Ekonomické stavby - máte zkušenosti?

andy15
1. únor 2016

Ahojky 😊
Chtěla bych se zeptat, zda nemáte někdo zkušenosti s ekonomickymi stavbami. S přítelem jsme se rozhodli postavit dům a právě jsme narazili ES. Jenze jsme se dívali na různé recenze, videa atp. a teda někdo psal velkou spokojenost, někdo zase kdo se doslechne o ES ať prchá. Tak bych se jen chtěla ujistit zda tu někdo je. 🙂
Diky moc za odpovědi
Andy*

leniczka23
2. únor 2016

@andy15 My jsme chtěli stavět s zelenedomky.cz ... nakonec stavíme sami, máme v rodině tesaře, staví dřevostavby, tak nám pomůže..

kacca11
2. únor 2016

Cetla jsem jen negativni recenze, v okoli je to vyhlaseno za nespolehlivou firmu.

sabcav
2. únor 2016

@andy15 otázku bych směřovala raději na www.modrastrecha.cz (to je sesterský server modrého koníka, jen o stavění a bydlení , heslo a nick ti tam platí to stejné, co tady ) , o žádné pozitivní recenzi nevím, ruce pryč od nich, pokud si nechcete přidělávat starosti a stresy :

stačí si zadat na modré střeše v tématech ekonomické stavby nebo použít vyhledávač i v krátkých zprávách ... nebo kdekoliv na gůglu ekonomické stavby zkušenosti x ekonomické stavby recenze ...

jalenja
2. únor 2016

stavali sme s nimi a aj postavili, ale ak by sme si mali teraz vybrat tak urcite stavame samy, hladame na vsetko firmu zvlast...

zelenytrpaslik
2. únor 2016

Chtěli jsme s nimi stavět, ale pak jsme zavčasu vycouvali a stavěli jsme sami. Tvářili se na začátku, že vše zařídí, nic není problém, ale po vyptávání se ukázalo, že bychom si vlastně většinu věcí museli zařídit sami. A i reakce z okolí, kdo firmu znal, nebyla úplně pozitivní...

lenjii
2. únor 2016

Dočetla jsem se velice negativní recenze. Dokonce nějaký dokument v černých ovcích. Takže špatné.

teraolli
2. únor 2016

Taky jsem četla spoustu negativních refencí na ES, když jsme hledali firmu na stavbu domu.

adelinka89
2. únor 2016

Koupili jsme od nich pouze projekt,stavět bude někdo jiný.

andy15
autor
4. únor 2016

A ještě teda, když takhle píšete spíše ty negativa, tak s čím přesně jste nebo známí spokojení nebyli?? Jestli co se týče hypotéky, celkově financování nebo stavbě domu??

jalenja
4. únor 2016

@andy15 ak chces nejake info konkretne tak napis mi sukromne, rada ti zodpoviem co ta zaujima

netrvalka
21. zář 2016

My máme zkušenost zatím jen malou. Máme vyřešenou hypotéku, povolání stavby a teď se dělá deska a obvody. Mám ale známé, kteří už s nima stavěli a problém neměli, proto jsme do toho šli i my. Zajistili nám hypotéku před půl rokem. Jen jsme podepsali plný moci a vše ostatní bylo na nich. Sazba 2,1%, takže my jsme s tím financovováním max. spokkojeni. Program máme Mladou rodinu, vklad byl potřeba 170 000. Pozemek jsme měli vlastní. Já jsem zatím spokojená. Povíme si až dostavíme.

jalenja
21. zář 2016

@netrvalka my od nich mame domcek a byvame uz 11mesiacov, teraz casom nemozem na nich dopustit. najlepsie rozhodnutie

sonika02
21. říj 2016

@netrvalka ahoj jak pokracujete s domem? My se chystame s nimi stavat. Diky

sonika02
21. říj 2016

@jalenja ahoj a ste spokojny? Vsetko ok?

jalenja
22. říj 2016

Sme spokojny, 28.10. Bude rok co byvame a sme maximalne spokojny.vsetko islo ako sme chceli, da sa s nimi vela dohodnut.

emilly17
25. říj 2016

Známá s ES není spokojená. Chtěla odstoupit od smlouvy, protože se nic nedělo a oni jí nasolili nejrůznější pokuty, které přesahují sto tisíc! Nepřijde mi to jako solidní jednání firmy.

krystof1
7. lis 2016

Dobrý den,s ekonomickýma stavbama stavíme a spokojenost

jarcaniky
11. lis 2016

@emilly17 mame ten samy problém :( jak to vyřešila?

veronikakralova
19. lis 2016

@emilly17 Dobrý večer, já řeším také odstup a místo 604 000 po mně chtějí cca 1410 000. Prosím, kdo řeší odstup, písněte mi.. Já to řeším právnickou cestou. Nemohu stavět co je vyprojektováno, úvěr nezařídili a přitom jsem ze svých zdrojů zjistila, že byl schválen celkem.4x - 2x na 3 miliony, pak na 2 a nakonec jen na 1200 000, což vím jen o tom posledním. Slibují od financování vše a nyní v posledním dopise napsali, že jsou stavitelská firma nikoli finanční. Prosím ozvěte se kdokoli z poškozených.. Děkuji Ing. Králová

sonika02
19. lis 2016

My jsme jen na zacatku..moje sestra s nimi stavela. Bydli rok. Sice na Slovensku ale myslim je to jedno. Stejne ES. Byla a je s nima max spokojena. Tak uvidime.

sabcav
19. lis 2016

@veronikakralova další poškození a nespokojení klienti jsou na modré střeše (sesterský server modrého koníka o stavění a bydlení ) , zkuste se s nimi spojit tam (je tam tedy víc témat o firmě Ekonomické stavby, např. zde : (nick i heslo platí pro modrou střechu stejné jako tady máte na modrém koníkovi 😉 ) : http://www.modrastrecha.cz/forum/financovani-sf...

sonika02
19. lis 2016

@kacca11 ....neni pravda.. recenzi je hodne i dobrych...a mam s pravy ruky supr max spokojenost...to je tezke...

sonika02
19. lis 2016

@lenjii cist nestaci...sorry ale nemuze nekdo mluvit kdyz nema zkusenost...je to blby ale je to tak

veronikakralova
19. lis 2016

@sabcav ano, tu stránku znám.

krystof1
21. lis 2016

Dobry den, my snímá stavíme a za nas super hypotéku jsme dostaly bez problemu úrok super smlouvu jsme dostali pred, podpisem ze si ji mame z nekim skonzultovat a pripadne nejake body upravit to se moc dneska nedela za nas super

veronikakralova
21. lis 2016

@krystof1 tak to jste mezi šťastnými... Já měla teď už 3 týdny bydlet.... No jo, pár spokojených se najde, ale nešťastných se životem zkaženým je bych řekla spousta. Ja sise díky tomu jak jsou skvělý nemohu dovolit ani mít dítě a klidný život bez nesmyslných dluhů a bez vysněného domu. To prostě nezažiji. Tak ať se Vá dobře bydlí. A hoďte pak třeba nějaké fotky realizace.

krystof1
22. lis 2016

Zatim jen dobry taky byli krušné chvíle ale ekonom. nam pomohly jsem ve spojení z dvema rodinama co uz bydlí a jsou spokojení, vy mate dum uz postavení

smajlas
4. led 2017

@jalenja
Muzu take poprosit info o staveni s ES? Premyslime s pritelem ze si vezmeme u nich hypoteku a postavime si domek🙂 diky za info lola.smile@seznam.cz

domda77
21. led 2017

Mám pocit že je rozdiel medzi ES na Slovensku a v Čechách..v CZ je viac negatívnych skúseností ako na SR..tiež rozmýšlame stavať cez ES len si najprv zisťujeme všetky informácie o firme a spokojnosti zákazníkov..počnúc preštudovaním zmluvy s právnikom a vyhnúť sa tak možnému riziku 🙂