Ako originálne oznámiť polovičke, že čakáme dieťa?

matinka
10. júl 2006

Tak baby, nakolko originalne ste boli? Ja uvazujem, ako by to mohlo byt najkrajsie a najromantickejsie, aj ked este nie som si ista..., ale o par dni to uz mozno bude aktualne 😉

katrin
10. júl 2006

matinka: pozri si albumy, mne sa veľmi páčilo, ako to oznámila mucilienka manželovi: 😵

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

sue
10. júl 2006

Matinka, môžeš ho vziať na detské ihrisko, plné hrajúcich sa a výskajúcich detičiek a zašepkať mu to tam 🙂 (nech si to rovno vie predstaviť 😵 ) alebo upiecť tortu vo vnútri s balíčkom s ponožtičkami, alebo cumlíkom... alebo "len tak" položiť ruku na bruško a povedať, že ešte tam nič necíti...ale za pár mesiacov bude... alebo... 🙂

alexandra
10. júl 2006

Alebo mu zasepkat pri zaspavani do uska ´Lubime Ta´.. Danielovi to okamzite doslo, a so slzami v ociach povedal ´Aj ja Vas lubim´.. A odvtedy to inak nepovedal 🙂

katrin
10. júl 2006

... alebo mu môžeš povedať, tak ako ja, že vlastne o chvíľu budeme štyria 😵

matinka
autor
10. júl 2006

Katrin, muculienkin album som videla, bolo to zlate 😉

Sue, dala si mi viac napadov, niektory z nich premyslim a prepracujem 😉

Alex, to by aj on velmi rychle pochopil. A viem si predstavit, ako to aj jeho dojme (aj na svadbe zostal bez slov a so slzami v ociach, co som vooobec necakala...)

alexandra
10. júl 2006

matinka aj ten moj, a ked nam spievali ´Give me one moment in time, when I am racing with destiny´, tak uz som mu slzy utierala perami, aby to okolie nevidelo 😵

ada3333
10. júl 2006

keď som ja čakala dcéru urobila som tokto, občas sme si dávali s mojou polovičkou darčeky, hoci aj čokoládu a tak a tak som kúpila malé ponožky - úplne a cumlík, zabalila som ich do malej krabičky a keď prišiel pozerali sme telku, večerali a tak akože nič a potom,že ozaj mám pre Teba darček a dala som tú krabičku, No a keď rozbalil usmial sa a pochopil.

matinka
autor
10. júl 2006

Chcem si vychutnat a zachovat ten moment, ako ho to dojme 🙂 Joj, uz aby to bolo!

tonicka
20. júl 2006

Matinka, ako si dopadla?

Ja som to manželíkovi oznámila takto: rano o 5:00 hod som ho zobudila so slovami "dobré ránko, tatinko" a mávala som mu testíkom pred očami. na ten krásny usmev nikdy nezabudnem.... 😵

matinka
autor
20. júl 2006

Tonicka,
hm, ja som myslela trosku dopredu 😒 , vtedy som dufala, ze som tehu, ale este nie som 😨 , tak musime cakat 😉

tonicka
20. júl 2006

Nebojsa, dočkáte sa... 🙂

ervotoc
20. júl 2006

baby ja som to doma oznamila zartom...podala som otcovy tehotensku knizku...pozeral a ja ze "dlho si nemal v rukach ziacku knizku,tak tu mas,moju novu knizku"pozeral,po chvili pochopil,potom sa rehnil...len moj brat mal nejake dlhsie vedenie...kym mu to doslo.... 🙂

ervotoc
20. júl 2006

drahemu som to oznamila smskou,ked ze ma on rano viezol ku gynde,take prekvapko necakane to nebolo,ale este teraz ma tu sms 🙂

nika251
20. júl 2006

Ahojte,aj ja vam pridam jednu skusenost aj ked nie vlastnu a nie partnerovi ale svokre. Moj brat so zenou dlho nic neplanovali, boli spolu uz 8 rokov a moji rodicia brutalne tuzili uz po vnucatku- hlavne otec sem tam vzdychol, poznamenal, pripomenul. Mama len tak potichucky. Potom ked sme oslavovali mame 53 narodky, vsetci sme jej v restauracii blahozelali, aj brat atd. Nakoniec sa zaradila svagrina a podala jej maleho ruzoveho medvedika s tym, ze zivy darcek dostane do ruk o 8 mesiacov. Viete si predstavit buducu staru mamu v soku, ako place od stastia? Povedala, ze to je ten najnadhernejsi darcek na svete aky jej kto mohol dat. A otec? Ten mal trosku dlhsie vedenie a nechapal, ako moze mama vyrevuvat nad jednym obycajnym ruzovym medvedikom. Ked to pochopil, takmer padol pod stol. A to je chlapisko jak hora. Prvy krat som videla ze ma chut od stastia plakat. Bolo to nadherne a doteraz je. Svagrinku doslova zeru. Tesia sa jak maly a davaju na nu pozor az az. Snad by im mohla aj na hlavu vyliezt. Je to krasne pozorovat ich. Hrozne im drzim palce, nech sa im narodi krasne, a zatial to tak vyzera zdrave, stastne dieta a aby boli stale tak krasne stastny ako boli a su.

