Má niekto skúsenosť s výrobkami Aloe Vera od LR?

jana822
16. feb 2009

Ahojte,chcela by som sa spýtať,či náhodou má niekto skusenosti s výrovkami Aloe Vera od firmy LR.
Kamarátka mi hovorila,že su dobre,takže by som sa chcela s niekým poradiť či su ozaj také dobré.Dakujem za všetký odpovede 🙂 🙂 🙂

icerna
16. feb 2009

ahoj,ja som sa dala na to nahovorit...je to dobra kozmetika,ale draha. ja som mala pre malu kozmetiku a zub.pasty a su dobre... vzorky vonaviek mam doma stale. kedze sme sa prestahovali,tak som s tim prestala,ale este som sa odtial neodhlasila. ak mas dost znamych co by si to objednavali,tak sa ti to oplati.

barborenka
16. feb 2009

ahojte aj ja pouzivam vyrobky z aloe vera ale znacku Herbalife,pijem aj od nich ciste aloe a som spokojna

filipa
16. feb 2009

ahoj, mala som od nich 2 kury gelu na pitie (litrove balenia, broskynu) - spokojnost. tiez zubne pasty - spokojnost. a hlavne vzdy mam so sebou ich emergency spray, ten je na vsetko, zabral mi na bolest ucha, rozne rany, herpesy a pod. vyskusala som aj cistiace vreckovky, take normalne... trochu su nad cenou, ale so zlavami sa to dalo, lebo produkty dlho vydrzia.

binki
17. feb 2009

mam a moc dobrou, muzu doporucıt body kosmetıku, emergency sprej

nina4321
17. feb 2009

filipa a naco je dobry ten gel, kura?? ako detoxikacia?

filipa
17. feb 2009

nina, ano, pre tento ucel som ho pila 3 mesiace minuly rok...o takomto case...

ikke
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jana822
autor
19. feb 2009

🙂

felixko
19. feb 2009

ja som si zaobstarala kaktus aloe vera, keď podrastie, chcem si z neho robiť džúsy, slúžia vraj na dobrý detox organizmu a tiež na podporu peristaltiky čriev.

barborenka
19. feb 2009

my ho mame doma,teda moja svokra,zbiera kvety a kaktusy,tento aloe vera ma uz velmi dlho a je teda aj velky,je dobry na popaleniny,to som si odskusala aj ja

zuz11
4. mar 2009

jana822 • 1d • Dnes o 21:25
Ahojte , chcela by som sa spýtať,či má niekto skusenosti s výrobkami s Aloe Vera???
Chcem si od nich niečo kupť,tak by som rada poznala niekoho názor.Dakujem

alisek
5. mar 2009

ahoj moje mamča už pár let užívá 100% aloevera-šťávu, trochu hustčí, takovej malej "panák" denně, na chuť to je hnusný ale je to i s příchutěma. Prý se cítí líp, není nemocná a když to vynechá tak to na sobě už cítí. Já to nepji je to hnusný ale obča si koupím takovou "limonádu" s aloevera, to je dobrý ale je zase drahá.

lujzik
8. apr 2009

tak tá limonáda má nulové účinky....aspoň čo sa liečby týka...je to len pochutina... 😝

blazonko
8. apr 2009

ahojte,
mala som iste zdravotne problemy...a aloe vera mi pomohlo...mam s nim iba dobre skusenosti...az som nakoniec pracovat(FLP)

mmonika
8. apr 2009

Aj my pouzivame Aloe Vera od firmy LR cosmetic ...a musim povedat,ze detom to velmi pomohlo...pred tym sme sli z choroby do choroby,a uz ako to rok uzivaju boli obaja len raz choryyyyyyyyyyyyyyyyyyyy co je max super 😉 takze u mna 100% spokojnost 😉

blazonko
8. apr 2009

malo tam byt...ze som nakoniec zacala s tym pracovat... 😀
u mna je maximalna spokojnost...nikomu to specialne neponukam...iba ak je nejaky problem,mozem iba odporucat...ale viaceri si to len chvalili...tak myslim,ze bude na tom nejaka pravda... 🙂

ikke
10. júl 2009

luucusik • 1d, 25tt • Dnes o 14:40
neviem,či táto téme už je alebo nie je...ak je,tak sa ospravedlňujem!
mám jednu kamošku, ktorá tieto produkty od aloe vera užíva a má to na ňu veľmi dobrý vplyv...
rozmýšľala som o tom,že si ich kúpim,aj keď nie sú najlacnejšie, keďže mám zdrav.problémy....
chcela by som sa informovať,či aj vám tie veci takto zaberajú a ako ste s nimi spokojní...
ďakujem veľmi pekne za všetky príspevky...

