Málo MM, přikrmuju UM, ale začaly nás trápit prdíčky

dadanana
10. zář 2015

Ahoj nevim zda to pari zrovna sem, ale mam tydenni dvojcatka a mlicka pro obe dve ma mam malo takze prikrmujeme. Doktor nam doporucil nutrilon nenatal 1, alr zacali nas trapit prdicky ☹ a kapicky ani masaz briska moc nepomaha. Chtela bych zkusit fenyklovy caj. Jakou znacku by jste mi doporucili? A kolik denne toho mohou vypit? 🙂 dekuji vam moc 🙂

2016
10. zář 2015

Jak často dáváš kapičky?

dadanana
autor
10. zář 2015

Pred kazdym kojeni
@2016

2016
10. zář 2015

Jak dlouho v kuse uz?Kapky se mají dávat,aby dobře zabraly před každým kojením,UM,čajem,pitím minimálně týden,aby zabraly a podávat pořád.Já měla dvě děti ze tří na kapičkách do 5 měsíce,dávala jsem jim to pravidelně,nikdy nevynechala a nemůžu si slovem stěžovat.Děti nikdy netrápilo bolení břicha.
Nebo můžeš ještě zkusit cvičit s nožičkama,nahřívat plínku a přikládat na bříško a fenykl bych dala obyčejný sypaný.

smallinka
10. zář 2015

Ahojky. Pamatuji si tě 🙂 jak si byla na začátku těhu. Také jsem kojila částečně s dokrmem. Pro dvojčátka jsem neměla dostatek mléka. I přesto že jsem zkoušela vše možné. ...Máme Hami. Myslím že prdiky spíše způsobuje jak sají ten vzduch z lahviček. ...

smallinka
11. zář 2015

A gratuluji ke krásným holčičkám! Jsou opravdu kouzelné 😉

jijo
11. zář 2015

Ahojky, můžu se přidat? Mám stejný problém. K MM jsem pouzivála nutrilon nenatal 0 a pozdeji 1. Bohužel se dcerka nemuze sama vykakat - musím ji pomáhat masáží a koleny. V nejhorším případě rourkou ☹ Nejdřív jsem zkoušela Espumisan, ale ten je pouze na prdíky. Ted jsem změnila příkrm na Bebu přímo na zácpu a koliku, tak jsem zvědavá. K tomu dávám 1x denně 5 kapek BioGaia. Jaké kapky používáte vy? Jsem už z toho zoufala ☹ Polohy na tygříka ani na bříšku vubec nepomáhají...

smallinka
11. zář 2015

My měli espumisan a ten celkem zabíral....když bylo nejhůř dala jsem teplou plínu na bříško...tak to dcerku trochu zklidnilo + cviky s nožičky. Kolikrát se probrečela až do dalšího krmení a to mlíčko ji pak zklidnilo.....bohužel žádný 100% recept asi není, musí si tím projít každé miminko. Nemají vytvořené ty bakterie, proto je to bolí.... Ale ta bioGaia by měla právě ty bakterie tvořit dříve, prý trvá 14 dní než začne působit. Říkala mi to sestra, která ji používá pro 2 měsíčního prcka. Já ji neměla kvůli ceně pro dvojčátka by vyšla hodně draze. Nebojte není to nekonečné, u nás ve 4.měsíci už byl relativně pokoj! Ale pomalu to ustávalo už dříve.... 😉

jijo
11. zář 2015

Taky se mi stává, že ji mám v náruči až do dalšího krmeni, jelikož ji bolí bříško. Aspoň, že nahřívací polštářek ji uklidní a nepláče celou dobu. Dneska jsou to právě dva týdny co jí je dávám, tak snad konečně uvidíme nějaké zlepšení. Jinak kamarádka lékarnice mi říkala, že se dají sehnat v Polslu za 150-200,- Kč a že jsou naprosto stejné jako ty naše. Docela dobrý rozdíl!! Doufám, že se to brzy zlepší a začne sama kakat...Hrozný pohled, když se x hodin trápí a stejně z ní nic nevyjde...

dadanana
autor
11. zář 2015

@jijo My použiváme Espumisan.. a taky žádný zázrak. Koupili jsmev lekárně fenyklový čaj. A od rána je zatím klid, tak uvidíme 🙂

evicka844
14. zář 2015

Dávám synovi Hipp Bio combiotik, který už obsahuje probiotika a na prdíky to jako jediné opravdu zabralo. Dost jsme se natrápili a vyzkoušeli bio gaiu i espumisan, ale teprve se změnou UM na Hipp se syn uklidnil a bříško ho přestalo bolet.

jijo
17. zář 2015

@evicka844 Mame stejny prubeh. Od uterniho vecera je dcera na Hipp Bio Combiotik a dbes v noci se konecne sama bez masaze a pomoci rourky vykakala!! Spadl mi kamen ze srdce, pac nezabral espumisan ani Bio Gaia..BeBa na zacpu, koliku a prujmy - katastrofa!

lucienn5
11. pro 2015

My dáváme před každým kojením kapky Coliprev, večer před spaním nahříváme bříško a dbáme na řádné odříhnutí po jídle… a zabírá to. Od nasazení kapek vše naprosto v pořádku.