matinka
autor
21. júl 2006

jeeej, nika, toooo je zlateeee 🙂

maryx
21. júl 2006

no ja som to manzelovi oznamila darcekom: malymi botaskami a testom a bol moc moc stastny 😎

mima3
26. sep 2006

alexandra a nika251 vase prispevky mi vohnali slzy do oci, uz davno ma nic tak nedojalo.
vsetky typy su fajn, ani neviem, ktory by som si vybrala, asi by som kupila nejaku miminkovsku drobnost a pribalila by som ju drahemu k desiate 🙂
len aby to bolo cim skor, zatal sa nam nedari 😢 tak si tu aspon citam tieto vase krasne pribehy.

expertka8
26. sep 2006

..u nás to bolo presne opačne...*naše* tehotenstvo mi oznamoval mangel 😉 😀

m.andrea
26. sep 2006

To bolo krásne jj2202 😉

mima3
26. sep 2006

jj2202 - to bolo nadherne, baby, vy ozaj chcete, aby som v praci pred monitorom revala. teraz, ked sa snazime o babo, tak to prezivam este intenzivnejsie ako pred tym a predstavujem si mojho manzela, keby a ako by som mu to oznamovala..

zrzulka
26. sep 2006

baby to je krasne. JJ2202 strasne pekne oznamenie si vyrobila. ja ked som otehotnela tak som tomu nemohla uverit ciarocka tam bola uplne slaba. ked som vsak sla z ordinacie lekara tak moje prve kroky mierili do detskeho obchodika, kde som kupila male papucky a tasku s babetkom. cely den mi manzel posielal sms ze co u lekara? ako sme dopadli. nereagovala som🙂 nevedela som sa vsak dockat vecera ked po mna pride do prace. videla som na nom ze je napaty tak som mu bez slov podala tasticku s papuckami. Ked ich zbadal tak ma bez slov zacal bozkavat a stiskat. Strasne sa potesil. O to viac luto mi je teraz ked na tie papucky pozriem a pomyslim si ze v tuto chvilu ich mohlo mat obute nase dietatko. ALe zaroven mi dodavaju nadej ze nase "nove" babetko si ich uz urcite obuje 🙂
vdaka za typy. nejakym podobnym sposobom opat oznamim manzelovi nase male tajomstvo. len nech to je uz co najskor 🙂

kubko
26. sep 2006

zrzulka aj ja mam doma take uzasne babenkovske tenisky, ktore som zabalila manzelickovi do krabicky spolu s tehotenskym testom. Su bielo zlte s lepackami a je na nich 1 a futbalova lopta, su uplne super a tiez sa tesim, ked ich budem moct obut nasej ratolesti 🙂 a tiez musim porozmyslat, ako mu to oznamim, ked nastane ta krasna chvila druhy krat.....

sonka
26. sep 2006

Expertka,
ako to bolo, ze ti tehotenstvo oznamoval manzel ???

biancarv
26. sep 2006

rada by som sa aj ja pridala. U mna to bolo uplne inak, my sme s manzelom vôbec neplanovali bábo, no rozpravali sme sa o tom, ale este sme mysleli ze na to bude dost času. lenze pred 15 tt som sa citala uz naozaj čudne a tak sme pre istotu kupili spolu tehot.test, urobila som si ho a obidvaja sme na neho čumeli uplne bez slova,lebo hńed v tej sekunde sa objavili dve čiaročky. v tej minute sa nam uplne zmenil život a som štastna ze bol pri tom ked sme to zistili.Od vtedy sme neuveriteľne šťastní a strasne sa na male tešíme, len este nevieme pohlavie. mimochodom najväčšia sranda je to, že sme sa to dozvedeli v deň menín môjho otca Petra a jeho otca Pavla, takze este v ten deň dostali obidvaja budúci starí otcovia také malé oznamko.

zrzulka
26. sep 2006

Kubko prajem ti nech je to co najskor🙂 myslim ten druhy krat🙂drzme si palceky navzajom. nech sa uz onedlho stretavame v teme tehulky a mamicky🙂 inak mas dobry nick.paci sa mi je taky vesely🙂

kubko
26. sep 2006

zrzulka jasne 😀 a potom spolu nieco vymyslime 😀 Dufam, ze aj tebe to vyjde najskor ako to bude mozne. Moc moc Ti drzim palceky.

expertka8
26. sep 2006

...sonka...to bol teda humor..skoro ako všetko "vážne" u nás doma 😅
...mangel kúpil tehotenský test...večer som si ho spravila..a týx "nekonečnýx" 5 minút nexala v kúpeľni...výsledok išiel preskúmať mangel 😅 ..ale keďže je humorista odjakživa..neverila som do xvíle,kým neukázala *dôkazový materiál* s klasickým..."budeme mať bábätko" 😀 😀 😀

bibula
26. sep 2006

🙂 teda haby,niektore ste fakt originalne.

ja som nemala sancu mu to povedat,zvracanie prislo pocas prveho tt,takze sme sa to dozvedeli narovnako 😀

barbulka
26. sep 2006

ja som to manzelovi oznamila rano, ked vstaval z postele, pozrel na mna a spytal sa, ci sa mi to snivalo. tak som mu ukazala test a on na to, ze ,,to co je ?,, 😒 a mam pocit, ze dokym nebol so mnou na ultrazvuku v 20tt tak tomu ani neveril. teraz uz sa ale velmi tesi, stale mi hladka brusko a rozprava sa s malou 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre