13denní miminko na umělém mlíčku má často hlad

efea1986
8. bře 2015

Máme 13denní miminko , jsme na umělém mlíčku , na Hippu, vypijemi 90ml a po chvilce je zase hladovej , je to normání , večer mi třeba vydrží po těch 3hodinách, ale přes den třeba po hodině má zase hlad,vím že by se nemělo dávat po tak krátké době, ale co mám dělat když začne brečet a je hladovej , dávám mu i napít čajíčku ,ale přijdemi že se nemůže i vykakat, jestli je to způsobené tím že jí tak často?? ☹ ☹

achjonetusim
8. bře 2015

Z čeho usuzuješ že má hlad? Takhle malý miminko může plakat z milionu jinejch důvodu, hledala bych zdroj pláče i jinde 😉

efea1986
autor
8. bře 2015

@achjonetusim mno to se snažím hledat i jinde, bud príky , nebo bříško , ale většinou je to že má hlad, snědl by si ručičku , a když po velém odolování , mu dám flašku tak zase tahá jako zběsilí

magda172015
8. bře 2015

My to mely stejne mala rvala a pak sme zjistily ze to bylo hladem..takze neres trihodinovy rozestup a davej mlicko driv..jde o to ze takle maly mimco se brzo unavy a ac by vypilo vic nema uz silu...my se snazily cekat taky ty tri hodky ale bylo to naprd akorat plakala a byla este vic unavena..takze sme krmily jak si rekla a zadny problem s tim ze tam nebyl ten rozestup jsme nezaznamenaly...byla vic spokojena a tolik neplakala..dite neni tabulka na krabici 😝 ...prdy budou tak jako tak ..temu se da jen pomoc...a muze met taky spurt...jak poroste bude se to zlepsovat 😉

mafeska
8. bře 2015

@efea1986 já bych řekla že pláče ne proto že má hlad ale že mu to mléko nesedí = nemůže se vykakat, bříško bolí. Zkusila bych jiné.

cabo
8. bře 2015

Nas maly byl na tom taky tak. Presne jak pisete,cucal si rucicku a kdyz dostal napapat,prestalo to. Takze jsem poznala,ze je to hladem.
Byl na Nutrilonu a hlad mel cca po 2 hodinach. Kdyz jsem pak zvedla davku,protahlo se to na 2,5. 😉
Zkusila jsem prejit na Bebu,ale po te mi plakal hlady i po hodine, hodine a pul. Takze jsem mlicko po 4 dnech zase zmenila zpet na Nutrilon a na tom jsme dodnes (8mesicu). Pisu to proto,ze treba casem vypozorujete, ze se mu doba krmeni nijak neprodluzuje a mohlo by to byt tim,ze ho mlicko nezasyti.

zanri
8. bře 2015

krmit by se mělo po 2-3hodinách, aby to stačil strávit, než dostane další mlíčko, tak mu vyzkoušejte zkrátit interval (od konce krmení po 2 hoďkách znovu nakrmit), má 13 dní - dávali mu Hipp už v porodnici? Nebo mu tam dávali něco jiného? A ty problémy se stolicí má už dýl? Prdíky a bolení bříška budou po každém mlíčku - a u kluků obzvlášť 😒

werunqa
8. bře 2015

Já bych taky zkusila jiné mlíčko.My teda dávaly Sunar a dceři to stačilo po těch 3 hodinách přes den (do 3,5 měsíce kojena) a v noci spala celou noc od těch 6 týdnu. A na prdíky trpěla mezi 2-3 měsícem.pak už byl klid.
Syn je plně kojený a na bříško nikdy netrpěl.. 😉

efea1986
autor
9. bře 2015

@zanri Už v porodnici dostávál Hipp. A s tou stolicí m má problémy tak cca4dny, má jí jednou za den a pak až další den třeba,používám i teploěr bych mu nějak pomohla aby se mu ulevilo.Domluvím se dnes s doktorkou a koupím asi Sunar a vyzkoušíme jestli nebude lepší

lenjii
9. bře 2015

Pokud mlíčko pije a neodmítá, (kdyby mu nechutnalo, nepil by ho) tak zkusit kapičky na prdíky a aby se mu lépe vykakalo. Espumizan, infacol,....