lamada181
10. júl 2009

ahojte aloe vera je velmi dobrakozmeteka a nielen kozmetika su aj pracie prostriedky sice drahsia ale dlhsie vydrzi a ke dniekto ma problem z ekzemom alebo nieco ine fakt odporucam

akzuzs
10. júl 2009

Ahojte, ja som po pôrode (1a 1/2 roka dozadu) používala tyčinku z ALOE VERA na popraskané bradavky. Tá tyčinka sa nedá kúpiť bežne v obchode alebo v lekárni dala mi ju ženská MUDr. lebo moje bradavky boli v tak zúfalom stave že mi nepomohla kalciovka,genciálová violet,frm.mastička,babylove mastička,....Keď mi ich doktorka prvý krát po mesiaci kojenia vydela, tak sa tak zhrozila že mi vravela že sú na odpadnutie také boli doničené. Po tej mastičke som mala do dvoch týždňoch úplný pokoj a dokonca som nemusela bradavky umývať pred kojením, lebo malému to neškodilo. Tyčinka bola čisto prírodná, Dokonca mojej švagrine som ju kupovala od tej doktorky na atopický egzém a aj na zapareniny, začínajúci herpes....

nunacek
12. júl 2009

Ahojky 🙂
Patřím taktéž mezi zastánce aloe 🙂
Chci se zeptat, kdo pravidelně pijete aloe vera gel life essence, pijete s příchutí nebo bez příchutě a pokud s příchutí, tak jakou? Pocítili jste nějaký rozdíl v účinku mezi aloe s příchutí a bez příchutě? Já mám teď s tou broskovou, vyzkoušela jsem i medovou.
Jinak sprej je super, takovej trochu "všelék" 😉 😀 Kromě jedné věci, mi pomohl vždycky 😉
Pasta na zuby není špatná, ale častěji používám jinou.

binki
12. júl 2009

bez příchutě, super byl rollon, lepší deodorant, jsem nikdy předtím neměla a taktéž sprcháč na vlasy i tělo, to je taky skvělá věc

ikke
6. dec 2009

certicake • Dnes o 15:30
ahojte....
čo tak sa podeliť o rady a skúsenosti s produktami aloe vera? 😎 😎 😎

nunacek • Dnes o 15:47
Ahoj 🙂
O aloe je diskuze i tady:
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea... 😉
Já osobně nedám na aloe vera dopustit 😉 Není to všelék, to ne, ale na hodně věcí je to jedinečné 😉

babulka • 1d • Dnes o 15:51
To by aj mna zaujimalo, mam doma rastlinu aloe, pouzivam ked sa porezem, popalim, na moj atopak, ale je dost "kosata" a narastena a je mi luto, ked tie nevyuzite "listy" musim osekavat a vyhadzovat, lebo zacnu starnut. Neda sa to nejako uskladnit (napr. zamrazit) a neskor vyuzit?
A inac dala som si vlani aloe vera "kuru", jedla som dva mesiace tobolky s takmer cistou aloe a dost mi to pomohlo na atopak, vycistilo plet a napravilo travenie.

certicake • Dnes o 16:26
babulka : čistý gél,kt.si vyrobí človek doma,musí aj okamžite spotrebovať,pretože pri kontakte so vzduchom podlieha značná časť zlúčenin v ňom obsadených rýchlej oxidácii a deaktivizácii...jednoducho...keď necháš niekoľko hodín list aloe na vzduchu,zhnedne ti... 😉

certicake • Dnes o 16:37
neskúšala som ešte....ale možno keby si to urobila a držala v chladničke,tak par dní by to aj vydržalo...pretože napr.keď si kúpiš gél....tak treba skladovať iba v chladničke...ale zasa,keď ho tam budeš dlho skladovať,začné hnednúť.... 😉

certicake
6. dec 2009

ahojte...
tak ja by som iba asi najprv povedala,že aloe nie je kaktus ako si to ľudia myslia.... 😉 a výrobky určite môžem odporúčať!!!

aloacik19
29. aug 2010

ahojte,
s výrobkami už pracujem istý čas a skúsenosti sa iba zbierajú( iba pozitívne)....ak by mal niekto záujem o informácie,tak rada poskytnem....predávam aj výrobky za distribútorsku cenu....Košice a Bardejov-aj osobný odber,ostatné mesta posielam poštou... 😉 taktiež viem poskytnúť link na stránku,kde mám o výrobkoch napísané viac...stačí napísať... 😎

inffinity
6. apr 2011

ahojte já piju aloe od Herbalife a například v těhotenství na pálení žáhy nedám na něj dopustit... supeeer 🙂 kuk sem gumik

eva45
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kuspitka
4. jan 2012

ahojte.ja som prave to zacala pit mam pocit,ako keby som nebola na tolko nafuktnuta a ako keby mi to pomahlo dat postavu do normalu..

tulipka
2. feb 2012

ahojte, prosim vas nema niektora skusenost s aloe vera gel od firmy SASCO?(vraj 99,4perc.)Ja som totiz kupila, ale ma to cudnu vonu - ako silny dezinf.prostriedok a aj chut je no dost nechutna 😖 ma to taku priesvitnu zltu farbu...je to ok?nechcem sa otravit 😕 napiste aku chut, vonu a farbu ma ten vas gel, moc moc dakujem 🙂

levica01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz