Klidné spaní - Elizabeth Pantley, máte zkušenost?

paajavh
30. čer 2014

Ahoj vsichni, mate nekdo zkusenosti s planem klidneho spani a ukladani dle Elizabeth Pantley? Ctyrmesicni dcera se po pulnoci budi kazdou hodinu a zabira jen kojeni. Knizku mam prectenou a zacala jsem nektere rady aplikovat, tak bych rada s nekym sdilela pokroky a uskali nekricici trpelive metody, jak naucit dite v klidu spat.

niax
12. črc 2014

Ahoj, u nás ve 4 měsících jsem tomu nechala volný průběh. S Pantley jsem začala a zkoušela asi 2 měsíce, když měla malá 10-12 měsíců: Spaní to zlepšilo, ale jen na chvilku. Pak to bylo postupně horší a horší. Co fungovalo na 100% je ale jiný pohodový spánkový program - podrobnosti najdeš na stránkách www.abymimispalo.cz. Zkus si napsat o rady zdarma a snad taky najdeš, co bude fungovat Držím palce.

niax
16. črc 2014
paajavh
autor
16. črc 2014

Ahoj, diky. Ty sis ten Sleepsense kupovala? V cem ta metoda spociva?

spokk
11. říj 2016

@paajavh Já knížku právě čtu, maličké je 11,5 měsíce. Teď je teda nemocná, takže vyčkám na lepší konstelaci hvězd. Vím, že Tvůj příspěvek už je 2 roky starý, jen jsem se chtěla zeptat, jestli Ti to podle Elizabeth fungovalo.🙂

novisek
13. říj 2016

ano Elizabeth ví o čem píše...=)

sisterrys
18. lis 2016

Ahojte děvčata,
taky hledám podpůrnou skupinu k této metodě. Malý mi usne jen u prsa a už to došlo tak daleko, že chce spát jen na něm. Zkouším metodu jemného odstavení, ale nějak se mi nedaří. Dát mu prst pod bradičku je nemožné a navíc si ho tím ještě víc vzbudím. Dnes v noci jsem si myslela, že se mi to daří bez toho prstu pod bradou, ale k ránu jsem zjistila, že prso vytahuju až když spí.
Už jsem zoufalá, několik nocí jsem pořádně nespala a malý vlastně taky ne. Přes den spí taky mizerně, doma už skoro vůbec a to i když je na prsu, ještě to jde trochu venku v kočárku. Je na něm vidět, že je nevyspaný, je pořád unavený.
Prosím o rady a povzbuzení. Jak jste fungovaly vy? Jaké jste měli úspěchy? Co zabíralo?

sisterrys
18. lis 2016

A co ten sleep sense? Ten zní úplně jako pohádka? Pro mě je blbé, že je to v angličtině, videům nejspíš nebudu příliš rozumnět ☹