efea1986
autor
9. bře 2015

@lenjii nn mlíčko neodmítá , jen mi přijde že je po chvilce zase hladoví, vytáhne mi 90ml, dám ho odříhnout , nědy ani si neodkrne, a usne mi na rameni , dám ho do kolébky , a po chvilce začne plakat , a spapal by si ručičku , to mi udělal třeba dneska , povedlo se mi ho teda ted uspat , ale ty kapičky určitě koupím , aby neměl boleníčko

lenjii
9. bře 2015

@efea1986 jj určitě kup. Natálka měla bolení víc jak půl roku a bez kapek by jsme byly v háji. Pravda je, že né vždy zabali a to jsem jedla ukázkově a nic po čem by jí mělo být špatně ☹ Prostě nevím čím to je.. prostě je ☹ Plakala skrz bříško. Papala po 2 až 3hod. Držím palce at je co nejdřív lépe... po šestinedělí to bude zase jiné - lepší 😉

efea1986
autor
9. bře 2015

Moc děkuji , tak já nekojím , taže odemne nic nehrozí , jsem na um , .Tak doufám že to bude brzo dobrý , je mi miláčka moc líto , když trpí ,

lenjii
9. bře 2015

@efea1986 jj to ti věřím. Znám to a občas sem plakala i s ní ☹ Musš vydržet. Časem to bude lepší !! 🙂

efea1986
autor
9. bře 2015

@lenjii jo to taky pláču s ním,jetě jsem trošku přcitlivělá , takže pláčem nědy spolu.Snažím se to vydržet , kvůli malímu cokoliv

misa323
9. bře 2015

Já jsem taky dávala hipp tak často, jak si mimi řeklo, nejdřív po 1,5 hod. Volala jsem kvůli tomu na infolinku a řekli mi, že mu můžu dávat podle toho, kdy je hladový, jako je to u kojených dětí. A všechno v pohodě. Jinak taky jsme měli espumizan do tří měsíců.držím palce, ať máte brzo pohodu.

sarriku
9. bře 2015

tři hodiny mi vydrží až teď čtyřměsíční syn.
ale mimi může plakat ze zimy nebo tepla, plínky nebo že si chce odříhnout
nebo i únavy, každopádně u malýho novorozene nemá cenu protahovat intervaly🙂 ale ty dvě hodiny by vydržet aspoň mohl, protože um je hůř stravutelný, zkus mu dát dudlík, když nekojíš tak zkažení kojící techniky nehrozí

modradiu19
9. bře 2015

syn měl po hippu také pořád hlad.. i v noci... každé 2 h vyžadoval plnou dávku... změnili jsme UM a zlepšilo se to.. teď má naopak období, kdy skoro nejí.. :(

zanri
9. bře 2015

@efea1986 jak jste dopadla u doktorky? Poradila vám? Měníte mlíčko? Ono tak nejmíň 14 dní trvá, než se ve střevech vytvoří ta správná mikroflóra, nevím jak je na tom sunar s probiotikama - kažné UM má jiné, když tak mohu z vlastní zkušenosti doporučit Bebu Pro, držím pěsti, ať je brzo po pláči, hlavně když to nebude nic horšího...prdíky časem přestanou - vydržet, ale pak bude očkování, zoubky, zvykání na příkrmy...v podstatě pořád nějaké bolení...

efea1986
autor
10. bře 2015

@zanri Dopadli sme dobře, nic měnit nemáme .Kluci nato prej trpěj ,malej krásně přibírá, je vše v pořádku ,tak jsem ráda

efea1986
autor
11. bře 2015

@modradiu19 A naco jste přešli ?mě taky právě přijde že má po hippu hlad , po chvilce

modradiu19
11. bře 2015

@efea1986 přešli jsme na Bebu. Syn měl od začátku problémy s bříškem, hodně velké... Všichni říkali, že Hipp je na bříško nejšetrnější a i tak to bylo zlé, tak jsem si říkala, že jiné mléko by bylo ještě horší.. (Mimochodem předtím měl sunar a nutrilon a hrůůza, ani se chudák nevykakal sám). Tak jsem pořád mu dávala Hipp s vědomím, že je to to nejlepší, co mu na jeho bolavé bříško můžu dát. Pořád se bříško ale nelepšilo a jedl opravdu co 2 hodiny, což dle mého názoru byl hlavní důvod toho bolení. Tak jsem si říkala, že změním, původně jsem chtěla na Bebu comfort - ta mi byla ale rozmluvena, prý způsobuje zácpu, tak jsem zvolila obyč Bebu Pro. Papání se výrazně zlepšilo, za den spapkal tolik, kolik měl. K tomu jsem nasadila nové probiotika - Biopron junior a dále dávala Babycalm. Kakal, prděl, vše tak, jak mělo být.. No ale poslední dobou mě mlíčko začal prskat, tak zkoušíme teď 3. den UM od babylove, všichni si ho chválí, ale příjde mi, že je po něm taky trochu hladovější, dávám mu na noc 3 lžíce kaše, s Bebou vydržel bez jídla celou noc, teď se budí opět po 4. hodinách.. Říkám si, že 4 hod. nejsou tak strašné, tak ještě počkám, jak se mu po něm bude trávit... 🙂