V čem by mohl spát 5týdenní syn u babičky? V kočárku?

ladyhacek
24. dub 2015

Ahoj prosím o váš názor 🙂.
Jedeme na noc k babičce (je to jen na jednu noc) malý má 5 týdnů. Máme cestovní postýlku je dost velká a máme ji rozloženou v obývacím pokoji jako druhou postel když má manžel noční a malý tam odpoledne spí (dno je pevné a má tam ještě deku-takže snad dostatečně pohodlné) ale nechce se mi kvůli jedné noci ji vláčet a skládat a rozkládat .
Co myslíte vydrží jednu noc v kočárku? (popř. kdyby nechtěl spát tak si ho vezmu k sobě. )

Jak by jste to řešili vy? Spal by v kočárku nebo by jste tahali cestovní postýlku?
Děkuji

betelgeuzz
24. dub 2015

Vzala bych k sobě do postele.

zo_ja
24. dub 2015

Cest. postýlku jsme nikdy neměli. Malé mimino spí s matkou. Taky jsme jeli na místo s dost omezeným prostorem a kapacitou, takže jsem brala kočár, mimino tam usnulo, spalo, časně ráno se probralo, vzala jsem ho k prsu, dospalo tam a já to do rána na tý jedný úzký posteli přežila, i když jsem už moc nespala, aby nespadlo. Jedna noc v kočárku mu rozhodně neublíží. Plus jestli je možnost, že bude spát s Tebou, bude spát jistě dobře i tak. Postýlku vidím jako zbytečnou. (já jinak nevozila ani kočár ani nic, spí prostě se mnou.)

juldaska
24. dub 2015

V pěti týdnech se pohodlně vyspinká v kočárku 😀

leilunka
24. dub 2015

🙂 spinkalo by se mnou nebo v kočárku, ještě je maličký, v kočárku má místa habaděj 🙂

zuhur
24. dub 2015

Doma i jinde spávala se mnou. V kočáře se mi to po celou noc fakt nezdá.

andelka
24. dub 2015

Spalo by se mnou v posteli. Anebo v kočárku, když bych ho brala s sebou, ale nevím, tam spávaly děti přes den, max. 3h, celou noc mi to přijde divný. Postýlku kvůli jedné noci bych netahala.

majvik
24. dub 2015

malá až do půl roku spávala u babičky v korbičce kočárku (máme velkou korbičku) nevidím v tom žádný problém, obzvlášť když jde jen o jednu noc...

juldaska
24. dub 2015

@majvik Přesně tak, sundala bych z kočárku korbičku a spinkalo by tam... 😀

naomi6
24. dub 2015

@ladyhacek Taky bych si vzala mimi k sobě do postele. 😉

ladyhacek
autor
24. dub 2015

všem moc děkuji. korbičku máme velkou. 🙂. my ho nechceme učit spát s námi, ale občas (spíše k ránu) s námi spinká až do 9 🙂

slunicqqo
24. dub 2015

děcka když byli malý tak spávali taky sem tam v korbičce od kočárku u babičky

blahova_andrea
24. dub 2015

mě syn jako malej párkrát usnul v létě na grilování nebo pozdnější procházce tak tuho, že jsem taky pak vzala do ložnice korbu a spal v ní, takže výjimečně se podle nic nestane 😉 on tedy nebyl kontaktní, takže s námi spát nechtěl. dcera je jiná. u babičky jsme spali jen jednou a spala mezi námi v posteli, nemělo smysl řešit jiné spaní, stejně by tam spala do půlnoci a pak s námi 😅

mafeska
24. dub 2015

@ladyhacek postýlku bych kvůli jedné noci netahala a nechala spát v korbě od kočáru, 5ti týdenní mimčo je malinké a má tam dost místa, výjimečně se nic nestane. Já bych třeba k sobě do postele přes noc mimčo nevzala.
Mě se kolikrát stalo že jsme byly venku na procházce a nesla jsem jí spící i s korbou do ložnice kde spala třeba i dvě hoďky po návratu domů.

cabo
24. dub 2015

Ja kdyz absolvovala take takovou navstevu (maly mel 2,5 mesice), take spal v kocarku. Trosku jsem se toho bala, ale spinkal stejne jako doma v postylce. I monitor dechu jsem si tam pridelala,abych ja spala klidne 😉

dolfino
24. dub 2015

Kldině bych nechala spát v kočárku. Ale naše malá by tam asi nespala, takže bych si jí vzala k sobě. 🙂

vercik83
24. dub 2015

Taky bych postylku netahala kdyz je tak malinkej. Svou pulrocni uz bych do korby nedala, v noci se otaci a spi hlavne na brisku

ladyhacek
autor
25. dub 2015

Všem děkuji spal v kočárku 🙂 a i dlouho 🙂. K ránu zase u me - ranni krmeni v posteli a pak spánek s maminkou