Beba HA1 u nás a v Německu, jaký je rozdíl?

saurauia
19. črc 2015

Zdravím,
dokrmuju naši malou (3,5m) UM. Máme Beba HA1. Zatím jsme ji kupovali u nás v internetové lékárně. Teď jsme ji ale koupili v německu a je v ní strašně velký rozdíl. Ta koupená v německu je taková mazlavější.

Nevíte někdo jaký je v nich rozdíl a která je kvalitnější? U nás kupuju 600g balení v plechovce, v Německu jsme koupili 600g balení v krabici.

Díky.

pernile2003
19. črc 2015

Ja znam a kupuji pouze baleni 400gr a 800gr. Zadne 600gr jsem ještě nevidela. Jestli nafotis obal te nemecke tak klidne prelozim do cestiny a uvidíme. 🙂

saurauia
autor
19. črc 2015

Tady je nafocená. Fakt by mě zajímalo v čem je ten rozdíl. Někde jsem slyšela, že v nemecku je UM i příkrmy kvalitnější.
Já doposud taky kupovala jen 400 a 800g balení.
V prvním příspěvku jsem se přepsala, že 600g v plechovce. mělo být 800g

pernile2003
19. črc 2015

Oproti ceskemu se zo stejného postu odmerek pripravi vic mleka a taky je tam nejaky skrob a min oleju ale kvalitnejsich. Spatne se to cte.

saurauia
autor
20. črc 2015

tady je lepší fotka přímo toho složení.
Zajímalo by mě, zda je ta německá lepší nebo ne. Každopádně je mazlavější a malá má po ní jinou stolici.

pernile2003
20. črc 2015

Laktoza, rostlinne oleje /slunecnicovy a repkovy v ruznych podilech/ hydrolizovana syrovatka, skrob, rostlinne tuky /kokosovy a palmovy ruznych podilech/, rybi olej, kyselina citronova, mlecne baterie bifidus a pak vsetky vitaminy a stopove prvky stejne jako v ceskem. Cili rozdil je pouze ten skrob navic.
Tezko rict zdali je skrob navic lepsi nebo zdali hur stravitelny. Urcite ale vic zasiti.

saurauia
autor
20. črc 2015

Díky🙂

denise24
20. črc 2015

@saurauia Nemci maji jine znaceni,klasicka jednicka ma oznaceni PRE,ty jsou bez skrobu 🙂

pernile2003
23. črc 2015

Ahoj @saurauia ... kupuješ mleko primo v nemecku nebo nejak jinak?

saurauia
autor
23. črc 2015

@pernile2003 Kupovala jsem přímo v německu. V kauflandu. Víceméně na zkoušku. A je fakt že mám pocit, že malý víc vyhovuje ta německá.

pernile2003
23. črc 2015

Ja premyslim zdali dat pokracovaci mleko za 2 mesice nebo mit pouze tu jednicku a prikrmy. Tohle by bylo sitejsi a nemusela by ji zvykat na pokracovaci. Ted uz jenom vykloumat jak ho koupit.🙂

mmaajjaa
23. črc 2015

@denise24 PRE Bebu jsem dávala našim holkám, které se narodily předčasně, měli jsme to od doktorky na recept. Bebu HA 1 jsem taky kupovala, na plechovce bylo uvedeno "nové složené" a holkám chutnala, po půl roce jsme přešly na HA 2 ale jedna z koupených krabic nebyla s nápisem "nové složení" a jak říkáš, byla divně olejová, mazlavá, hustá a hokám vůbec nechutnala. Doktorka mi řekla, že pokud jim to nešmakuje, mám jim dávat normální UM, ne HA, že to má význam jen v prvním půlroce života. Tak jsme přešly na sunar complex a spokojenost.