Stěhování s malým miminkem. Máte zkušenost?

momin
11. črc 2009

Ahoj holky. Zajímají mě vaše zkušenosti.. Hlavně to, jak to mimčo snáší... není už tak úplně malý, budou mu 4 měsíce, takže už dost vnímá...... ☹

artuse
11. črc 2009

my se stěhovali s malou, když ji bylo 10 měsíců, snášela to dobře, balili jsme věci do krabic, malá se plazila mezi krabicemi a věcmi 😅 akorát se jí po přestěhování zhoršil noční spánek a od té má prostě noční spaní horší...těžko říct, jestli to bylo jen stěhováním...ale myslím, že se nemusíš bát 🙂

momin
autor
11. črc 2009

artuse diky.... Asi sem zbytecne vyplasena.... Chci tam dokonce vymalovat pokoj stejnou barvou jako sme meli tady do ted aby se citil doma.... 😅

lanka
11. črc 2009

stěhovali jsme se v prosinci, malá je rozená konec srpna....
Byla naprosto zlatučká.. převezla jsem jí tam koš se stříškou - v kterém doma spávala, tam byla přes den kdy jsem "poklízela" navezené věci. Na noc jsme jezdili zpět do původního asi týden, a pak jsme se prostě jeden den nevrátili a zůstali tam. První dvě noci se jí to moc nezdálo, třetí už tam byla naprosto doma. Přes den úplně bez problému.
Sice máš pravdu - vnímá. Ale budeš tam s ní a všechno ostatní je fuk. Takže v klidu a v pohodě 😉

jitrulka
11. črc 2009

holky, taky nás ted čeká stěhování. artuse mě trošku vystrašila, pač malá mi ted spí báječně, tak doufám, že se to taky nezhorší. Ale snad pokus tam budeme trávit čas přes den (úpravy avybylování) tak si snad zvykne a nebude to takový šok. Ale vůbec nevím jak na to bude reagovat, v 10 m už toho dost vnímá ☹

zuzik_p
12. črc 2009

My se stehovali kdyz byly male necele 3.5 mesice, uplne v pohode.

momin
autor
12. črc 2009

zuzik dobry to je nam taky.... tak snad to teda zvladnem.. Spatne spi uz ted tak doufam ze to horsi nebude.... 😉

scharfinka
12. črc 2009

Tež jsme se stěhovali když byli malému necelé 4 měsíce, ale protože jsme se stěhovali do lepšího prostředí, tak to malý zvládl jakoby nic a celý ten šrumec s balením a vybalováním se ho skoro ani netýkal, nebo aspoň se tak tvářil🙂

zuzik_p
12. črc 2009

Momin, ja to stehovani i pojala jako krok k samostatnemu usinani a spani 🙂 Do te doby mala spala se mnou a usinala na prsu nebo chovanim. No a v novem byte se zacalo spinkat v postylce a usiant samostatne. Vse na jednicku 🙂

petramala11
Autor odpověď smazal
Zobraz