Hledám kamarádku na wellness víkend nebo výlet

vanilka_eva
9. lis 2014

Ahoj, hledám nějakou fajn kamarádku, se kterou bych jela na wellness víkend nebo nějaký jednodenní výlet (adventní Vídeň, Bratislava ...). Nejlépe Brno nebo jižní Morava, ale není podmínka. Je mi 33, takže přiměřeného věku, ale důležitý bude mít si o čem popovídat emoticon Těším se na odpovědi

vanilka_eva
autor
19. led 2015

@blanka.k Já bych mohla někdy kolem té čtvrté, páté. Ale nejsem si jistá, že by to malou bavilo, teda záleží kam bysme šli. Tak bych možná přišla bez ní

blanka.k
20. led 2015

@vanilka_eva tento + příští týden budu 100% se synem,manžel je v práci do 19:00 😔 kroěm zítřka zatím teda můžu pořád, takže je to na tobě, kdy přesně a kde, my dojedeme kamkoliv 😀

vanilka_eva
autor
20. led 2015

@blanka.k Předtím si psala, že nemůžeš ve čtvrtek, tak jak to je? 😀 To bych zrovna já mohla nebo až potom příští týden. Mě nevadí, že přijdeš se synem, ale to by asi chtělo nějakou kavárnu nebo něco s dětským koutkem ne, znáš nějakou v centru?

blanka.k
20. led 2015

@vanilka_eva ja jsme blba, promin, ve ctvrek nemuzu ... Ja jsem nejak o den posunuta a mam dnes stredu 😀 V centru moc kavarny neznam, nedoporucis neco?

blanka.k
20. led 2015

@vanilka_eva Tak změna, právě byl čtvrtek zrušen, akže já můžu a jelikož mám domluvené hlídání, tak můžu i bez syna 😀

vanilka_eva
autor
20. led 2015

@blanka.k Tak to by se mělo využít 😉 V kolik teda můžeš?

blanka.k
20. led 2015

@vanilka_eva kdykoliv, neb ráno zavedu do školky a pracuju z domu, takže si prac.dobu dám jak chci 😀

vanilka_eva
autor
20. led 2015

@blanka.k Tak to máš bezvadný. Jestli je ti to teda jedno, tak bysme mohly kolem třetí třeba někde v centru?

blanka.k
20. led 2015

@vanilka_eva super, nechám na tobě kde, já pojedu dřív a půjdu do Mall.cz reklamovat 😅

vanilka_eva
autor
21. led 2015

@blanka.k Ahoj, malá změna, nemohla bys v ten čtvrtek už ve 13 hodin v Kampusu v Bohunicích? Kdyby ne tak nevadí. Jo a Mall.cz je tam taky 😉

blanka.k
21. led 2015

@vanilka_eva můžu 😉

vanilka_eva
autor
21. led 2015

@blanka.k s tebou je radost se domlouvat 😀

blanka.k
21. led 2015

@vanilka_eva Do pošty ti posílám na sebe kontakt + poznávací znamení 😀