepanikar, zkus zase za tri dny...pak uz to stejne nebude mit vypovidajici hodnotu, budou stejne silne 🙂

macek01
25. apr 2014

Zdravím všechny 🙂 měla bych dotaz 🙂.... Před 15 dny jsem vysadila HAK, normálně jsem dostala měsíčky (trvaly asi týden +-) a hned po tom sem měla s přítelem asi 3x nechráněný sex. Od té doby mě pobolívá podbříško. Je fakt, že prsa mě bolí jenom občas a není to tak hrozný, ale ty chutě :-/.... Jeden den sním bonbony a druhý den se mi z nich dělá špatně :-/ a vůbec nic kyselýho mi nejede... A navíc mě znepokojuje hustý bílý výtok... Prosím vás moc moc je možný abych takle rychle otěhotněla? Dík za odpověď 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre