Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

moncicak.as
2. sep 2011

@lilinqa Někdo nemá příznaky a čípek změkne třeba až v den menstruace, já například taky žádné ,,předzvěsti MS nemám, tenhle měsíc jsem to dostala o 4 dny dřív, a poznala jsem to jen díky tomu, že se mi spustila krev, do té doby nic, žádné bolesti, výtoky, čípek zavřený....tak se v tom vyznej 😀 Musíš vyčkat🙂

lilinqa
2. sep 2011

@moncicak.as Dakujem ti za radu 🙂 ...boze vies aka som vystresovana z toho vsetkeho?

kamaj
2. sep 2011

Ahojte baby, potrebujem poradiť. Neviem, či som naozaj tehotná. Mrchu som mala dostať 24.7., ale neprišla. Od vtedy som si robila 3x tehotenský test, ale stále mám tú druhú čiarku slabšiu oproti kontrolnej. Skúsila som testnúť aj dnes ráno a výsledok znova ten istý. Tá druhá čiarka vôbec netmavne.

aduskatt
2. sep 2011

@kamaj ak tam mas dve cierky, tak tehotna si

aduskatt
2. sep 2011

@kalexis VZDY, ked mas nechraneny styk je moznost, ze si tehotna

kamaj
2. sep 2011

aduskatt @ ale tá druhá čiarka by mala byť postupne tmavšia, ale aj ju mám stále rovnaku.

moncicak.as
2. sep 2011

@lilinqa Vystresovaná, to jako, že chceš těhu, nebo že nechceš? 🙂 🙂

moncicak.as
2. sep 2011

@kamaj Jsi těhu, stejně tmavé je někdo má po hóódně dlouhé době 🙂 Jaký test zkoušíš? Zkus mamatest 10ku, ten je hodně citlivej...nebo si zajdi k dr., at na Tebe jukne a vezme ti krev, podle toho pozná, zdda je vše o.k. 🙂

aduskatt
2. sep 2011

@kamaj ale ciarka je reakcia na hCG a to produkuje plod v maternici

lilinqa
2. sep 2011

@moncicak.as vies vzhadom na moj vek nie ... :( ...

moncicak.as
2. sep 2011

@lilinqa bud v klidu, nic to nemusí znamenat, počkej, zda dojde MS, pokud ne, testni, ale jinak to neřeš, nervama nic nezmůžeš 😉 Pokud jsi mladounká, můžeš mít i normální spoždění, než se cyklus ustálí...takže dont worry be happy 🙂 Bude to v poho 😉

lilinqa
2. sep 2011

@moncicak.as v pondelok si budem robit test ..dufam ze bude negativny .... pocuj a neda sa tu pisat aj nejak inak ?...ako myslim aby to kazdy nevidel :P

moncicak.as
2. sep 2011

@lilinqa můžeš do soukromé zprávy, najet na profil toho, komu chceš psát, a napsat interní zprávu 🙂

kamaj
4. sep 2011

@moncicak.as dnes som skúsila ďalší test - stále skúšam mamatest 10 a čiarka je už tmavšia. Zajtra idem k dokymu tak uvidím. Ďakujem

martina0308
4. sep 2011

ahojte...menstruacia mi meska uz 10 dni...lekarka mi odmietla spravit krvne testy, namiesto toho mi pichla vyvolavacku...domaci test vychadza negativny...napriek tomu badam zmeny...sladke nemozem ani citit, prestala mi chutit kava, byva mi zle, stale grgam a po veceroch mavam neprekonatelnu chut na maso hoci som vegetarianka uz 11 rokov...myslite ze mozem byt tehotna aj ked domaci test vychadza negativne?

jessi03
5. sep 2011

Hm tak to je teda zauimave ze ti neprisla a test ti ukazuje negativne !!zajdi ku gynekologovy nech ta prezre pretoze testy nemusia byt 100 percentne zajdu k tomu lekarovy budes si istejsia drzim palceky 🙂

martina0308
5. sep 2011

@jessi03 ja som u lekarky bola...ale moja lekarka je uplne vadna :( odmietla mi urobit krvne testy, spravila mi sono na ktorom dokopy este nic nevidela...a jej vyhodnotenie bolo ze asi mozno ano...takze nie som vobec mudrejsia...a uz som z toho dost smutna :( dufala som ze mi tu niekto poradi :(

nemo1985
5. sep 2011

Ahojky holky, chci se zeptat zda jste některá týden před ms špinili.
Já špiním třetí den, jen chvilkama,nevypadá to na přicházejímí ms, uvidím a počkám zda se rozjede nebo ne a pak zkusit testík 😨

jessi03
5. sep 2011

martina 038 :tak to potom co mas za lekarku??mala by si ju vymenit teda hmmmm vsak tie testy si si robila z ranneho mocu???hmhm mno tak teda nevem obrat sa radsej na ineho lekara ked ten tvoj to ma v pazi 😒 mno ked si ju stale nedostala tak hadam nieje nieco ok hm tak urob teda ako myslis!!drzim palce 🙂

jancamad
17. sep 2011

ahojte, možem otehotnieť aj dva dni po ovulke?. mala som ju dva dni pred stykom, aspoň myslím

danielka1982
18. sep 2011

@jancamad bude ti stačiť odpoveď,že ja som ostala tehotná počas menzesu?možné je všetko

zuzik1983
19. sep 2011

ahojte, ja by som sa chcela opytat, ci uz sa niektorej z vas stalo,ze tehotensky test ukazal, te tehu nie ste ale ste bola tehu?

siss_sz
19. sep 2011

@zuzik1983 podla toho, kedy si ho robis.. mne napr. ukazal, robila som si ho po 7dnoch, lebo som bola chora a musela som ist doktorke a chcela som jej vylucit tehu... tak som si kupila nejaky hypercitlivy, bolo na nom napisane, ze uz po 3 dnoch ukaze.. a ukazal negativne..a bola som tehu... ale potopm som si precitala, ze az po 10 dnoch najskor,, nech si test hovori co chce, ukaze test ciarky...
no a tak som potom doktorke nepovedala, brala som silne lieky... ale nastastie mam zdraveho syna...

zuzik1983
19. sep 2011

@siss_sz no robila som si ho v den ocakavanej menstruacia, ktoru so aj o par dni neskor dostala, robila som si 2 rozdielne testy a oba ukazali rovnako, negativne.ale stale mi je zle a mam zavrate, ako ked som bola prvy krat tehu,tak nechapem 😕

timotej
19. sep 2011

@zuzik1983 tak tam bude asi nejaký iný problém, ked máš ms a test negatívny tak isto tehotná nie si. Možno máš nízky tlak.

aliza
19. sep 2011

@zuzik1983 a nie nahodou az prilis silno tuzis byt tehu? ja som mala raz takyto stav, ze som bola na 100% presvedcena, ze som tehu, mala som priznaky, ake opisujes a tehu som nakoniec nebola, ale velmi som po tom tuzila.

aduskatt
19. sep 2011

@zuzik1983 to zalezi od toho, kedy si test robis.,ak si ho robis skor, ako zacne plod produkovat hCG, tak ti neukaze tehu, aj ked tehu si.....tie testy, co propaguju, ze uz 5 dni po styku ti ukazu tehu su akurat tak oblb a ked si robis test takto skoro, je viac ako pravdepodobne, ze ti test ukaze negat, aj ked to tak nebude......

aduskatt
19. sep 2011

@jancamad tehu je mozne 48 hodin po ovulke

zuzik1983
20. sep 2011

@timotej asi hej
@aliza no praveze nie, na babatku este nepracujeme, takze tam este nejaka silna tuzba neni 😉 zaciname az ked skonci ms
@aduskatt no mohlo to byt aj skoro, ved necham to chvilu tak, mozno prejde, a ked to neprejde, tak potom budem riesit dalej

tweety13
20. sep 2011

ahojte dievcata. mam taku dilemu s priatelom by sme chceli uz mat dietatko ale venujeme sa tomu niekedy az prilis intenzivne a niekedy nie. dnes som si vsak spravila test nakolko aj ked mam este len pred mens. tak mi bolo zle v obchode a skoro som tam odpadla. prikladam fotku lebo uz tomu nerozumiem . test ukazal dve // ale ked na neho pozriem teraz co uz je asi hodina po tej druhej ciarky uz niet.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre