Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

pici
29. aug 2011

@dadka118 chod k lekarovi na krv a mas to 100% 🙂

pici
29. aug 2011

@siss_sz ˇhello :D a ty by si uz chcela aj druhe?

saxana123
29. aug 2011

@dadka118 mne tiež ukázal iba Gravitest s citlivosťou 10 že som tehotná, a to bol prvý deň vymeškanej MS a v ten istý deň som si kúpila aj Rapiclear /rovnaká citlivosť/ a tie som skúsila 3 a ani jeden mi neukázal že som tehotná 😠 Takže tiež to moc dobre nechápem, ale je to tak. Možno fakt záleží od značky.

siss_sz
29. aug 2011

@pici hi, chcela by som... (hoci tento tyzden som si to rozmyslela, malemnu asi idu zuby..haha) ja len sa furt sledujem, lebo kojim, nemam este menzes a nedavame si pozor... tak ze aby som vobec zistila, ze som tehu😀 haha...

pici
29. aug 2011

@siss_sz no tak ty musis mat super babatko ked tak skoro pomyslas na druhe :D parada.. to ti zavidim

siss_sz
29. aug 2011

@pici alebo si to len tak idealisticky predstavujem... a chcela by som este vela...aspon 3 a uz tiez nemam najmenej rokov, ked sa chcem aj vnucat dozit...haha..

dianka85
29. aug 2011

Ahojte baby.Ja mam tiez take male obavy.
Asi 5 dni po menzese ma zacali tak strasne bolet prsia,ze som si myslela,ze si ich odreziem,k tomu sa asi po 2 tyzdnoch pridali aj bolesti zaludka,na miesto toho aby som vypila 3 l vody ako zvycajne som vypila 1 l a myslela som si ze menzes mi nepride.Mala som aj slabe spinenie a menzes sa mi dostavil s 1 dnovym omeskanim a pocitovala som zvlastne bolesti brucha a zaludka.Menzes mi trval 1 a pol dna a zmyzol.Stale mi je zle od zaludku,ze sa mi chce az vracat.Myslela som si,ze mam iba nejaky virus,lebo uz sa mi to parkrat stalo,ale ma bolel iba zaludok a teraz mi to ide az do podbruska.Niekedy cez den mavam az krce v podbrusku.Pred tyzdnom som si spravila test,ale bol negativny a teraz som si kupila novy.Zajtra rano si ho spravim a uvidim.Co si vy o tom myslite?PProsim pomozte.Dakujem

soffi
29. aug 2011

ahojte, tiez prosim o radu, pohlavny styk som mala 6.8, menzes mavam nepravidelny, teraz som dost schudla, meska mi 10 dni, styk nebol chraneny, ale nedoslo k vyvrcholeniu...testy vyzeraju byt negativne, aj ked ja tam furt nieco vidim, ...ale asi iba ja 😅 , ak by som teda bola tehotna, ukazal by to uz test jasnejsie?alebo by to este nemusel ukazat vobec?

lilinqa
29. aug 2011

chcela by som sa spytat ze, mala som nechraneny sex z mojim priatelom 23.8 a od vtedy mam nejak podozrivo väcsie brusko ...moze sa stat ze som v tom ? ☹

moncicak.as
29. aug 2011

@lilinqa To být určo můžeš, ale vzhledem k tomu, že touhle dobou by se vajíčko teprve zahnizďovalo, břicho máš zvětšené spíš nějakým jiným důvodem...ale pokud si nejsi jistá, zkus tak za týden test 🙂

lilinqa
29. aug 2011

@moncicak.as aale ja nemoozem byt ..too neni mozne :/ ....ved nemam ziadne priznaky zatial ...ranna nevolnost a tak :/

moncicak.as
29. aug 2011

@lilinqa nechráněný sex = možnost otěhotnění 🙂 Nechci Tě zneklidNovat, ale já při těhu měla nevolnosti až v 3.měsíci 🙂 Bez vynechání bych nepoznala, že jsem těhu..🙂 A ani nevíš, zda jsi měla plodné dny? Kdy to máš dostat?

aduskatt
29. aug 2011

@lilinqa preco sa pytas, ked hned v dalsom prispevku pises, ze nemozes byt? 😖

elephant
29. aug 2011

@lilinqa 6 dní po nechránenom sexe ešte žiadne príznaky hádam ani nemôžeš mať. Ja som mala najskôr príznaky až pár dní po vynechaní MS, ale len veľmi slabé a neurčité. A pri poslednom tehotenstve som nemala žiadne príznaky (okrem vynechania MS) až do 8tt (čiže až 6 týždňov po oplodnení).

elizabeth22
29. aug 2011

@lilinqa ja som bola uz cely august 2009 tehotná a príznaky som nemala žiadne,každý je individualny,niekto ani ziadne nevolnosti nemá,niekomu je zle od začiatku,aké príznaky má /nemá každá z nás,čo tu píšeme,ty možeš/nemusíš mať 🙂

elizabeth22
29. aug 2011

@soffi ja si myslím,že ak ti mešká 10.deň a test nevyšiel jasne,že si tehotná,tak nie si.ale v každom prípade,ak chces chod si to potvrdit ku gynde,alebo si ešte sprav test 🙂

zuzana1710
29. aug 2011

@lilinqa ja som zacala tusit,ze som tehotna az po 2 tyzdnoch,ked som zacala krvacat a po 3hodinach nic..myslela som,ze je to mrcha,lebo v tom case mala prist..o tyzden som urobila a test a bolo to tam..brucho sa mi zvacsilo az v 21tt. 😅 😅 gracavat som zacala v 3 mes a to az do 7 mes.a prsia sa mi zacali zvacsovat cca v 8tt...po tyzdni urcite zvacsene brucho nemozes mat.co myslis,ze babo rastie zavratnou rychlostou a uz v prvom tyzdni ma 30cm???

dahra
29. aug 2011

@lilinqa - k tomu brusku-moja sestra ma pred menzesom nenormalne nafuknute brucho. Viditelne vacsie, kedze je chuda, tak jej to vidno.

dianka85
29. aug 2011

ohladom toho bruska.aj mne sa dost spuchlo,hned rano si chcem spravit test,ale aj tak si myslim,ze kebyze som tehotna,tak by tam bola moznost,ze by sa mi to na teste neukazalo,lebo moja teta si robila este v 3.mesiaci test(a to pred ocami doktorky) a bol negativny,potom ju prezrela doktorka a povedala ze je tehotna.Od kolkateho tyzdna sa moze brusko zvacsovat?Som malinka a mam 44kg,bolo by to hned poznat?

moncicak.as
30. aug 2011

@dianka85 Já mám 165 a při otěhotnění jsem vážila 50kg. A těhotenství na mě bylo ponat vzhledově až kolem 4.měsíce...takže abys vypadala těhotná chvilku po otěhotnění si myslim, že neni možný🙂 Tak max. že holky jsou nafouknutý, jako před MS, ale to místo nezabírá mimís🙂 Ten je v tu dobu velikosti fazole, tak si to představ 😉 Uvidíš ráno, co test, už by měl ukázat, pokud jsi těhu 🙂

lilinqa
30. aug 2011

takze este sa neda povedat ze ci by som mohla byt alebo nie ......je tehotensky test spolahlivy?..ci by som mala radsej zajst za gynekologom?......

dadka118
30. aug 2011

prosim vas pozrite si moj album a apovecte mi ci tam je alebo neni ta druha ciarka jaj ju tam stale vydim aj ked na foot to neni dobrevydiet nazuvo ano🙂
aôebo si to len domyslam ?

adrioska
30. aug 2011

@dadka118
podla prvej fotky, by som povedala, ze je, ale chcelo by to lepsiu foto...neda sa? 🙂

kalexis
31. aug 2011

Ahojte baby, mozete mi poradit ?
beriem HAK lindinette 20 a brala som dve balenia za sebou bez prestavky a musim sa priznat ze som mala par dni ked som tabletku zabudla , vynechala a dost sa odviazali s priatelom a nedavali si pozor, posledne 3 tyzdne ma ale bolieva v podbrusku, rano mi byva zle , niekedy aj pocas dna, zvacsili sa mi prsia a dost ma bolia, a bradavky stmavli. chora niesom lebo mi robil lekar vsetky mozne testy koli bolavym klbom a nic mi nezistil.tak som vysadili tabletky skor aby sme zistli ci tehotna byt mozem alebo nie, uz je 3. den od vysadenia a mrcha nikde.
co myslite vy ?

solinkarka
31. aug 2011

@kalexis test?

kalexis
31. aug 2011

@solinkarka chcem pockat este par dni ci nedostanem ms. a potom si ho isto spravim, nechcem panikarit, len zbieram rady a skusenosti.

solinkarka
31. aug 2011

@kalexis no tak ked sa pytas ci mozes byt tehotna tak na to ti odpovie len test

lucka1987
31. aug 2011

@kalexis bradavky zvyknu tmavnut trosku neskor v tehu..a le to je individi, a to ze ti je zle posledne 3 tyzdne... hmm tak klko vlastne si od dna ked ste si nedavali pozor?
napr ja som citila zmeny v prsnikoch a aj zle mi bolo ked som si zabudla tabletky na dovolenku vziat a vtedy som aj zacaka uprstred cyklu krvacat tak mi to aj cyklus rozhadzalo.. odvtedy mi priatel , teraz uz mm povedal aby som ich uz nebrala..

kalexis
1. sep 2011

tak my si nedavame pozor nikdy, ale je to tak mesiac dozadu....... a teraz by som mala mat ms ale mam len take spinenie, sa uvidim a spravim test. bodaj by aj mne ten moj povedal aby som uz nebrala 🙂

lilinqa
2. sep 2011

@moncicak.as menstruaciu by som maala dostat 8.9. podla vypoctov tych 28 dni ako je tolerancia....lenze uz je 2.9 a ja este nemam ziadne peiznaky pred menstruaciou ( krce, vytok) ....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre