Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

lucka_1983
29. sep 2011

@tereza33 Ahojky Terko, jsem tu nová a víš jak jsem já otěhotněla??? tak jak to ty popisuješ. Snažili jsme se osm měsíců a pořád nic, jeden měsíc mi přišla menstruace přesně jak ty to popisuješ, o týden později, první tři dny tak nějak aby se neřeklo a pak další tři dny tak nějak jako normálně, těsně než jsem to dostala jsem si chtěla udělat test, ale jelikož jsem to dostala, tak jsem byla zklamaná a test jsem si nedělala, další měsíc jsem to dostala o 10 dní později ale ani vložku jsem nepotřebovala nic, bylo to takový jako jen růžový papír když jsem šla na záchod. Když už to trvalo takhle týden tak jsem šla a udělala si test a byly tam, dvě tam byly ty čárky a teď šla jsem k doktorovi a ten mi řekl, že už začínám 7-mý týden.......

tereza33
29. sep 2011

@lucka_1983 Ahoj, ďakujem za info, ale môj prípad to asi nebude. 4 dni po prvom teste som si spravila ďalší a aj ten bol negatívny, čiže tehotná nie som :( Ale nevadí jedného drobčeka už máme a určite sa raz podarí aj druhé zlatíčko a dúfam, že už čoskoro 🙂

tweety13
30. sep 2011

spinenie zacalo pred dvoma dnami . budem mozno neprijemna ale opisem to farbami , hneda, cervena a dnes hneda a uz je aj prec. to mam brat ako co poradte mrcha ci ??? test este pred mrchou kedze mi bolo zle bol pozitivny dnes zo zvedavosti som si spravil a nic ☹. co to bolo, viete mi to niektora vysvetlit?

nemo1985
30. sep 2011

Hezký večer holky.
Tak jsem jsem 28DC, a ms nikde . Bolí mi jen prsa,nic víc, a třetí den takhle navečer mě žáha palí.

lucia452
1. okt 2011

ahojte dievcata...dnes som 26 DC , mrcha vacsinou 25DC ... podbrusko ma pobolieva akoby mala prist, ale len slabunko...uz od vcera...inokedy ma bolieva az tak, ze si musim zobrat hned dve tabletky od bolesti a ledva sa hybem...teraz len slabucke tlaky... 😨 Tak neviem...ale asi pride mrcha.. 😖 Fakt neviem...ale vobec nemam zrave obdobie, ako zvycajne ked cakam mrchu, ani som sa nevyhadzala..plet mam krasne cistu...Co myslite? Pride? Nepride? 😒

topanka
1. okt 2011

cavte baby mala som dvakrat sex po sebe ale davala som si pozor no menzes som nedostala a meska mi 3 dni mozem byt tehotna ?zeby spermie ostali este vo vnutri?

siss_sz
1. okt 2011

@topanka tak samozrejme ze spermie ostavaju vnutri, hadam aj keby si si vyplach spravila...

tweety13
4. okt 2011

ahojte tak na baby si musime este pockat som z toho sklamana

kikuska_nr
4. okt 2011

ahojte zienky, tesim sa, ze sa snad opat mozem po kyrete zapojit do tejto temy 🙂 ms mam dostat az tento vikend, tak zatial cakam aj s testom, ale citim sa tak inak. Neviem, ci si to len nahovaram, lebo by som velmi chcela, ale bedam na sebe zmeny. Niektore pachy vnimam inak, rano mi byva tazko, nie celkom na vracanie, len tak blbo, som dost unavena, aj ked prespim aj 8 hodin v noci a mam strasne nalady. Minule na mna jeden debil zatrubil a ja som sa normalne rozplakala, inokedy by som mu vynadala 😀 no moooze toto byt? myslite, ze budu ozaj //? neviem sa dockat, uz aby bol aspon buduci tyzden 😉

karpatanka
5. okt 2011

Ahojte kočky....mrcha mi mešká 10 dni, testy negatívne, BT sa pohybuje okolo 37,2 - 37,1, bolestivé prsia a male špinenie asi druhy den....???...co vy na to??...mate niektora s takýmto prípadom skusenosť? ..dakujem 😉

lucia452
6. okt 2011

Ahoj dievcata...tak mrcha prisla, svina 😀 ...ale je nejaka ina...ma inu farbu...tak neviem...vcera velmi silna a dnes taka onicom...Myslite, ze by som mohla byt aj napriek tomu, ze prisla? Stale ma prsia bolia, pupacik ani jeden, ziadna zrava nalada, ako zvycajne cez mrchu...neviem... Prajem krasny dnik 🙂

adka1987
7. okt 2011

Ahojte baby, uz sa vam stalo, ked ste si robili test, tak ste mali jednu ciarku vyraznu a druhu taku as skoro do stratena? Co to teraz znamena? Ano ci nie :D

st2
7. okt 2011

@adka1987 a je zafarbena do ruzova?

adka1987
7. okt 2011

Ano do ruzova

st2
7. okt 2011

@adka1987 tak s najvacsou pravdepodobnostou to bude ono, ciarka sa neuzrobi len tak z nicoho nic, a uz ti meska alebo si testovala este pred mrchou

adka1987
7. okt 2011

Uz mi meska. Bolo pisane Po 4 min.vtedy bola ciarka slabsia a tak za 10min uz silnejsia. Ale radsej sa nechcem tesit dopredu 🙂 a hlavne dakujem za odpoved 🙂

kacenka1111
7. okt 2011

Ahoj, chtela bych se zeptat, co znamena zmeskana mrska cca o 5 dni, ale zaroven slabsi pobolivani v podbrisku...Muzu byt tehotna, pokud me poboliva brisko? Tak divne, chvilku jako pri mensesu, chvilku jako v pulce cyklu (pichani atd). Test si jeste delat nechci, uz jsem si jich udelala mnoho a vzdycky byla zklamana 😖

adka1987
7. okt 2011

Mna to tiez tak pobolieva

st2
7. okt 2011

@kacenka1111 urob test 😉 myslim ze to moze byt ono, jedine testom sa to dozvies a predsa uz meska 5 dni tak uz to tam musi byt krasne vidiet

kacenka1111
7. okt 2011

@st2 juchu 🙂 pobezim do lekarny a jaky je nejlepsi? delala jsem si porad takovy ruzovy, jak jsou v nem dva....je dobry treba ten z reklamy, jak vypada jako teplomer?

st2
7. okt 2011

@kacenka1111 no najlepsi je mamatest, myslim ze ma ruzovu krabicku uz si neposminam 😝 a ten z reklamy ten teplomer kasli nan, zbytocne vyhodene peniaze a je to drahe aj ten lacny ti to ukaze

kacenka1111
7. okt 2011

@st2 dobre, moc dekuju🙂 ale doufam, ze nebudu zase zklamana, matou me ty bolesti v podbrisku 😖

st2
7. okt 2011

@kacenka1111 daj potom vediet 😉

kacenka1111
7. okt 2011

JSOU TAM!!!
@st2

kacenka1111
7. okt 2011

@st2 NEVERIM tomu, jeste jsem se byla mrknout v koupelne a je to vazne tak... 😀 to je mazec

st2
7. okt 2011

@kacenka1111 gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem moc moc moc
a ake su uz krasne silne co 😉
neviem ale poslednu dobu ked niekomu poviem teda napisem ze su tam dve tak tam naozaj su, uz by som si tusim aj sama mohla take nieco povedat
daj foto ak mozes

adka1987
7. okt 2011

@st2 ty nemáš ešte deti?

st2
7. okt 2011

@adka1987 ee 😔

kacenka1111
7. okt 2011

@st2 zkusim zitra vyfotit a pridat🙂 dekuju moc🙂 a byla jsem i u doktora, potvrzeno, akorat me zmatlo, ze me jeste nerekl, v jakem jsem tydnu, asi je to brzy,,...a o ultrazvuku me taky rekla sestra az pozde me to vubec nedoslo, mam prijit za 4 tydny, to uz dostanu karticku...taky uz se brzy dockas, pockej, za chvili tu taky budes psat dve carky🙂

adka1987
8. okt 2011

Podla skusenosti som myslela, ze uz mas dve deti 🙂 urcite to coskoro pride. Nam sa to s priatelom podarilo na prvykrat 🙂 prajem vela stastia
@st2

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre