Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

kacenka1111
8. okt 2011

@kacenka1111 teda na ultrazvuku jsem byla, ale ze si za poplatek muzu vzit fotku domu 😀

lenuska2604
9. okt 2011

Baby, prosím poraďte.. Na 28. DC - v sobotu (po 4 dňoch meškania mrchy) som si robila test s citlivosťou 25 a bola na ňom slabá druhá čiarka. Tak som to chcela dnes potvrdiť a ráno som si urobila nový test s citlivosťou 10, no na tomto bola síce druhá čiaročka, ale bola ešte menej viditeľná ako na tom včerajšom. Ako je to možné? Veď to bol citlivejší test a už mi takmer týždeň mešká mrcha, tak už by to malo byť vidieť dobre, nie??? Budúci týždeň chcem ísť k doktorovi, ale dovtedy som strašne nedočkavá.. Máte aj vy podobnú skúsenosť? Ďakujem za pomoc

pattinka
9. okt 2011

@lenuska2604 áno, presne tak isto ako opisuješ ..... a je z toho dnes dvojročná princeznááá 😉 🙂 🙂

lenuska2604
9. okt 2011

@pattinka tak už teraz sa teším 😀 aj ja by som chcela princeznú.. alebo nech je to aj chlapček, hlavne nech sú zdravučkí 🙂

pattinka
9. okt 2011

@lenuska2604 🙂 🙂 🙂 držííím silno silno všetky palečky 😉 aj tie na nohách 🙂 🙂 🙂 nech Vám to vyjde . 🙂
..

lenuska2604
11. okt 2011

babuleee, som tehotnááááááááááááááááááááááá 😀 😀 😀 😀
ja sa tek teším, dúfam, že všetko dobre dopadne 😀
všetkým vám to prajem :-*

andrema
12. okt 2011

ahojte baby, asi to tu niekde je,ale nejako nemam cas tuto temu cistat od zaciatku.
Chcem sa spytat, ked ste si robili tehu test,tak sa vam ciarocka ukazala hned ako kontrolna,alebo po minute-dvoch. Viem,ze na teste vzdy pisu,ze neodcitavat po limite 5 minut. Ale chcem sa spytat,ci vam bola ciarka vidiet hned ako tam nasakkoval ten moc,alebo tiez az po minute-dvoch?

michaela_2
12. okt 2011

@andrema ahoj kontrolní čárka se mi ukázala hned, a ta druhá - diagnostikující těhotenství, se objevila asi za minutu, možná dvě...

andrema
12. okt 2011

@michaela_2 dakujem za odpoved, si ma potesila, lebo pri prvom babu to bolo hned,tak to asi zalezi od vysky hladiny hormonu

michaela_2
12. okt 2011

@andrema jj myslím že to záleží na tom, jak časné to těhotenství je 😉

trinka
12. okt 2011

@andrema mne pri oboch dievčatach naskočili // už ked som ocikavala test 😀 😀 😀

strihalka
12. okt 2011

@andrema moja, na zacatku se mi na test eobjevovali duchove po minute dvoch....v dobe kdy jsem byla asi 3tydny po meskani tak mi naskocila uz pri ocikavani,ale zalezi na tom jak ti rychle stoupa HCG, nekomu pomalu, nekomu rychle...mrkni ke men do albumu...je tam krasny vycet testiku🙂

khety
18. okt 2011

ahojte baby prosím poradte mi ak tu niekto mal takýto problém mám bolesti v podbrušku najprv ma bolel ľavý vaječník teraz to je celé podbruško bolesti to nie sú silné len také nepríjemné tlaky večer ma pobolievajú kríže a mám dosť nafúknuté brucho(nechápem prečo pretože chodím pravidelne na wc a vetry tiež nemám zastavené), posledné tri dni mám taký hrozne hustý výtok priesvitný nesvrbí ani nepáchne. ani s močením nemám problém.menzes by som mala dostať o týždeň. je možné že by to bolo tehotenstvo, ked s priateľom praktizujeme prerušovanú súlož? ďakujem veľmi pekne

ciusinka
20. okt 2011

Ahojte babulky, chcela by som vediet vas nazor, minuly mesiac som vysadila antikoncepciu, presne 21.9. som brala poslednu tabletku, 25.9.-30.9. som mala menstruaciu a potom 9.10. sme sa s manzelom milovali, v ten den som mala taky hustejsi biely vytok, co som citala, ze moze byt znakom ovulacie. No a potom som zacala mat take cudne pocity, bolesti podbruska, nafuknute brucho, posledne 2 dni ma bolia vajecniky, v jeden den som mala taky priesvitny vytok, ktory mal konzistenciu skoro ako gel alebo zelatina..Dnes je 10. den odvtedy, urobila som si rano test, ale bola iba jedna ciarka. Myslite si, ze moze byt tehotna alebo to mozu byt nejake priznaky po vysadeni antikoncepcie?Resp. nastupuje vobec ovulacia hned po vysadeni antikoncepcie? Menstruaciu by som mala dostat v nedelu, tak uvidim, ci pride, ak nie, kedy je podla vas dobre si urobit druhy test?

Vopred vam dakujem za rady a nazory 🙂

sashabb
20. okt 2011

@ciusinka čo čítavam rôzne diskusie, tak ten priesvitný výtok gelovej konzistenie by mal naznačovať ovuláciu. Taktiež pri ovulácii môžu bolieť vaječníky. Podla poslednej MS by ti mala vychádza ovulácia zrovna okolo toho 9.10 ale môžeš to mať aj posunuté. Čiže počkaj na MS a ak by ti vynechala tak až potom si urob ďalší test 😉

ciusinka
20. okt 2011

@sashabb Dakujem 😉 No ja som si aj v roznych kalendaroch na nete dala vyratat plodne dni a niekde mi vysiel presne ten den 9.10. a v inych aj dni okolo, vratane toho.. Len neviem, ako to je s ovulaciou hned po vysadeni HAK, ci nastupi hned alebo nie..Ten gelovy vytok som mala asi 2 dni potom. A vajecniky ma bolia teraz posledne 2 dni, co je ten 8.-10. den od toho 9.10. Tak som teraz sama zvedava, co bude 🙂

aotrnavska
20. okt 2011

caute baby,chcela by som poradit...i napriek tomu,ze uz mam dcerku,nepamatam si uz presne priznaky....asi 10 dni pred menstruaciou(inak vtedy mam ovulaciu podla vytoku a neuveritelnej chuti na sex 😉 ) sme mali s manzelom styk....cakala som,ze pride MS,ale uz je 6 dni po a nic...bolia ma prsia(teda skor jedno,)je mi nevolno,prestali mi chutit cigarety a alkohol,mam zavrate,bolesti v podbrusku a krizoch.,zapchu,stale chodim na malu..je mozne takto skoro otehotniet a nedostat MS???bazalnu teplotu mam uz treti den 37,3...a vnutorny pocit,ze sa nam to na prvy pokus podarilo.Ale neviem,ci to nemoze byt aj silna sugescia...od prveho porodu mi menstruacia nikdy nemeskala.testy som si robila,ale vsetky mi vysli negativne(pri dcere mi vysiel pozitivny test az v 6tt).Moze to byt tehu???

katkarv
20. okt 2011

@aotrnavska no pokial ti uz bazalka neklesne tak je to tehu 🙂

aotrnavska
20. okt 2011

@katkarv jeeej to by sme sa tesili 🙂 ...ked stale mam taky pocit,ze nie je mozne aby sa nam to na prvykrat podarilo,ini to skusaju dlhsiu dobu a az potom sa im to podari a my len tak,hop sup?....no uvidime 😉 dakujem

katkarv
20. okt 2011

@aotrnavska my sme sa snazili 8mesiacov a ked som uz ani nedufala tak mi ms neprisla a to som ju cakala kazdy den a bazalka neklesala 🙂

aotrnavska
20. okt 2011

@katkarv tak to blahozelam,že sa Vám to takto krásne podarilo!ja som už chcela ísť do prace,ale vyzerá to tak,že si ešte pockam.strašne by som sa tešila.a ty už cakas vlastne 4 babo,to je krásne.aj ja chcem veľkú rodinu🙂

moznomamina
21. okt 2011

Baby, napriek tomu, ze v pondelok navstivim svoju lekarku, chcela by som vediet vas nazor. Mam pat dni po MS, ktoru som dostala 4 dni vopred a trvala 2 dni. Pred MS som mala tri tyzdne bolesti podbruska, prsia boli citlive tiez a chut na sladke. Teraz mam bolesti v podbrusku stale. Test som si robila aj pred MS a tiez aj dnes, lebo sa mi to uz nezda. Boli negativne. Co si myslite , hm?

nini011
22. okt 2011

Babeny mna zase trapi to ze mi 10dni meska ms a robila som si dnes rano mamatest 10 a bol negativny.Myslite ze mozem byť tehu?Bolia ma aj krize.Býva mi trocha zle ked sa nenajem.Chodim castejsie na wc.boli ma podbrusko.Raz mam pocit ze uz pride mrcha a potom nic.Prosim poradte mi baby,ja neviem ci je to dobry test.Ja neviem Uz co si mam mysliet.A tak som si myslela ze budu //. ☹

petruci6
22. okt 2011

@nini011 ked ti uz 10 dni meska a test je nagat,tak tehu nie si,to by ti uz ukazalo den pred ocakavanou mrchou zial

petruci6
22. okt 2011

@moznomamina mozes mat nejaky zapal,mala by si ist gynekologovi

nini011
22. okt 2011

Mm. ☹ co uz tak to bude asi nieco ine.Mam sice nadchu tak

nini011
22. okt 2011

@petruci6 dakujem za odpoved

monika164
3. nov 2011

ahojte som 4.mesiac po porode a prestala som kojit asi tak pred 3.tyzdnami a uz tyzden mi meska menzes mozem byt tehotna prosim ak mal niekto taky problem napiste mi.diki

lulucinka
4. nov 2011

Pekný večer.Asi preháňam,vsugeruvávam si symptómy.Užívam HA,teraz v sobotu užijem poslednú tabletku z blistra.Minulý blister som zabudla užiť jednu tabletku,konkrétne 16 v poradí.S priateľom sme sa nijako nechránili.Mám dosť obavy,či nie som tehotná.Menštruáciu som dostala,krvácala som čerstvou krvou.Teraz si vkuse kontrolujem či mám citlivé prsia,stláčam si ich každý deň.Neviem ako sú citlivé,keď je žena tehotná?Bolí ma teraz dosť chrbát a aj akoby predná časť hrude nie prsia ale miesto pod krkom,nad prsiami.Vždy si skúšam stláčaním pŕs či ma bolia,tak nie keď ich stláčam je to ok,len už keď príliš silno stlačím tak ma to bolí.Neviem čo to znamená,že ma žena citlivé prsia keď je tehotná.Tak preto si nahováram,že asi je to toto čo cítim ja,že ma sem tam pichne v jednom alebo druhom prsníku.Ja už neviem som zúfala.Urobila som si aj tehotenský test 25dní od posledného styku,bol negatívny.V sobotu si idem urobiť druhý test,33dní od styku a v stredu mám dostať menštruáciu.Čo mám podľa Vás robiť?Počkať na druhú menštruáciu,urobiť si test v sobotu a ak bude negatívny,príde druhá menštruácia je všetko ok?Alebo mám urobiť test aj po druhej menštruácii,napr.46dní od styku?Ja už rozmýšľam či nemám počkať na 3 menštruáciu a ak ju dostanem,či nemám až po nej ísť ku gynekologičke.Prosím poraďte mi.Kým dostanem druhú a tretiu menštruáciu,tak sa asi od strachu zbláznim.Ďakujem veľmi pekne.

cmeliatko
4. nov 2011

@lulucinka podla mna tehu nie si - len preto lebo si RAz nebrala hak.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre