Jaký je vhodný prací přípravek na oblečení pro miminko?

luciferek9
4. črc 2018

Ahoj, sháním info o značkách co koupit na praní dětského oblečeni, děkuji za rady.

ivuska103
4. črc 2018

taky by mě zajímalo 🙂

sarrita
4. črc 2018

Nevím který je ten úplně nejvhodnější, ale já jsem malému nejdříve prala v Persil nebo Ariel sensitive. Pak se u něj objevil atopický ekzém, tak mi bylo doporučeno přejít na nějaké šetrnější přípravky, tak mám Jelena a ekzém je po 2 měsících o malinko lepší.

ev.ka
4. črc 2018

my máme atopické mimčo a peru v Sonett neutral a dobrý (y)

calvac
4. črc 2018

@luciferek9
@ivuska103 Ja u obou deti uzivam Batole. Je to cesky vyrobek,nikdy jsem nemela problem,maminy okolo me take ne. Avivaz zadnou. Batole neni zadna umelotina,voni jemne miminkovsky.

zlorenka
4. črc 2018

Ono je vicemene jedno co, kdyz das extra machani a trosku octa, tak se ten prasek vysrazi..ja mam Persil sensitive a zatim dobry 🙂

kassandra1
4. črc 2018

Persil sensitive nedoporučuji, taky z toho byl časem exém. My máme Ecover a exém zmizel.

priefi
4. črc 2018

@luciferek9 my mamr prasek persil sensitiv a je ok

cuuza
4. črc 2018

@priefi Mám to úplně stejně...

barumat
4. črc 2018

Kupuju prací prášky jen od českého výrobce ekodrogerie Eurona (dá se najít normálně na netu). Jednak se chovám ekologicky, jednak je toho prášku potřeba proti běžným jiným práškům minimum (asi polévková lžíce), jednak je jejich dětský prášek úplně super a jako jeden z mála opravdu PERE (třeba lovella nevypere vůbec nic).

lucie01
4. črc 2018

Za mě doporučuji Persil Sensitive a pak prášek z DM DenkMit přímo na dětské prádlo 🙂

ariadna12
4. črc 2018

My pouzivame Persil sensitiv kapsle.

soleilll
4. črc 2018

@luciferek9 Batole, Lovela, Persil Sensitive. Všechny jsou vhodné, vybírej podle vůně (nebo ceny).

aklin
4. črc 2018

Vyrabim si prasek na prani. Je levny, ucinny a ekologicky. 1 kg prasku me vyjde na 90 kc, staci ho davat 20 g na jedno prani.

dominika1986
4. črc 2018

Používám prací gel Planet pure baby, má složení přírodního původu, žádnou agresivní parfemaci atd.

yerry
7. črc 2018

Teď jsem to psala v jiné diskuzi, hodím i sem
kdysi jsem prala v lovele, ale je na nic... nejlepší se mi osvědčila domaci praci gel že sody a mýdla, dnes používám tutéž kombinaci v práškové podobe. Na bílé prádlo prodávám ještě perkarbonát sodny a při nižších teplotách ještě taed.... pokud nemáš chuť doma nic míchat (je to 5 minut prace) doporučuji spíše něco eko jako je jellow&blue, ecover zero, nebo ještě líp sonet.... všechny ostatní komerční gely a prášky jsou plné chemie .... škodí při doteku kůži i vdechovanim vyparu....zkus kouknout na biooo.cz tam jsou prášky i s laickym rozborem látek, nebo já objednávám na ekokoza.cz...

isabelafuentes
9. črc 2018

Frosh baby