Džegíny Genie Slim z TV, máte zkušenost?

jikyna
14. kvě 2015

Ahoj maminy! Máte někdo osobní zkušenost s džegínami Genie SLim, které právě běží v teleschopingách? Nevěděla jsem kam zařadit otázku v tématech a protože bych nerada zatížila rodinný rozpočet nákupem věci, která nesplní, co slibuje, tak proto sem zvolila tutu kategorii 🙂
Díky za Vaše příspěvky názory a rady!
Jiřina

maruska116
8. čer 2015

@jikyna Ahoj, myslím, že je to hloupost a zbytečné vyhazování peněz. Raději bych ty peníze investovala třeba do permanentky do fitka 😉

heddvika
8. čer 2015

.....no,já si je objednala 😅 tak uvidíme 🙂

jikyna
autor
8. čer 2015

@maruska116 Ahoj díky, no fitka nezní špatně, ale to by muselo zbýt ještě na chůvu pro tři děti 🙂

jikyna
autor
8. čer 2015

@heddvika Tak prosím prosím až dorazí dej vědět, jak to dopadlo! Ji

heddvika
8. čer 2015

jasně,ozvu se 😉

heddvika
12. čer 2015

tak holky.....včera mi dorazily džegíny🙂....jsem spokojená,líbí se mi,jsou zvláštní..
jen vevnitř jsou takové jakoby oteplené,ale jěště je nemám v tom horku vyzkoušené.můžete si je hezky tak zahrnout na 3/4táky a budou fajn i v těhu..pro rostoucí bříško v začatku!jsou pohodlé,bez bočních švu,jde jen vnitřní stranou.takže za mně,jděte do toho 😵

mysacka04
25. led 2016

holky koupila jsem si džegíny na topshop.cz, jsou perfektní co se týká nošení, trochu zateplené zevnitř - jsem zvědavá jaký boudou nebo jaký by byly v teple. Přemýšlím totiž, že je vrátím, i když velmi nerada.. džegíny strašně smrdí naftalínem a nemůžu se zápachu zbavit. Je strašně silný, nikde v nich nemůžu jít, protože jsem jak smradoch a bolí z toho hlava. Prala jsem je dvakrát ve všem možným, pak je nechala namočené přes noc v octové vodě,ale to taky nepomohlo ☹ když jsem je pak dala vyprat v pračce, lehce mi načichli i ostatní hadry. Vůbec nevím, co si s tím počít.. asi budu muset vrátit. Doufám, že mi reklamaci uznají, podle toho smradu totiž nejde ani poznat, že bych je už 4x prala 😀 No každopádně kdybyste měli typ, jak se toho ještě zbavit, budu ráda... nosí se fakt pěkně.

mysacka04
25. led 2016

@jikyna koupila jsem si džegíny na topshop.cz, jsou perfektní co se týká nošení, trochu zateplené zevnitř - jsem zvědavá jaký boudou nebo jaký by byly v teple. Přemýšlím totiž, že je vrátím, i když velmi nerada.. džegíny strašně smrdí naftalínem a nemůžu se zápachu zbavit. Je strašně silný, nikde v nich nemůžu jít, protože jsem jak smradoch a bolí z toho hlava. Prala jsem je dvakrát ve všem možným, pak je nechala namočené přes noc v octové vodě,ale to taky nepomohlo emoticon když jsem je pak dala vyprat v pračce, lehce mi načichli i ostatní hadry. Vůbec nevím, co si s tím počít.. asi budu muset vrátit. Doufám, že mi reklamaci uznají, podle toho smradu totiž nejde ani poznat, že bych je už 4x prala emoticon No každopádně kdybyste měli typ, jak se toho ještě zbavit, budu ráda... nosí se fakt pěkně.

heddvika
25. led 2016

mysacka04...tak to mně mrzí..já si nemůžu stěžovat..,vůbec nesmrdí,všechno v pořádku,jen už vůbec nevím ani nemůžu najít přes kterou reklamu jsem je koupila.mějte se hezky 🙂

mysacka04
26. led 2016

No já vždy musím natrefit na extra kus. Dnes je vracím a doufám, že příště koupím lepší. Opravdu seděli perfektně